Şimdi Ara

Yüksek kilometreli BMW alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
1
Favori
39.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Psychomaniatico

sahibine falan bağlı değil BMW motoru nasıl kullanırsan kullan 1.000.000 altında rektifiye istemez. belki hor kullanırsan 800.000 diyelim. eski sahibine bağlı olanlar fiat reno falandır

mesela eski bir mazda ya da honda motoru 400.000 500.000 falan golf de yaklaşık bu kadar gider reno fiat 200.000 de pert olur

Alıntıları Göster
    senin oyuncak bmw 1 milyon km yaptıydı değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

senin oyuncak bmw 1 milyon km yaptıydı değil mi

Alıntıları Göster
    Mitsubishi kullanan insan BMW'yi bilmez
  • quote:

Mitsubishi kullanan insan BMW'yi bilmez

Alıntıları Göster
    kızmıyorum, aksine gülüyorum kızdırmak için yapıyorsan boşuna çünkü komiğime gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cancan.

200.000 dayanmıyor mu?

Yılbaşından 1 ay önce e46 aracımı sattım motorunu expertize soktuk %98 çıktı. Hatta alan arkadaş inanamadı başka bir expertize soktuk yine aynı sonuç çıktı 205.000'de idi. Ama bakımlarını düzenli olarak yaptırıyordum. Arkadaşımın e46 aracı var 400.000 km'ye dayandı dayanacak daha tık demiyor.

Bmw'ye bakarsan sen Bmw'ye binersin. Bmw'ye bakmazsan Bmw sana biner. Gerçi her araba için genelde öyle.
    Km düzenli düşürülünce doğal olarak hiç bir araç 200.000 görmüyor. Vankel motoru değil bunlar 100.000 ömrü olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

dedi patlak bmw sahibi.

aynen kardeş kedi ciğer meselesi, o yüzden 100 bin liralık arabaya biniyorum.

sivri zekalı olsam 100 bin liraya veya daha altına yüksek km'li patlak bir bmw e90/e60 vs. bulabilirdim. göbek gördü mü yanlayabilir, sol şeritte 10 km öteden milleti selektörle taciz edebilirdim.

Alıntıları Göster
    Cesaret edemeyip 100 bine kimbilir ne aldi da kiskaniyor acaba “patlak” bmw, alanlari. Ya ailesi izin vermez ya da kendisi korkudan alamaz bu tur araclari parası olsa bile “elalem ne der” korkusuyla onun icin icinde ukte kalir hep. Kedi ciger meselesi.

Sunu da soyleyim bizim milletteki bu km takintisi oldugu surece daha cok katakulliler doner ikinci elde. Adam 200 bine gelmis araca direk pert muamelesi yapiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 6 Aralık 2019; 12:37:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Cesaret edemeyip 100 bine kimbilir ne aldi da kiskaniyor acaba “patlak” bmw, alanlari. Ya ailesi izin vermez ya da kendisi korkudan alamaz bu tur araclari parası olsa bile “elalem ne der” korkusuyla onun icin icinde ukte kalir hep. Kedi ciger meselesi.

Sunu da soyleyim bizim milletteki bu km takintisi oldugu surece daha cok katakulliler doner ikinci elde. Adam 200 bine gelmis araca direk pert muamelesi yapiyor.

Alıntıları Göster
    mitsubishi almış

• quote:

kızmıyorum, aksine gülüyorum kızdırmak için yapıyorsan boşuna çünkü komiğime gidiyor

Alıntıları Göster
    kızdırmak için yapmıyorum gerçekten böyle. sen bilmiyorsun BMW motoru 1.000.000 devirir rektifiye görmeden çünkü motor kalitesi çok yüksek. bu kaliteye ulaşmak fabrikalar için masraflı oluyor yani zaman alıcı birşey o yüzden mesela bir golfün motoru ancak 400.000 gidecek kalitede üretilir ve aracın fiyatı da ona göredir. fakat bir BMW ya da Mercedes motoru böyle değildir. Bir BMW araba için 300.000 400.000 km de pert olur alınmaz demek gerçekten çok komik bir olay kaldı ki başlıktaki adam 150.000 filan diyor neremle güleceğimi şaşırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychomaniatico -- 6 Aralık 2019; 12:39:8 >

• quote:

mitsubishi almış

Alıntıları Göster
    100 bine mitsubishi mi varmış ya?
  • quote:

100 bine mitsubishi mi varmış ya?

Alıntıları Göster
    Ben de bir an için tereddüte düştüm sonra olabilir dedim sonuçta Türkiye'de yaşıyoruz
  • quote:

Ben de bir an için tereddüte düştüm sonra olabilir dedim sonuçta Türkiye'de yaşıyoruz

Alıntıları Göster
    hurda volkswagen'ler toyota'lar honda civic'ler şu an 50 bin tl ediyor. 2003 model civic'e, 2000 model passat'a 50-60 bin lira sayacak adamlar gelmiş burada maksimum 4-5 yaşındaki mitsubishi'yi eleştiriyor.

• quote:

Alıntıları Göster
    aha bir patlak bmw sever daha

arkadaşa seri köz getirelim. kurumuş olabilir.

senin bmw abuk sabuk nedenlerden 200 bin km'lerde sanayide yatarken, ben japonumla 500 bin km'leri üst kapak açtırmadan yaparım. yalansa söyle.

bmw'nin apaçi kullanıcı kitlesi arabaların canına okuyor. yüksek km bmw'den tabii ki korkacaksın. adam yanlıyor, patlıyor sonra katakulliyle temiz araba ayağına ikinci elde zavallılara çakıyor.

bmw alacaksan sıfır al. ikinci el yüksek km bmw bir kumardır. kumar oynamayı seviyorsan sen bilirsin tabi.

bu arada, kedi ciğer deme boşuna. istesem bmw alırım. ama ikinci el bmw'ye para yedirecek değilim. hor gördüğünüz mitsubishi'ye rutin bakımları dışında beş kuruş para harcamadım. sizin bmw'ler gibi göbekte yanlamaz tabi benim araba ama kullanıcısına saçma sapan masraflar da çıkartmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 6 Aralık 2019; 13:54:17 >

• quote:

senin bmw abuk sabuk nedenlerden 200 bin km'lerde sanayide yatarken, ben japonumla 500 bin km'leri üst kapak açtırmadan yaparım. yalansa söyle.

bmw'nin apaçi kullanıcı kitlesi arabaların canına okuyor. yüksek km bmw'den tabii ki korkacaksın. adam yanlıyor, patlıyor sonra katakulliyle temiz araba ayağına ikinci elde zavallılara çakıyor.

bmw alacaksan sıfır al. ikinci el yüksek km bmw bir kumardır. kumar oynamayı seviyorsan sen bilirsin tabi.

bu arada, kedi ciğer deme boşuna. istesem bmw alırım. ama ikinci el bmw'ye para yedirecek değilim. hor gördüğünüz mitsubishi'ye rutin bakımları dışında beş kuruş para harcamadım. sizin bmw'ler gibi göbekte yanlamaz tabi benim araba ama kullanıcısına saçma sapan masraflar da çıkartmaz.

Alıntıları Göster
    Hadi oradan len apaçi BMW yi nereden bulmuş da yanlayacak. Onların BMW si 1998 model 3 serisi falan.

Mitsubishi gitsin klima yapsın diyorum

• quote:

Hadi oradan len apaçi BMW yi nereden bulmuş da yanlayacak. Onların BMW si 1998 model 3 serisi falan.

Mitsubishi gitsin klima yapsın diyorum

Alıntıları Göster
    98 model bmw'ye bmw demiyor musun? o da bmw...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hahaha sırf o yüzden kedi ciger diyorum işte. İkinci el araç almasını bilmiyorsun, insan tahlili yapamıyorsun o yüzden korkudan paran olsa dahi aracı alamıyorsun. Gidip kutu gibi araç almak zorunda kalıyorsun o paraya. Şahsen ben gidip 100 bin lirayı mitsubishiye baglasam gece uyku uyuyamam. En kötü kedi ciger meselesi de bu zaten.

Apaçilikten dem vurmuşsun ama japonlardan ala apaçi arabası üreten mi var? Yurtdışında bile "ricer" diye adı çıkmıştır bu araçların. İstersen apaçilik konusuna hiiiç girmeyelim

Hayır bir de madem araç kriterin sorunsuzluk ise al Toyota Corolla bir tane zaten dolardan daha fazla deger kazanıyor araba, özellik de olmadıgı için sorun da açmıyor, sıfır özellik, sıfır sorun. 4 tekerlek 1 direksiyon araba. Hem üstüne para koyarsın hem de binersin sorunsuz sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 6 Aralık 2019; 14:27:38 >

• quote:

Hahaha sırf o yüzden kedi ciger diyorum işte. İkinci el araç almasını bilmiyorsun, insan tahlili yapamıyorsun o yüzden korkudan paran olsa dahi aracı alamıyorsun. Gidip kutu gibi araç almak zorunda kalıyorsun o paraya. Şahsen ben gidip 100 bin lirayı mitsubishiye baglasam gece uyku uyuyamam. En kötü kedi ciger meselesi de bu zaten.

Apaçilikten dem vurmuşsun ama japonlardan ala apaçi arabası üreten mi var? Yurtdışında bile "ricer" diye adı çıkmıştır bu araçların. İstersen apaçilik konusuna hiiiç girmeyelim

Hayır bir de madem araç kriterin sorunsuzluk ise al Toyota Corolla bir tane zaten dolardan daha fazla deger kazanıyor araba, özellik de olmadıgı için sorun da açmıyor, sıfır özellik, sıfır sorun. 4 tekerlek 1 direksiyon araba. Hem üstüne para koyarsın hem de binersin sorunsuz sorunsuz

Alıntıları Göster
    kutu gibi değil, gayet geniş bir araç. ben aldı mı çok uzun süre kullanıyorum. 10 sene kullanacağım araba varsın çok değer kaybetsin. zaten bir sürü km yapmışım, 10 sene kullanmışım belki daha uzun süre. ne değişecek ki?

toyota corolla 2011 vardı. 2011'de alıp 7 sene kullandık.. inan bana 2011 dizel corolla sorunsuz bir araba değildi. kronik yağ yakma sorunu vardı. google'a yaz bak neler çıkacak 2011 dizellerle ilgili. auris ve corolla kullanıcılarının başı çok ağrıdı. motorun garantiden 2 kere turbosu değişti, sekman filan attılar ama elden çıkarttığımızda hala yağ yakıyordu...

donanımsız arabayı hiç sevmem. o yüzden boşline bir araba alacağımı sanmıyorum...

• quote:

kutu gibi değil, gayet geniş bir araç. ben aldı mı çok uzun süre kullanıyorum. 10 sene kullanacağım araba varsın çok değer kaybetsin. zaten bir sürü km yapmışım, 10 sene kullanmışım belki daha uzun süre. ne değişecek ki?

toyota corolla 2011 vardı. 2011'de alıp 7 sene kullandık.. inan bana 2011 dizel corolla sorunsuz bir araba değildi. kronik yağ yakma sorunu vardı. google'a yaz bak neler çıkacak 2011 dizellerle ilgili. auris ve corolla kullanıcılarının başı çok ağrıdı. motorun garantiden 2 kere turbosu değişti, sekman filan attılar ama elden çıkarttığımızda hala yağ yakıyordu...

donanımsız arabayı hiç sevmem. o yüzden boşline bir araba alacağımı sanmıyorum...

Alıntıları Göster
    Mitsubishi ye 100.000 TL verilmez. Mitsubishi bir Honda falan da değil. Bak BMW motoru hakkındaki bilgisizliğinden dolayı, BMW sahibi olma ayrıcalığını kaçırmışsın. Artık ilerde değiştireceğin zaman BMW alır sen de bu ayrıcalığa sahip olursun diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychomaniatico -- 6 Aralık 2019; 15:53:37 >

• quote:

Mitsubishi ye 100.000 TL verilmez. Mitsubishi bir Honda falan da değil. Bak BMW motoru hakkındaki bilgisizliğinden dolayı, BMW sahibi olma ayrıcalığını kaçırmışsın. Artık ilerde değiştireceğin zaman BMW alır sen de bu ayrıcalığa sahip olursun diyorum

Alıntıları Göster
    algı yaratmaya çalışıyorsun ama yemezler. mitsubishi'ye 500 bin tl de verilir 1 milyon da. ha sen vermezsin ben veririm o başka konu.

para benim kardeşim istersem tofaş'a 500 bin veririm

• quote:

algı yaratmaya çalışıyorsun ama yemezler. mitsubishi'ye 500 bin tl de verilir 1 milyon da. ha sen vermezsin ben veririm o başka konu.

para benim kardeşim istersem tofaş'a 500 bin veririm

Alıntıları Göster
    Verirsin ama parana yazık olur

• Yüksek kilometreli bmw = saatli bomba. Mercedes,Audi,Porsche falan olsa yine belki cesaret edip alırdım ben ama bmw asla.

• quote:

Verirsin ama parana yazık olur

Alıntıları Göster
    para benim param olduğuna göre sıkıntı yok bu riski alıyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.