Şimdi Ara

Yüksek Kaliteli Kayıpsız Müzik Paylaşım Kulübü (Flac,Dts,Wav,Lossless) (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
161
Favori
276.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu konularda pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim, anker q10 kulaklık almıştım fakat spotify da ses kalitesi pek tatmin etmiyor cihazım 8plus en iyi sesi nasıl alabilirim? tidal indirmiştim bi ara ama yerli arişivi pek iyi değildi deezer üzerinden dinlersem fark olur mu ses kalitesi olarak çok?

• xxjamesbond kullanıcısına yanıt

Merhaba. Şu uygulamayı bir deneyin derim. Spotify dinlerken bu eq uygulamasını aktif ederseniz bariz bir fark göreceksiniz diye umuyorum. Ben daha önce satın aldığım için fiyat nedir bilmiyorum.

Yüksek Kaliteli Kayıpsız Müzik Paylaşım Kulübü (Flac,Dts,Wav,Lossless)
  • xxjamesbond kullanıcısına yanıt

Ben de anker soundcore q10 aldım. Telefondan pek tatmin etmedi açıkçası. Spotify kalitesi de öyle ahım şahım değil. Ama Spotifydan dinlediğim şarkıyı Chromecast la TV'ye aktarınca ses çok iyi. Telefonun ses çıkışı yetersiz ondan kaynaklı. Arkadaşın önerdiği uygulamayı denediniz mi siz? Sonuçtan haber verirseniz sevinirim.

• atabey444 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• daytripper25 D kullanıcısına yanıt

App store da uygulamayı bulamadım ama spotify üzerinde ayarlardan ses normalleştirmeyi devre dışı bırakınca ses yüksekliği biraz daha artıyor ama kalitesi de onla orantılı düşüyor gibi geldi siz de deneyin isterseniz.

• Merhaba arkadaşlar, yüksek kaliteli müzik arşivi arıyorum, ücreti karşılığında alabilirim gerekirse, Bursa içindeyim var mi arşivi olan yada bir tanıdıği olan
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazmhnc -- 7 Mart 2021; 11:53:9 >
  • Ben de Tan Taşçı'nın "Rica Ederim" albümünü orijinal olarak arıyorum arkadaşlar direkt CD şeklinde alacağım iyi bir fiyat vereceğim. Elinde olan ulaşabilir..
  • elimde santanının dts live albümü var iso halinde gerçek 5+1 çıkışlı görselde de görebileceğiniz gibi hem ev sinema sisteminiz de hem de kulaklık da performansı süper ama nereye yükleyeceğimi bilemedim

ben müzikleri pc de q10 life da kullanıyorum + olarak satın aldığım dolby acces yazılımı ve yine satın aldığım + TaoTronics TT-BA09 PRO BT 5.0 Kodek Görüntüleyicili aptX ile birlikte

film ve müzik performansı çok çok iyi oldu

Yüksek Kaliteli Kayıpsız Müzik Paylaşım Kulübü (Flac,Dts,Wav,Lossless)
  • Yüksek Kaliteli Kayıpsız Müzik Paylaşım Kulübü (Flac,Dts,Wav,Lossless) Yüksek Kaliteli Kayıpsız Müzik Paylaşım Kulübü (Flac,Dts,Wav,Lossless) Yüksek Kaliteli Kayıpsız Müzik Paylaşım Kulübü (Flac,Dts,Wav,Lossless)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratalagoz -- 14 Aralık 2020; 10:38:49 >
  • Merhaba, hem müzik hem film için max 1500 TL.ye kadar kablosuz kafa üstü hangi kulaklıkları önerirsiniz?
  • Sibel Can Hatırasıdır albümü elinde olan var mı? Cd ya da flac halinde olabilir.
  • 1337 isimli sitede son günlerde 24/96 albümler paylaşılıyor. ağırlıklı olarak rock ve jazz. bu tarzla ilgilenenler bakabilir.

• simsar2 S kullanıcısına yanıt

Merhaba, sıla muhbir parçasını özelden veya burdan yollayabilir misin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazmhnc -- 4 Ocak 2021; 15:7:25 >
  • Merhabalar elinde Dario Morenosuz 40 yıl Flac olarak mevcut olan var ise paylaşabilir mi??

• Flac formatlı müziklerimizi neden telefonlarda hakkını vererek dinleyemiyorum? Yeni müzik çalarlara bakıyorum 1tb kart desteği bile gelmiş. flac lerde felan da bayağı iddialılar. Bu iş yazılımla olmuyor mu? Neden telefonlarda o destek yok?

• Merhaba konuyu uzun zamandır takip etmekteyim çok yararlı ve doyurucu bilgiler konuşulmuş. Bütçe dahilinde orta vadede güzel bir sistem oluşturma düşüncesindeyim, şu an araştırma safhasında yardımlarınıza ihtiyacım var.

Öncelikle iki telefonum var. Birisi GM 9 pro diğeri Oppo Reno 2Z. Bir de yeni bir tablet aldım Lenovo Tab M10. Oppoda Hi-Res sertifikasını olduğunu biliyorum fakat bu tek başına yeterli bir done değil. Genel olarak ses çıkışı yeterli ve kaliteli gelse bile bunu üst bir seviyeye taşımak niyetindeyim.

Bütçeyi de çok fazla aşmamak ve genel hatlarıyla beni mutlu edecek bir konfigürasyon yapmak istiyorum. Bir anda yüksek harcamalar yapmak mevcut durumlarda hem çok zor hem de çok gereksiz olacak. Bu doğrultuda sizlerden her iki telefonda ve tablette kullanmak üzere kulaklık ve DAC önerisi rica edeceğim. Kulaklığı kablolu olarak kullanacağım. Bluetooth pek sevdiğim bir şey değil. Amatör olarak discjokeylik yapmış birisi olarak her zaman fikir fikirden üstündür mantığıyla sizlerin fikirlerini önemsiyorum.

Harcama sıralamasını şu şekilde yapmak istiyorum;

Öncelik kulaklık ve buna ilaveten ücretli üyelik veya yazılım ilavesi

Sonra DAC önerisi

Şimdiden fikirlerini esirgemeyen , zaman ayıran arkadaşlara teşekkür ederim.

• aber1 A kullanıcısına yanıt

Hi-Res logosu bedava isterseniz 5 liralık Çin malı kulaklıkta bile kutu üzerine basarsınız öncelikle bu bilgiyi vereyim.

İyi bir Dac / Amfi ile elinizdeki kaynak cihazın (telefon, tablet) pekte önemi kalmıyor buda ayrı bir konu.

Maalesef bütçeniz kısıtlı ise bu işlere birden girmek yerine kısım kısım girmeniz daha mantıklı.

Bu sebepten ötürü ilk sıraya kulaklık yerine iyi bir dac ve amfi almanız daha mantıklı. Çünkü sıradan orta sınıf bir kulaklık iyi bir dac/ amfi ile harika sonuçlar verebilir ama iyi bir kulaklık kaynak kötüyse vasatın üzerine çıkamayan bir ses performansı verebilir.

Benim tavsiyem kullandığım ve bildiğim için

1. Fiio q3 (gönül ister ki q5s olsun)

2. Genel anlamda kullanıcıyı her zaman mutlu eden Sony wh-1000xm3 (imkan dahilinde 1000xm4) Bowers & Wilkins PX

3. Uygulama olarak Poweramp her türlü iş görür

4. Tidal veya Deezer Hi-Fi üyeliği (tavsiyem freezer veya deemix gibi uygulamalar ile flac indirip poweramp ile dinlemeniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

Hi-Res logosu bedava isterseniz 5 liralık Çin malı kulaklıkta bile kutu üzerine basarsınız öncelikle bu bilgiyi vereyim.

İyi bir Dac / Amfi ile elinizdeki kaynak cihazın (telefon, tablet) pekte önemi kalmıyor buda ayrı bir konu.

Maalesef bütçeniz kısıtlı ise bu işlere birden girmek yerine kısım kısım girmeniz daha mantıklı.

Bu sebepten ötürü ilk sıraya kulaklık yerine iyi bir dac ve amfi almanız daha mantıklı. Çünkü sıradan orta sınıf bir kulaklık iyi bir dac/ amfi ile harika sonuçlar verebilir ama iyi bir kulaklık kaynak kötüyse vasatın üzerine çıkamayan bir ses performansı verebilir.

Benim tavsiyem kullandığım ve bildiğim için

1. Fiio q3 (gönül ister ki q5s olsun)

2. Genel anlamda kullanıcıyı her zaman mutlu eden Sony wh-1000xm3 (imkan dahilinde 1000xm4) Bowers & Wilkins PX

3. Uygulama olarak Poweramp her türlü iş görür

4. Tidal veya Deezer Hi-Fi üyeliği (tavsiyem freezer veya deemix gibi uygulamalar ile flac indirip poweramp ile dinlemeniz.

Hocam vaktini ayırdığın için teşekkür ederim. Kulaklığı araştırmaya almıştım fakat fiyat olarak beni biraz aşıyor. En azından bir süre buna bütçe ayırmam gerekecek.

Yorumları okuduğumda efsane bir deneyim yaşattığı kesin gibi. Kablosuz olması benim için önemli değil, kablolu da kullanmayı seviyorum. Bu yönde bir önerin olursa dikkate alacağım.

Fiio google aramalarında benimde gözüme çarpmıştı olumlu geri dönüşler almış bir marka. Tabi kullanıcı deneyimi ve memnuniyeti açısından bilenden referans almak daha iyi.

Şu aşamada DAC fiyat anlamında daha alınabilir gibime geliyor. Ama dediğin gibi konfigürasyonu tam yapmak gerekiyor..

Değerlendirmelerin için çok teşekkürler

• Arkadaşlar devran çağların flac parçalarını arıyorum yardımcı olabilecek biri varmı teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.