Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.278
Cevap
237
Favori
251.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.teknosa.com/urunler/125200228/logitech-920-002887-mk320-kablosuz-2-4-ghz-klavye

MUĞLA TURGUTREİS'ten alıp gönderebilecek olan varmı havale ile hesabınıza ucretı gonderırımm
  • quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Teşhir ürününde garanti şartları nasıl olur bilemiyorum. Üstadlar bu konuya açıklık getirebilir belki.
    Diğer taraftan genel anlamda seti beğendiğimi söyleyemem. Bana fazla basit göründü.

teşhir ürünü aldığınız zaman teknosa yıne garantı kapsamına alıyor sadece teknosadan aldıgınız fıse teshır urunu dıye damga vuruyor. aldığın urunlerı kendınde garantıye gonderebılırsın teknosaya ıhtıyacın yokk
  • barley B kullanıcısına yanıt
    Samsundan yazıcı aldırdım ama yazıcının arkada kağıdı çekip sürmeye yarayan motor kısmı yok alan arkadaşımın bu konuda pek bilgisi yok ürün tam demişler teslim etmişler teşhir ürünüydü
    bunu iade kabul ederlermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkunçlukarı

Yaa ben ankarada deilken gelmese su sıcak fırsatlar şubata kadar devam edermi acaba bu durum resmen sinirden kudurdum arkideş

Bende aynen sinir oldum finaller var ankaradayken olsa bu firsat sasardim zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

bu konudaki amaç nedir? stok sorgulama yapınca kasiyer neden söylemesin ki? ayrıca indirim nasıl oluyor?

hocam indirim için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. teknosa.com da zaten tükenmiş ürünlerin bir çoğu %50-60 indirimde görünüyor. siz de internet mağazasında tükenen indirimli ürünleri normal mağazalardan almaya çalışıyorsunuz. bir zahmet ilk sayfayı okuyuver... konuya 19. sayfadan dalınca amaç anlaşılmıyor tabi...

Not : nicke baktım da Teknosa çalışanı değilsin di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sHiM

Yine Ankara ACity AVM'de SAMSUNG BD-D5500/TK 3D BLURAY PLAYER vardı son 1 adet, teşhir ürünüydü. Üzerinde kozmetik olarak çok küçük bir kaç kılcal çizik dışında sorunsuzdu ve kutulu bir şekilde teslim aldım, stokta kalmadı güncellenebilir. Resimlerini de en kısa zamanda eklemeye çalışacağım. (Abi bunda kılcal çizikler var ama sen bilirsin yine de dedi, satmamak için kan ter içinde kaldı adam resmen ama çok ısrarlı olunca yelkenleri suya indirdi)

hayırlı olsun size kısmet olmuş demek ki bende bu ürün için gitmiştim depoyu arayıp serviste olduğunu söylemişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _*_SwEeT_*_

Samsundan yazıcı aldırdım ama yazıcının arkada kağıdı çekip sürmeye yarayan motor kısmı yok alan arkadaşımın bu konuda pek bilgisi yok ürün tam demişler teslim etmişler teşhir ürünüydü
    bunu iade kabul ederlermi ?

parça eksikse emin değilim sıkıntı yaratabılırlermı bılmıyorum ama herhangı bi parçasında eksıklık yoksa kesın destek oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Lightning

quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

bu konudaki amaç nedir? stok sorgulama yapınca kasiyer neden söylemesin ki? ayrıca indirim nasıl oluyor?

hocam indirim için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. teknosa.com da zaten tükenmiş ürünlerin bir çoğu %50-60 indirimde görünüyor. siz de internet mağazasında tükenen indirimli ürünleri normal mağazalardan almaya çalışıyorsunuz. bir zahmet ilk sayfayı okuyuver... konuya 19. sayfadan dalınca amaç anlaşılmıyor tabi...

Not : nicke baktım da Teknosa çalışanı değilsin di mi?

ilk mesajı tamamen okumustum zaten ondan sordum amaç nedir diye. tam anlayamadım çünkü. teknosa çalısanı degilim teknik işlerle uğrasmayı severim sadece ondan nick öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• barley B kullanıcısına yanıt
    fişe teşhir ürünü diye damga vurulması da sizin becerinize kalmış. sinema sistemi aldım teşhir ürünü diye damga basmak istediler. hem 600 tl para vereceğim hem de damga basacaksanız ürünü hemen iade ederim dedim. basmadılar
  • Mouse ihtiyacım var ama düşecek mi bakalım aklımızdakine göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sp4rtacus -- 7 Ocak 2014; 12:40:57 >
  • TeknoSa Torium mağazasındayım. Mobilden detaylı bakamıyorum. Indirimli ürünlerden bu mağazada da var mi, biri paylaşabilir mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri benden önce davranmış
  • tabıkı pahalı urunlerde bastırılmaya bıılır ben ucuz urunlerde sesımı cıkarmıyorum sonucta 19.50 lık bır urun teshır yazsada yazmasada bıse olmaz :)
  • yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    illaki vardır ama sadece torıummagazı olarak aratamıyoruz bıldıgım kadarıyla tek tek urunlere bakıp hangı magazada oldugunu gorebılıyoruz
  • yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    KARDEŞİM NE YOKKİ T3130 BULURSAN BANADA ALABİLİRSİN :)

CREATIVE INSPIRE T3130 SPEAKER 40 TL
    CREATIVE SBS A40 USB SPEAKER 10 TL
    LOGITECH Z-205 NOTEBOOK SPEAKER 10 TL
    LOGITECH N120 FANLI COOLING PAD 20 TL
    LOGITECH G400 GAMING MOUSE 40 TL
    LOGITECH S315i BEYAZ IPHONE/IPOD DOCK SYSTEM 50 TL
    SONY MDREX57LPL.AE KULAKİÇİ KULAKLIK 10 TL
    SONY NWZB163B.CEV 4 GB SİYAH MP3 PLAYER 50 TL
  • teknosanın sitesinde böyle bir yazı var bilgi olsundiye yazıyorum.ben zaten alıcamı aldım

TEŞHİR ÜRÜNÜ SATIŞ KOŞULLARI

· İlgili teşhir ürünleri; Teknosa mağazalarında belirli bir dönem sergilenmiş olup, sonrasında Teknosa kalite kontrolünden* geçirilmiştir.
    · Teknosa merkez deposunda muhafaza edilen ürünler, aynı gün kargoya teslim edilmeye hazır olarak bekletilmektedir.
    · Teşhir ürünlerinin tüm aksesuarları ve garanti belgeleri eksiksizdir, ancak ambalajı hasarlı olabilir veya orijinal kutu/ambalaja sahip olmayabilir.
    · Ürünler mağaza teşhirinde belirli bir dönem sergilenmiş olduğundan, çizikler bulunabilmektedir.
    · Teşhir ürünlerinin garanti ve iade koşulları kapalı kutu ürünlerle aynıdır.
    · Teşhir ürünlerinin satışında, hediye çeki kazanılmayacaktır.

*Ürünlerin, teknik servisimiz tarafından aksesuarlarının eksiksiz olduğu, çalışır durumda olduğu, Türkçe kullanma kılavuzu ve garanti belgelerinin eksiksiz olduğu kontrol edilmiştir.

• LOGITECH G100 GAMING MOUSE
    İSTANBUL PENDİK ANKARA CADDESİ

1 tane aldım. Son 3 tane kaldı.
  • ilk sayfada yeni eklenenler kısmındakı SAMSUNG 7.0 EFC-1G5SWECSTD BEYAZ BOOKCOVER KILIF sitede indirimli görünmüyor 129 dan satışta yazıyor..tabi nette stok yok mağazalarda var..
    http://www.teknosa.com/urunler/125043415/samsung-70-efc-1g5swecstd-beyaz-bookcover-kilif?term=SAMSUNG%207.0%20EFC-1G5SWECSTD%20BEY
  • quote:

Orijinalden alıntı: intor

ilk sayfada yeni eklenenler kısmındakı SAMSUNG 7.0 EFC-1G5SWECSTD BEYAZ BOOKCOVER KILIF sitede indirimli görünmüyor 129 dan satışta yazıyor..tabi nette stok yok mağazalarda var..
    http://www.teknosa.com/urunler/125043415/samsung-70-efc-1g5swecstd-beyaz-bookcover-kilif?term=SAMSUNG%207.0%20EFC-1G5SWECSTD%20BEY

Teşekkürler, iki haftadır indirimli satıştaydı 30 liradan.

Değiştirmişler bugün. Dün ekledik çünkü. İlk sayfadan kaldırıyorum.

• freedom1259 kullanıcısına yanıt
    internet sıtesınde sallıyorum beylıkduzu teknosa magazındakı urunlerı aratabılıyomuyuzz nasıl oluyor anlatırmısın
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.