Şimdi Ara

Yuhalanan İmamoğlu sinirlendi. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
1
Favori
11.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İNDİRİM SEYYAHI

Yapma ya Yeni anayasa çalışması derken yeni yargı sistemimi kurdunuz eleştirmek ve olabilir ifadesini kullanmak ne zamandan beri suç oldu
    Adam suratınıza baka baka BİZ OLMASAK O KOLTUKLARDA oturamazsınız dediğinde neredeydin uşağım ... CHP-HDP-İYİ-SP ittifaktır bunu saklamayın artık çıkın söyleyin 😅

Benim dediğim ile senin şuan yazdığın arasında nasıl bir bağ var çözemedim. Ama DHKPC'li diyorsan birilerine rüştünü ispat etmek zorundasın yoksa seni CHP hukuk müşavirliğine şikayet etmek zorundayım.

• cok kisa bi video biraz gecmisi olmali ki tam olarak ne dedi Baskan ne cevap verdi olay nasil büyüdü vs ile hemen suclamadan kestirmeyi tam yapmak lazim . tek sorun başkanın sonunda kom yuh dedi demesi. yani napacan o ya da bu. ileride başa gectiginde yine yuhlayan kesim illa olur.Bunlara takilmamasi lazim
  • esnaf can cekişiyorsa ibb bakmaz ki ne alaka.esnafın çaresini ülkeyi kim yönetiyorsa oraya gitmeli.esnaf arkadaşlar kafaları bir milyon galiba rotayı şaşırmış.güldürtüyorlar kendilerini.

benden tavsiye böyle şeylerle oy kazanmaz ak parti boşuna sacmalamasınlar.gercek söylüyorum.kazandıkları oylarıda kaybederler.bana göre cok sacma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 26 Kasım 2020; 16:39:19 >
  • esnaf can çekişiyorsa o esnaf niye hükümete hesap sormuyor niye yazarkasayı hükümetin önünde parçalamıyor. muz cumhuriyeti dediğine göre amaçlarının eleştiri olmadığı belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Bu mesaj silindi.

Bu dediğini biraz abartı buldum. Keyif çayı iç bir şeyin kalmaz.

• Taksici mafyası iş başında.

Sosyal medyada öğretmenler ve EYT'liler, sokakta da taksiciler en iyi organize olan gruplar.  

• Biri Tayyibe arkasından yuh çekse orada bir çadır mahkemesi kurulur, aynı gün kendine silivride bulur  

• niye kaçıyorsun ulan israil dölü , lan artistlik yapma , ananıda al git filan demesi lazımdı ... ekrem abi neden kim yuhaladı diye sormuş ki ?? allah allah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KimYooShinPlays -- 26 Kasım 2020; 16:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Bu mesaj silindi.

sen galiba hiç taksiye binmedin.ak partili dostlarımda şikayetçi bunlardan.bu taksicileri koruyan kendine kötülük yapar benden uyarması.kimse memnun değil taksicilerden.halk hiç memnun değil taksicilerden.taksiyi koruyan oy kaybeder.

• Istanbul'un yüzde 90ı bu sarı çetecilerden bıkmış durumda.Kimse halktan güçlü değildir, bunu iyi bilsinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ak partili asker arkadaşım vardı taksici yolu uzatmışta uzatmış bir sürü para istemiş.cok zoruna gitmiş kızıyordu.

• çok delikanlı olduğundan benim diyememiş.

• Taksici terörü
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Bizim halkımız herkesten böyle davranmasını bekliyor, azıcık kibar davranırsan işini yapmazlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.