Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sormayın ya sırf başka iss kullanıyorum diye yapmadıkları yokuş kalmadı. Boş port gözüktüğü halde vdsl vermemekte diretiyorlar. Yarın genel müdürlüklerini arayıp bilgi almaya çalışıcam bu "bakır-fiber" uyumsuzluğu ile ilgili. Umarım bir sonuç çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jcb7 -- 16 Kasım 2020; 20:36:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jcb7 J kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/sincan-turk-telekom-rezilligi-ss-li--135341104

banada zamanında etmediği eziyet kalmamıştı türk telekomun

• Dolap koyulduktan yaklaşık bir ayda süreç tamamlandı bende bugün türknetten telekoma geçtim şimdilik 50 mbps lik paket hat değerlerim aşağıdaki gibi 100 mbps lik pakete geçmeyi düşünüyorum iyi randıman alırmıyım sizce.

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023
    Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023

• swarch S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Snr ve max rate gayet iyi görünüyor. Bence geçebilirsiniz.

hayırlı olsun dolap konunalı 40 gün oldu elektrik çekileli 20 gün oldu daha kavuşamadık :) yıl sonunu bulur tahminen

• @NT2L nerelerdesin

• teşekkür ederim darısı sizin başınıza ben saha şefine cuma günü sorduğumda burada sıkıntı oldu yoksa 1 hafta önce aktif olucaktı sorun çözüldü dedi. Aslında kısa süren bir olay yani dolap koyulup aktif olması o bölgenin işi ağırdan almasıdır muhtemelen sizin beklemenizin sebebi.

saha şefinin maili var 20 gündür cevap yazmıyor oda

Bazı bölgelerde V1 fiber diye geçiyor Fiberner vdsl olarak veriyorlar

• smart0201 kullanıcısına yanıt

Peki bu durumda benim yapabileceğim bir şey var mıdır hocam? Başka bir İSS üzerinden bu hizmetten faydalanamaz mıyım? Bilginiz var mıdır?

Türnet destek ile görüşün hipernet ile adsl açılmasını isteyin turk telekom dan

Hocam şuan Netspeed kullanıyorum, müşteri hizmetleriyle her görüştüğümde biz bir şey yapamayız sizin Türk Telekom müdürlüğüne dilekçe yazmanız gerek diyorlar. Pandemi zamanında da ne kadar mümkün dilekçe olayı orası da meçhul. BTK üzerinden Türk Telekom'a konuyu belirttiğimde de hizmeti bizden almıyorsunuz, hizmeti aldığınız yerle görüşün diyor, hizmeti aldığım yer(Netspeed) de Türk Telekom'a paslıyor. Altyapım desteklediği halde ADSL'de mahkum kalıp, bu çağ dışı teknolojiyle işlerimin aksaması gerçekten çok canımı sıkıyor.

vdsl duasına ne zaman çıkıyoz hocam :)

• Telekom yeni modem gelmiş

tp link vc220 g3u

hocam ftth abonelerine eskisi gibi tilgin dayatmazlar değil mi? bir de verecekleri fiber modemde farklı modemi de dağıtıcı olarak kullanabilme şansımız olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ZewZack kullanıcısına yanıt

Stokta ne modem varsa o geliyor

• 24 Mbps kullanıyorum yetiyor

Bende 6 mbit var yetmiyor zaten kopup duruyor 😆😁😄 elektrik bağlantısı yapılali 27 gün oldu hala aktarmadilar

• bugünde kavuşamadık Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023  rüyalarımdam çıkmıyor

• sonunda kavuştuk arkadaş ile eylülün son haftası kablo çektikten sonra ekim başında dolapları yerleştirmişlerdi sonrasında ekim sonu kasım başı gibi dolaplara elektirik bağlantısı yapılırken görmüştüm daha sonra telekom çalışanına sorduğumda kasım sonuna aktif olur demişti 3 gün kadar önce 1 günlük internet kesintisi oldu geldiginde herhangi bir degişiklik yoktu dün gene internet gitti akşam geldigindeartık doğru düzgün bir vdslim vardı :D daha öncesinde santrale yakın olmam dolayısı ile santralden vdsl veriyorlardı 35 lik paket 25mbps civarı hız alıyordum ama hat değerleri berbattı

Dolaplar degişmeden öncesi burada 28 yazıyorda genelde bir süre sonra kopma olup 25 e düşüyordu 25 de herhangi bir sıkıntı yoktu

buda degişim sonrası

Türknet nedense 75mbps verdi bakalım yazdım müşteri hizmetlerine 100 e çekmek için hızı

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.