Şimdi Ara

Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter

Hemen hemen bir ay önce Yuki luna aldım.
    İki vitesli, geri vitesi ve Port bagaj da var. Kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekli. Ve pedalsız. İki kişilik olarak satılıyor.

Resmiyete 249w olarak geçiyor ama gerçek gücünü bilmiyoruz.

3 sene boyunca 250w kullanmış biri olarak ;
    Torku çok iyi, 1. Viteste kullanıyorum belki canım isterse 2. vitese atıyorum, çoğu zaman gerek kalmıyor zaten. Uzun ve dik yokuşa bile tek kişi 65 kg ile 1. vites yetiyor.

Beyaz dijital ekranı var, şarj çubuğu 4e bölünmüş.

Farı sarı, uzun kısa far mevcut.

Anahtar ile açınca frene basmadan motor harley etmiyor güvenlik için muhtemelen. Çalışır durumda iken 20 - 30sn boyunca gaz vermez iseniz P moduna alıyor hareket etmiyor motor.

Full şarjı 6 - 7 saatte dolmakta ve 50km götürüyor. Ama bu mesafe her motor için sizin kullanımınıza bağlı. Basar- son sürat kullanırsan 30 yada 40 km kullanırsın.

Yokuş aşağı giderken ise yavaşlatarak iniyor yani fren sıkıyor gibi. Benzinli scooterlar gibi yani.

Genel kullanımın 2 kişi 65+55kg ile kullanıyorum. Gayet memnunum.

Amortisörleri çok iyi.

Tek kusuru motoru kullanırken ;
    gidonda, her iki elcik arasındaki siyah kasanın heybetli olması için kabarık üretilmesi sebebi ile her iki elciğe çok uzak konumlanmış ve aşırı kabartılmış düdük, sinyal ve far düğmeleri kesinlikle kullanımı son derece ve aşırı bir şekilde zorlamaktadır. Bu durum ise trafikte hem can sıkmakta hemde tehlikeye mahal vermektedir.
    Gidonu seyir halinde bırakmak zorunda kalıyorum her sinyal, far /selektör yapmak ve düdüğe basmak için.

Fotoğrafları gün içinde ekleyeceğim. Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enenengin -- 1 Aralık 2019; 16:41:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter

• Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter Yuki YK 35 LUNA, elektrikli motor, elektrikli scooter

• B Ehliyet yetiyor mu bu motor için. Bir de aküsü çıkıyor mu evde şarj etmek için soruyorum.

• bu mot0r için ehliyet, plaka, vergi yok - istemiyor. Bu motor 249w yani 0,249kw. Dolayısı ile 18 yaş üstü herkes kullanabilir!!
    Aküler sabit çıkmamakta. Evden motora 0,75 kablo uzatıp şarj edeilirsiniz.4. kattan aşşağıya bu kablo ile şarj etmekteyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.