Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.278
Cevap
237
Favori
251.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet sordum. 444'lü numaradan sorduğumda 1 adet var teşhir ürünü olabilir dediler. Mağazada sipariş koduyla kontrol ettirdim ve o bir tane gerçekten teşhir ürünüymüş.
  • İlk mesaja crea 1 TB media playerlar eklendi.

99 TL, sadece diskleri için bile alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Şikayet kaydı oluşturma işlemi nasıl ? Mağazadamı yapılıyor yoksa müşteri hizmetlerimi aranıyor ?

• Şunu öğrenmek istiyorum. Bu ürünleri nasıl tespit ediyorsunuz? Websayfasında teker teker ürünleri gezip indirimli fiyatına denk gelip o şekilde mi?
  • MICROSOFT RVF-00003 ARC TOUCH MOUSE usb alıcısı yok markantalya antalya mağazasında.

LOGITECH LS21 SPEAKER+ WIRELESS MUSIC ADAPTER terracity antalya mağazasında wireless adaptörü yok almak isteyenler müşteri hizmetlerine şikayet yolu ile alabilir.

@Theologist teşekkürler, Trust direksiyon aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musaulker

Şunu öğrenmek istiyorum. Bu ürünleri nasıl tespit ediyorsunuz? Websayfasında teker teker ürünleri gezip indirimli fiyatına denk gelip o şekilde mi?

Aynen öyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildem

MICROSOFT RVF-00003 ARC TOUCH MOUSE usb alıcısı yok markantalya antalya mağazasında.

LOGITECH LS21 SPEAKER+ WIRELESS MUSIC ADAPTER terracity antalya mağazasında wireless adaptörü yok almak isteyenler müşteri hizmetlerine şikayet yolu ile alabilir.

@Theologist teşekkürler, Trust direksiyon aldım.

Güle güle kullanınız :) 120 lik malzemeyi 20'ye aldınız :)

Rica ederim.
  • Bugun cevahir extraya gidicem bakalim bi k360 i sorucam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crea harici bellekler nasıldır? hiç kullanan var mı? bir tanesi record'lu sanırım. akbatı avm'ye giden hiç oldu mu aranızda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadnazzar

Bugun cevahir extraya gidicem bakalim bi k360 i sorucam

Cevahir en problemli ikinci mağaza, ona göre gidin.
  • İlk mesaja microsoft mouse klavye seti eklendi. 44 liradan 14 liraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Bugun cevahir extraya gidicem bakalim bi k360 i sorucam

Cevahir en problemli ikinci mağaza, ona göre gidin.

Hadi ya bunu bildigim iyi oldu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Taktikleri uygulamamışsınız ki, ne yazık ki alamıyor kimse taktiksiz.

Onlar Müşteri Hizmetleri ile görüştürmeliydiniz, olmasa bile onların gözü önünde şikayet kaydı oluşturmalıydınız onların adı ile.

Yani alamamanız gayet normal, pişkin pişkin cevap vermiş birde, biri onları onların gözü önünde şikayet etmeyinceye kadar böyle pişkin, mağazayı kendisi sanan çalışanlar, indirimleri kendisi sömürenlerin sayısı azalmayacak, bu düzen değişmeyecek. Yani şikayet bu açıdan çok önemli, onların MH ile görüştürülmesi en önemli madde sizin alabilmeniz için.

Hocam birde şuna bi çözüm bulsan. Müşteri Hizmetleri de destek vermiyorsa ne yapcaz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

quote:

Taktikleri uygulamamışsınız ki, ne yazık ki alamıyor kimse taktiksiz.

Onlar Müşteri Hizmetleri ile görüştürmeliydiniz, olmasa bile onların gözü önünde şikayet kaydı oluşturmalıydınız onların adı ile.

Yani alamamanız gayet normal, pişkin pişkin cevap vermiş birde, biri onları onların gözü önünde şikayet etmeyinceye kadar böyle pişkin, mağazayı kendisi sanan çalışanlar, indirimleri kendisi sömürenlerin sayısı azalmayacak, bu düzen değişmeyecek. Yani şikayet bu açıdan çok önemli, onların MH ile görüştürülmesi en önemli madde sizin alabilmeniz için.

Hocam birde şuna bi çözüm bulsan. Müşteri Hizmetleri de destek vermiyorsa ne yapcaz ?

Müşteri Hizmetlerini şikayet edeceğiz :) Çözüm bu, 3 şikayet giden müşteri hizmetleri temsilcisi işten çıkarılıyor :)

Ses kayıt edildiği için sonuç hemen alınıyor yani :)

• merhabalar;

müşteri hizmetlerini aradım sipariş kodu/ürün kodu gibi birşey istedi onu nereden buluyoruz acaba?
  • quote:

İlk mesaja crea 1 TB media playerlar eklendi.

istanbul forumda sordum kumandası kablosu yok falan filan yaptılar saçma sapan elemanlar çalışıyor zaten pek sallamadılar acıkcası

• quote:

http://www.teknosa.com/urunler/125390195/transcend-ts4gjf530-jetflash-4-gb-usb-bellek

http://www.teknosa.com/urunler/125390278/sony-usm8gq-8-gb-tasinabilir-bellek

http://www.teknosa.com/urunler/125420478/lg-hxd5u64gls-25-640-gb-hdd

bunlar da ilk mesaja eklenebilir

Çok teşekkürler, incelemeye fırsat buldum.

Sony 8 GB ilk mesajda var, yine de çok teşekkürler.

4 GB flash disk daha önce başarısız olundu maalesef. Yine de çok teşekkürler.

Lg'yi ekliyorum ilk mesaja hemen, tabi bir mağazada var ama olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekirdagli59

merhabalar;

müşteri hizmetlerini aradım sipariş kodu/ürün kodu gibi birşey istedi onu nereden buluyoruz acaba?

Sipariş kodu almak istediğiniz ürünün sayfasında ürün özelliklerinin ilkidir.
  • quote:

İlk mesaja crea 1 TB media playerlar eklendi.

istanbul forum extrada 3adet var ancak hiçbirinin kumandası yok birinin adaptörü yok elemanın demesi içinde hdd de yok.bilginize
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.