Şimdi Ara

Yüklemeye Hazır Oyunlar Sekmesi Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir sorum olacak. Xbox One'da yeniyim. Daha önce 360'ım vardı. Bu ay ilk defa gold üyelik ve gamepass aldım. Sormak istediğim şey oyunlarım bölümündeki yüklemeye hazır sekmesi hakkında. Oturum kapatıp açtığımda burada ilkin sadece 2 oyun gözüküyor. Biri Forza Horizon ki 2015'de 360 için almıştım, bir tane de dandik benim almadığım oyun. Fakat bir süre sonra oyun sayısı 21'e çıkıyor. Bu oyunlar nedir, neden gösteriyor. Bazıları demo, deneme sürümü falan onları anlıyorum. Ama mesela Quantum Break'e girdiğimde direkt yükle yazısı çıkıyor, yanda da you can play or buy it own yazıyor. Yani istersen yükle oyna. Bildiğim kadarıyla gamepass'de falan da yok bu oyun. Bi kaç oyun daha bu şekilde.

Şimdiden teşekkürler.

Yüklemeye Hazır Oyunlar Sekmesi HakkındaYüklemeye Hazır Oyunlar Sekmesi Hakkında

• makinada başka hesap yüklümü . başka hesap yüklü ise orda satın alınmış olanlar görünür P1 olarak tanımlı ise.
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Makinayı ikinci el aldım. Aldığımda bazı oyunlar vardı ama önceki kişinin hesabından çıkılmıştı. Ben de zaten makinayı sıfırlayıp sonra kendi hesabımı açtım. Başka hesap yok yani. Ama siz deyince hatırladım o hesapta bu Quantum Break vardı. Ama sıfırlanmış makinada olabilir mi öyle birşey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayarlarda giriş xbox olarak tanımla seçeneyi var ordan çıkarmadıysan
    öyle görüne bilir belki hesap hala senin kendi hesabın ile baglantılı kalmış ola bilir.
    PC dem xbox girerek orda ayarlardan aile üyelerinden kontrol et orda eski mail adresi görünüyormu hala.
  • Quantum Break game pass da ekli zaten.

• O zaman ondandır. Quantum Break'in GamePass'de olduğu gözümden kaçmış. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.