Şimdi Ara

Yüksek kilometreli araç almak mantıklı mı ? (307, 301)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuan 2 araç bakıyorum biri Peugeot 307 diğeri 301.

Öncelikle 307 tavsiye edermisiniz ? Ne gibi dezavantajları vardır.

200bin km yi aşmış araç alırsam sıkıntı olur mu ? Opel, BMW, Mitsubishi gibi araçlarda 200bin çok büyük rakam değil fakat Peugeot'ları bilmediğim için soruyorum.

Eğer sıkıntı olursa 301 almayı düşünüyorum. Daha önce 3-4 ay kullandım, çok güzel yakıt ekonomisi var. Fakat bir galerici arkadaş 301 leri 100bin olmadan sat elinden , sonra hep masraf çıkarıyor diyordu, doğru mudur acaba ?

Şuan bir kampanyası var ama pek cazip değil (Otomobil Kampanyaları) citroen sanırım 30bin TL %0 faizle veriyor, sanırım arasında bir fark yok.

Edit: Peugeot 301 yeni kasası çok güzel olmuş, çok beğendim fakat sıfırı 74.000 TL bana biraz fazla geldi. 65.000 TL civarı olsa iyi olurdu. Geçen sene 65.000 TL ye alabileceğimiz araçlar bu sene 85000 TL olmuş bu ÖTV zammı sonrası birde firmalar zam yaptı olan vatandaşa oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coder16 -- 11 Nisan 2017; 13:7:40 >

• düşündüğün iki araç arasında en az iki kat fiyat farkı var. 301 in dizel ve yüksek beygirlisini al, temiz temiz bin. Paran yoksa da 307 sw al.
  • 301 bomba ya bedavaya gidiyorsun. 35 civarı idi en son paran varsa al bende 307 var arada çok büyük farklar var. Gerçi fiyat olarak da büyük farklar var ama 35 milyarım olsa alırım 301

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.