Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun işte ne demişler biri yoktu şimdi çoğalarak devam ediyor. Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

yakında turknetde gelir Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• Allah gönlünüze göre versin. Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

Merhaba dostum, fiber altyapın hayırlı ve uğurlu olsun.

Bu sefer benden önce çektirdin Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 Asalak telekom halen bana fiber çekmiyor, sanırım çekmeyecek. Ama mücadeleye devam ediyorum. Her gün BTK'dan 3 kayıt açıyorum, tüm sosyal medya hesaplarında da linçliyorum. ZAFER bizim olacak, meşale yanacak. Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Foruma çok uzun zamandır girmiyordum, bırakmıştım. Neden belli. Maile bildirim düşüyor diye girip bir temizleyeyim, sağı solu kapatayım dedim ve bugün girdim. Bir sürü bildirim gelmiş, ben yokken bazı mesajlarım beğeni bile toplamış. Bir sen unutmamışsın bir de bir arkadaş, gerçi sen yanlışlıkla etiketlemişsindir. Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 Ayrıca teşekkür ettim.

Özel mesajı kapatmasaydın oraya şey edecektim, neyse uzun zaman sonra adımız göründü Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023  Hakkın olan fiberi güle güle kullan. Haziran'da birileri gidince belki bize de bir şeyler düşer Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Neyse Behlül kaçar, yönetim bu mesajı silip başkasının cezasını yine bana saplayabilir. Sıfır sikinti.

• NT2L kullanıcısına yanıt

Kablonet ile telekom logarı bir arada :) benim umudum yok ama genede yazıyorum 2-3 yıla getirirlerse iyi vdsl şimdilik sıkıntısız sayılır iş görüyor

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023
  • bizim buralara da böyle yollar köstebek geçmiş gibi superonline, kablonet, vodafone :D ama gel gelelim ki hepsi superonline saha dolaplarından çekiyor.

• adamın mahallesine 2 yıl içinde bütün firmalar giriş yapmış, ne güzel

Benim mahallemde sadece 2 altyapı var, biri Türk Telekom VDSL (max 90mbit), diğeri Türksat Kablonet koaksiyel kablo (max 100mbit). ,

Turk Telekom 2014 yılında VDSL getirdi, Türksat 1998 yılı gibi Koaksiyel çekmişti. Yani benim mahallemde 8-10 senedir çivi bile çakılmadı, ne Vodafone, ne Turkcell, ne Türknet var, hiçbiri yaklaşmıyor bile.

Hem de İstanbul'un tam ortasında, apartman dairelerinin 10.000.000 milyon liraya satıldığı bir semt olmasına rağmen hiçbir firma altyapı döşemiyor.

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023NeolindTRyoutube
    Bu videoyu beğenmeyi unutmayın 👍🏻
    https://www.youtube.com/watch?v=ML8-OrnuRmQ
    Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023

kablonete ait hepsi ana caddede süperonline var sokaklara kablonet döşüyor

Maşallah bir tır malzeme gelmiş neredeyse. Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

arkasındaki malzemede bu kadar daha vardı bitirmişler bize döşemeyeceklermiş Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Sizin orada elektrik hatları açık kablo ama halen, İstanbul da açık kablo kalmadı neredeyse hep kapalı kablo. Eskiden büyük bir kısmı açık kabloydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 14 Eylül 2022; 13:0:10 >

Ekmek büfesinin karşısı değil mi bura? İnşaallah bir an önce bitirirler. Sincan fatih tarafında pek çalışana denk gelemedim. Ne superonline ne kablonet.

• gulnare G kullanıcısına yanıt

evet görünen yerleri bitirdiler büfenin arka tarafını yapıyorlar şuan

Hocam Fatihten başlayıp Törekente kadar Superonline bu yıl yüzlerce binaya altyapı çekti. Sanırım aşağıda kalan gökçek mahallesine çekilmedi birtek :(

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt

Aynen ya nereye gitsem asfalt çizgi şeklinde kazılmış , superonline hat çekmiş. sadece gop metro ile fatih metro arasına yapılmamış. Bekliyorum. Gelse hemen geçeceğim.

Ben geçtim 500 mbps pakete maç varken 5 mbps veriyor. Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

kablonet gelirse 200/20 mbitlik pakete geçerim

Nası yaa. 5mbit adsl aldığım dağ evine bile saha dolabı kondu 100 mbit civarı alıyorum. Fiber görelim diye adsl satmasın bunlar. :)

İşin şakası bir yana bu bant genişliği sınırlama olayına bir çözüm bulunmalı. Belli bir süre paket hızı vermez ise ceza yağmalı yoksa düzeleceği yok. Bunlar cezayı da abone den çıkarıyor yine olan aboneye oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Keçiören Çiçekli Mahallesi

2012 yılında Telekom VDSL getirdi mesafeden dolayı maks 35 mbps.

2016-17 gibi Turkcell Superonline fiber getirdi.

Turknet gigafiber döşenen yere yaklaşık 1 km mesafe var.Çalışma kapsamında değiliz.

Telekom Keçiören Bölge müdürlüğüne yakınız kaç kere dilekçe/başvuru/email gönderdim fiber getirmiyorlar :d

Kablonet de yok :d

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.