Şimdi Ara

Yukarı Bak! oyunu iphone ve ipad için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunda kahramanımızı çubukların üzerine zıplatarak daha yukarı çıkmaya çalışıyorsunuz. İlk oynattığım arkadaşlar biraz sinir bozucu buldular umarım siz sever misiniz. Daha çok çocuklar ve gençler için yapılmıştır.

Apple Store da yukarı bak yazarak oyuna ulaşabilir ve indirebilirsiniz ya da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

URL: https://itunes.apple.com/tr/app/id1040977512

Yukarı Bak! oyunu iphone ve ipad için

• Sıkıcı olmuş hep aynı değişen bişey yok ayrıca çok da kolay 100 e geldim sıkıldım ilerde değişiklik varsa bilemem de buraya kadar pek sarmadı icy tower gibi hızı daha yüksek böyle sıradan değil de giderek zorlaşan yapabilirsin belki biraz sert eleştirdim öyleyse kusra bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler dostum yok senin düşüncelerinin aynısını bende düşündüm zaten ama ilk oyunum olduğunu yazmayı unutmuşum, güncellemede dediğin gibi biraz zorlaşacak ve diğer oyunlar daha iyi olacak inşallah. Saygılar
  • bende girişcem bu işlere ünide dersini görmeyi bekliyorum şimdiden başarılar iyi yerlere gelmen dileğiyle
  • Hiç vakit kaybetme en kısa zamanda başla dostum, teşekkürler.
  • Merhaba öncelikle yeni ve ilk oyunununuz hayırlı olsun.. Arkadaşın dediği gibi bir süreden sonra benide sıktı daha zorlaşması gerek.

Sketch 3 diye bir uygulama var gördüyseniz tasarım yapmak için, bir bilginiz varsa konuşabilir miyiz uygulama hakkında ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.