Şimdi Ara

Yüksek lisans ve iş bulma garantisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Yüksek lisans ve iş bulma garantisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    514 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba belki aranızda yüksek lisans yapan yada yapmak isteyen ama lisansta bitirdiği bölümünden memnun olmayan işsiz kalacağını düşünenler için süper bir çözüm sunacağım.
    Malum gitgide sosyal hayata paralel olarak eğitim seviyemizin de dibe doğru ivme kazandığı bu yıllarda,saçma sapan bir lisans bölümü ve anadoluda adı sanı duyulmamış bir üniversite okumuş olmanız süper bir üniversitede harika bir bölüm olan yüksek lisans için önünüzü kesemez.Tek yapmanız gereken o bölüme girmek için torpil! ( bu yıllarda malum partide tanıdıklarınız varsa çok zor olmasa gerek)

Bir kaç örnek vererek başlayayım saçma sapan bir üniversitede ziraat bölümü bitiren bir adam( paralel yapı sağolsun) süper bir üniversitede milletin hakkını yiyerek iktisat bölümü bitirip iktisat öğretmenliği yapabiliyor.
    Yada arkeoloji bitirmiş bir tanıdığım yine ve yeniden sonu gelmeyen torpil sayesinde teknik bir üniversitede iky bölümü okuyor.

Sadece bir kaç bölüm dışında psikoloji hukuk tıp hatırladığım kadarıyla istediğiniz bölümde yüksek lisans yapıp hayatınızı kurtabilirsiniz sadece TORPİL bulmanız gerekiyor onuda zaten seve seve yaparlar KUR'ANDA VARMIŞ AYET AKRABANI KOMŞUNU KOLLA diye...
    Herkese başarılar dilerim eğitim hayatında..

|
    |

• Binbaşı
    1614 Mesaj
    Torpile gerek yok, tezsiz yüksek lisanslara yada yurtdışı yüksek lisans programlarına başvurun.

Bu arada yüksek lisans adı sanı belli olmayan bir üniversiteden yapıldıysa zaten bir işe yaramıyor. Türkiye'deki büyük firmalarda iş görüşmelerine çağırılır ama çağrıldığınızla kalırsınız. Ufak tefek KOBİ firmaları yada malum şahısların yakınlarının çalıştığı yerler için yüksek lisansla vakit kaybetmeyin nasılsa orada bir değeri yok. İş olsun diye bir diploma alın yeter, hatta torpiliniz varsa o bile gerekmiyor.

İş bulmak için özellikle yurtdışı ilanlarına bakarsanız "Bachelor's degree or Master's degree from reputable university" diye ibareler görürsünüz. Türkiye'deki üniversitelerde İTÜ, ODTÜ, Boğaziçi, Bilkent harici bir mezuniyetiniz varsa zaten unutun. Diğerlerinin hepsi çöp. Ha dersiniz ben AÖF okurum, mezun olur MİT'ye yada Oxford'a giderim derseniz ayrı. Havada kaparlar.
    |
    |

• Yarbay
    3344 Mesaj
    Kuranı ne ara okudunda öyle konuşuyorsun?

Bu torpil elbette heryerde var ama sen çalıştında istediğin olmadımı sanki millet gidip saöma sapan üniversite bölümlerini okuyor sırf üniversite mezunu olayım kafayla mezun oldugundada iş bulamıyorum diyor.İlk önce sen gerekeni yapıcan sonra torpil diycen torpilin çözümü yok ama çalışan adam hakkettiği yere geliyor her türlü emin olur tek çare çalışmak ve uygun bölümü okumak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 850 Evo 250gb || Samsung 860 Evo 500gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj

Kuranda öyle yazıyormuş ben okumadım bu haltı yiyenler öyle söylüyor türkiyede öyle bir dünya yok çalışırsan başarırsın vs

|
    |
    Galatas4ray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DRHLecter

Kuranda öyle yazıyormuş ben okumadım bu haltı yiyenler öyle söylüyor türkiyede öyle bir dünya yok çalışırsan başarırsın vs

3 5 şeref yoksunu öyle yapıyor diye kuranda öyle yazıyor diyemezsin.Bunu söyleyerek onlardan farkın olmaz unutma.

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 850 Evo 250gb || Samsung 860 Evo 500gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: DRHLecter

3 5 şeref yoksunu öyle yapıyor diye kuranda öyle yazıyor diyemezsin.Bunu söyleyerek onlardan farkın olmaz unutma.

kemal sunal'a sormuşlar; sizin karakteriniz inek şaban neden bu kadar tutuyor da, benzeri ilyas salman karakterleri o derece tutmuyor?
    cevap vermiş:
    benim karakterlerim filme ezik başlasa da sonunda kazanır, ilyas'ınkiler ise gene ezik bitirir. türk halkı sonunda kazananları sever, baskın olandan öc alanları
    |
    |

• Yüzbaşı
    257 Mesaj
    Kuranda varmış diyene kadar gidip doğrusunu okusaydın keşke.

|
    |

Sırf şu saçma sapan konun yüzünden iki yüzlü din sömürücülerini de savunmak istemiyorum. Senin de pek bir farkın yok. Sadece bu tip insanların diğer tarafından bakıyorsun.

|
    |
    torpilde kurana baglandiya bisey demiyorum....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

%100 doğru, benim okulda daha mezun olmadan ve kpss girmeden kamu kurumuna babasının ve çevresinin torpil çabasıyla işe giren oldu.
    |
    |
    DRHLecter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    KUR'ANDA VARMIŞ AYET AKRABANI KOMŞUNU KOLLA diye

KUR'ANDA VARMIŞ

VARMIŞ

MIŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 5 Ocak 2016; 13:06:58 >
    |
    |
    Yüksek lisansı alan dışı yaparsak. Meslekte etkisi kötü olur mu?

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

Yüksek lisansı alan dışı yaparsak. Meslekte etkisi kötü olur mu?

Yerine göre değişir

|
    |
1
Reklamlar
haberler
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.