Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alırsınız

• atilim85 kullanıcısına yanıt

çok şükür sonunda ilk kez fiber ne demek öğrenicem Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023  ping değerlerim vdsl'e göre daha iyi olur değil mi hocam daha önceden vdslde ortalama 30 - 40 ms 10 jitter alıyordum fiberde 5 - 10 ms ler diyorlar gerçeklik payı nedir?

• ZewZack kullanıcısına yanıt

hiç farkı yok

• nasıl hocam yahu pingde bir gelişme olmaz mı hiç :/ ben yine 30 ms görmem diye ümit ediyordum Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• peki hocam eski apartmandaki hat değerlerim sizce nasıl? bir bakabilir misiniz şu daha 2 aylık binaya oturduk ben bu değerlerden daha iyi olacağını düşünüyorum.

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023
  • ZewZack kullanıcısına yanıt

ankara istanbul arası 100 km'ye düşmedikçe pingde düşmez

• Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 peki hocam ne diyelim

• Sistem testleri dolap aktif olmadan 1 hafta önce yapılıyor sonra aktarma yapilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen fanlar kapalı duruyor sadece sogukta da çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt

ozaman 1-2 haftaya aktif olur

• Bizim iki hafta oldu. Yusuf Bey'e yazdım. Arayan soran yok. Şans işi.

• smart0201 kullanıcısına yanıt

şimdi gittim baktım ses geliyor

• theraptorx kullanıcısına yanıt

yusuf bey beni 3 kere engelledi :) halka bu kadar uzaklar

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt

35b değil sanırım eski 7353 isamlar bunlar

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt

ses geldikten kaç gün sonra aktarma yapmışlardı benimkinden ses geliyor :)

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt

senin iş ne alemde ilerleme varmı bu dilekçe işinden 15-20 gün sonra dolabı koymuşlardı

• Canı sağolsun. Daha önce yardımını görmüştüm. Şimdi yardım etmesede birşey diyemem. Ama genel bir organizasyon bozukluğu olduğu kesin.

• Oo hayırlı olsun :) Yanlış hatırlamıyorsam eğer 3. haftanın içinde olması lazım. Testleri yapmaya başlarlar yakın zamanda senin dolaba.

Benim dolapta test işlemleri bittikten 2 hafta sonra aktarım yapılmıştı. Aktarım ekibi proje bize geldikte aktarımları yapıyoruz dedi. Birazda ilçe telekomun hızlı olması gerekiyor bu konuda.

• 2021 e ümit bağladık olursa artık hocam

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt

gelecek senede böyle yatırım devam ederse tahminen olur 4 milyar TL yatırım yapmışlar üstüne 2 milyar TL kar net kar etmişler yıl bitmeden

hemde 2019'a kadar döşedikleri fiberin 3/1'i kadar bu sene döşedikleri halde

300.000 km fiber çıktı bu sene 400.000 km'ye

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.