Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.278
Cevap
237
Favori
251.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

Arkadaşlar,
    Birbirimizi bu şikayet konusunda koruyup/kollamak ve desteklemek adına sizlerden şikayet açan herkesin şikayetlerine destek amaçlı (bizler de farklı anlatım tarzlarıyla anlatarak) şikayet etmenizi rica ediyorum!

Eğer bu şekilde olursa, hem gerçekten TeknoSA "Boşver, 1 müşteriden bişey olmaz" düşüncesine kapılmaz ve çalışanları uyarır diye umuyorum hemde hepimiz bu türlü atraksiyonlara girmeyiz diye düşünüyorum.
    Şu saatten sonra herkes ettiği şikayeti burada paylaşsın ve bizler de aynı konuyu yaşadığımıza dair şikayette bulunalım ki şikayetler dikkate alınsın.

Unutmayalım, bir elin nesi var iki elin sesi var bu hepimizin işine yarayacaktır diye düşündüm. Fikrime katınlanlar lütfen uygulamaya geçsin eğer başlarına böyle bişey geldiyse/gelirse.

Başta konuyu açan arkadaşa ve sonra diğer tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

Hocam mantıklı gayet. Vodafone'da her yöne 500 dakikam var ve 444'lü numaralar da 500 dakikadan düşüyor. Benimle aynı durumda olup bedavası olanlarla bunu gerçekleştirebiliriz.

Bugün iki ayrı şikayet oluşturdum. Birinci stokta olan ürünü alamıyorum ve yok deniyor. Bir iki tane de değil. 7-8 ürün sordum, hiçbiri yok dediler. Birincisi bununla ilgili. İkincisi de ürün indirimli olmasına rağmen kasada indirimin gözükmemesi ile ilgili. Logitech F710 50 TL ama kasada 105 TL çıkıyor. Yalnız bir sorun var. Her şikayet kaydında numara alıyorlar geri dönüş için. Her gün farklı şikayet için arayan adamı ne kadar takarlar bilemem. Danışıklı olduğunu çakarlar diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• f710 için şikayet kaydı oluşturmuştum mh aradı türkiye genelinde 6 mağazadada kapalı kutu olarak olmadığı söylendi(sorduğum mağazadada güya yokmuş vs vs niye 6 mağazada görünüyor o zaman! ) . kapalı kutulu şekilde alan olursa haber versin.
  • Ben kapalı kutu buldum ve şikayet ettim. Dönüş bekliyorum hocam.

• AHOME A kullanıcısına yanıt
    Bence çakmazlar, ertesi gün veya aynı gün aynı konuyu şikayet etmemeliyiz ozaman belki anlaşılma şansı çok olabilir.

@adonise
    İlgilendim kardeşim.
  • Hocam hiç öyle düşünme. Bu firma büyükse isterseniz bir ürün için milyon kez arayın. Sonuçta müşteri memnuniyeti önemli. Ben dünden beri 5-10 kez arıyorum ve 500dk hediyem bile yok tl'den yiyorum.
    Bende aynı sizin gibi 2 ya da 3 tane şikayet oluşturdum ve sürekli arayıp sonucunu söylüyorum yarın yine arayacağım çünkü bugünde gittim aynı şey oldu... 3 tane alternatif ürünle gittim. Kulaklık için. Müşteri hizmetleri 2 şer tane var dedi. Başka şube 5 tane var dedi. Bakalım sonuç ne olacak. Destek tam Destek!

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2216714/teknosa-stokta-olan-urunu-satmadi/arv9u

@J.Maharaja

Teşekkür ederim kardeşim...

Beyler şikayetlerimizi paylaşalım destek verelim.
    Ben bir tane gördüm tanımıyorum ama destek verdım burdan mı acaba....

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2217200/teknosada-urun-stokta-var-ama-satmiyor/u0h3n

Edit:Kişi Ekleme (Cevap)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adonise -- 7 Ocak 2014; 23:37:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seboist322

zonguldak ereglide yasamak varmıs.

ne var hocam ereğlide. arkadaşlarım var hemen aldırayım :)
  • LOGITECH ATTACK 3 PC JOYSTICK

59.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 9.90TL

ZONGULDAK EREYLİN

Alabilecek arkadaş var mı_?
    Alacak arkadaş varsa pm lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

Bence çakmazlar, ertesi gün veya aynı gün aynı konuyu şikayet etmemeliyiz ozaman belki anlaşılma şansı çok olabilir.

@adonise
    İlgilendim kardeşim.

Hocam olay aynı ürünle ilgili 100 kişinin araması değil. Olay aynı kişinin 100 farklı ürün için araması. Çünkü siz arayınca numaranıza kayıtlı önceki şikayetleriniz de gözüküyor sistemlerinde.

• takipte olalım emegine sağlık
    yalnız reyondaki ürünlerden bahsetmiyoruz yanlışlık olmasın :)aradığımız ürün doğruysa zaten fiyatı indirimli çıkacaktır. ama bu ürünün reyonda olmadığı anlamına gelmez tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

yalnız reyondaki ürünlerden bahsetmiyoruz yanlışlık olmasın :)aradığımız ürün doğruysa zaten fiyatı indirimli çıkacaktır. ama bu ürünün reyonda olmadığı anlamına gelmez tabi :)

Tam olarak anlamadım. Şimdi bir ürün mağazada varsa indirimli fiyattan satılması gerekmiyor mu? Çünkü G100 de normal şekilde duruyordu ama fiyatı indirimli çıktı ve stokta da gözükmüyordu.

• quote:

CREATIVE INSPIRE T3130 SPEAKER

129.00TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 39.90TL

1ANKARA CEPA EXXTRA
    2İSTANBUL İSTİNYE PARK EXTRA
    3İSTANBUL ARMONİPARK OUTLET EXTRA
    4GAZİANTEP SANKOPARK EXXTRA
    5İSTANBUL HARAMİDERE TORİUM EXXTRA
    6İSTANBUL HALKALI ARENAPARK EXXTRA
    7ANKARA NATA VEGA EXTRA
    8ANKARA MESA PLAZA EXXTRA
    9ANKARA ETLİK FORUM EXXTRA
    10SAMSUN BULVAR EXXTRA
    11UŞAK FESTİVA EXTRA
    12ESKİŞEHİR KANATLI
    13ŞANLIURFA ATATÜRK BULVARI

İstinye Park Teknosa'ya gidip yerinde baktım. Ürün teşhir ürünü. Sorduğumda stand üzerinde duruyordu gösterdiler. Temiz ama teşhir ürününe para vermek istemediğimden almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: zogogo

İstinye Park Teknosa'ya gidip yerinde baktım. Ürün teşhir ürünü. Sorduğumda stand üzerinde duruyordu gösterdiler. Temiz ama teşhir ürününe para vermek istemediğimden almadım.

Gitmeden kaç adet stok olduğunu sordunuz mu? Kutulu varken teşhiri satmaya çalışabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AHOME

quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

Tam olarak anlamadım. Şimdi bir ürün mağazada varsa indirimli fiyattan satılması gerekmiyor mu? Çünkü G100 de normal şekilde duruyordu ama fiyatı indirimli çıktı ve stokta da gözükmüyordu.

siz istisna bi ürüne denk gelmişsiniz örneğin f710 indirimli olarak türkiye genelinde 6 mağazada görünmekte indirimli haliyle.yani tüm mağazalarda olabilir ancak fiyatı indirimli çıkmayabilir. ancak fiyat bilgisi almakta fayda var ürünlerin söylediğiniz gibi stokta olmayan ürünün indirimli çıkması gibi. 20 tl ye hangi mağazadan aldınız acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakipsiz89 -- 7 Ocak 2014; 23:55:58 >

Sonuç olarak yine de ben işin peşini bırakmadığımızı ve aynı olayı birkaç kişinin de yaşadığını anlasınlar isterim ben açıkçası. İlla müş. hiz. aramaya gerek yokki, şikayetimvar.com ve onlara mail atmak da bişeydir onlara bakan da var sonuçta.
  • rakipsiz89 kullanıcısına yanıt
    İstanbul Forum Exxtra. En arıza mağaza. İlk gittiğimde 5 TL'ye olan mouse'u anlatmaya çalışıyordum. Söyledim. Adam yüzüme bakıp hiçbir şey söylemeden 30 saniye tamamen yapmacık bir şekilde güldü. Belli ki olayın içinde bir iş var da müşteri hizmetleri de bir yere kadar. Mağaza müdürleri galiba yardımcı oluyor ama ben mağaza müdürü nerede dediğimde ben de tam bilmiyorum içeride onlar gibi bir cevap aldım. Düşünün artık.
    savunabileceğim bi çalışanla benle karşılaşmadım zaten
  • tesekkurler bu konu için yarın logitec kablolu gamepadi almaya çalıscam ins... bursa kent meydanından hadi hayırlısı
  • rakipsiz89 kullanıcısına yanıt
    Hocam yalan olmasın. İki yıldır F710'u kestirdim gözüme. Ama hep fiyatının düşmesini bekliyorum. Hep de artıyor. İki yıl önce 80 TL'ydi. Şimdi 105 TL. İlk defa 50 TL'ye buldum. Mecidiyeköy uzak bana. Gitsem mi gitmesem mi derken sizin dediğiniz ürünün açık olması tüm hayallerimi suya düşürdü. Ben zaten çok az kullanılmışını 40 TL'ye bulmuştum. Orada teşhirde olan ya da açılmış olan ürünü alacağıma onu alırım daha iyi haksız mıyım?
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.