Şimdi Ara

Yuhalanan İmamoğlu sinirlendi. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
1
Favori
11.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Tamam. İmamoğlu da müteahhit!

Şunu bi izleyin lütfen hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2K23 kullanıcısına yanıt

Hocam ben Beylikdüzünde yaşıyorum. Az çok ne yaptığını biliyorum. Hele hele benim için bittiği nokta kültür merkezini nasıl yenilediğini gördüğüm zamandır.

Başta destekliyordum sonradan evvelki akpli belediyeleri gibi rant usulü çalıştığını farkettikten sonra da yeni cehape düzeni ortaya çıktıktan sonra bu parti de bitmiştir benim için. Atatürk diyemeyen bir il başkanını tutan Atatürk’ün kurduğu bir partiyi benim vicdanım el vermez desteklemeye.

o yüzden artık rozetçi tayfalara karşı daha sinirliyim.

• Bir televizyon kanalında J. Lawrance Trumpa hareket çekiyor ve hiç birşey olmuyor. Biz burda iktidarı veya muhalefeti eleştirince başımıza gelmeyen şey kalmıyor. Bizim siyasetçilerin zihni değişmediği sürece burnumuz boktn kurtulmaz. sadece yuhalayan vatandaşa kim yuhaladı diye geri dönmesi bazı konularda İmamoğlunun da zihniyetinin çok farklı olmadığını gösteriyor bence. Taksicilere katılırsınız katılmazsınız bunu tartışmıyorum. Alınan karar doğru veya yanlış taksi sayısı artırılmayı yada aynı kalmalı bunu tartışmıyorum . Ama alınan karardan etkilenen bir tepki koyuyor bence en doğal hakkı da . Neyse diyeceğim şu ki İmamoğluda Türkiye'deki çoğu siyasetçiden farklı değil bence.

• Süreç tamamlanacak ve kalite-konfor ve düzgün hizmet kazanacak.Tüm provakasyonlara rağmen gerekirse gelecek seçimde 2 milyon fark olacak.

Adamla konuşulabiliyor yüz yüze ötesi var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi_mühendis

Bir televizyon kanalında J. Lawrance Trumpa hareket çekiyor ve hiç birşey olmuyor. Biz burda iktidarı veya muhalefeti eleştirince başımıza gelmeyen şey kalmıyor. Bizim siyasetçilerin zihni değişmediği sürece burnumuz boktn kurtulmaz. sadece yuhalayan vatandaşa kim yuhaladı diye geri dönmesi bazı konularda İmamoğlunun da zihniyetinin çok farklı olmadığını gösteriyor bence. Taksicilere katılırsınız katılmazsınız bunu tartışmıyorum. Alınan karar doğru veya yanlış taksi sayısı artırılmayı yada aynı kalmalı bunu tartışmıyorum . Ama alınan karardan etkilenen bir tepki koyuyor bence en doğal hakkı da . Neyse diyeceğim şu ki İmamoğluda Türkiye'deki çoğu siyasetçiden farklı değil bence.

Tufanları bildiren tarihlerin yadıyız avrupanın köylü kaçkınından var bir farkımız.

Devlet kutsaldır böyle öğretin çocuklarınıza da özenmesinler yanlışa

• Bu soysuz taksicilerin hepsi de akp ye yalakalık olsun diye imamoğlu ile uğraşıyorlar.Akp’ye gıkı çıkmaz bunların
  • Rantçı rantçıyı sever ve korur. Böylece beraber paylaşırlar ortadaki parayı. 2-3 milyonluk plaka, aylık 2 doktorunkinden fazla gelir, asgari ücretliden daha az vergi, ama lafa gelince mağdurum da mağdurum.

Bi de bulmuşlar demokrat, kindar olmayan adamları efeleniyorlar tiplere bak. Maçanız yiyorsa rte'ye çıkın da gık deyin.

Ekonomide sıkıntı varsa sebebi imamoğlu ya da yavaş değil erdoğandır, kendisi söyledi bunu bizzat. Erdoğanın kapısına da gidip onu yuhlayabilecek g.t sizde var mı ulan yalakalar...

Bu aktrollere de konu kalmadı bu aralar. Taksici üzerinden gidiyorlar. Bu zeka seviyesinden anca bu beklenir. Sayelerinde haberimiz oluyo imamoğlundan. Plaka sahipleri hariç herkes de destekliyor imamoğlunu. İstanbul ve ankarada yaşayıp da taksici dolmuşcu ve otobüs şöförlerini ve sahiplerini seven var mıdır acaba? Bu haberler çıktıkça imamoğlu prim yapıyor, akp kaybediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyursunlar aynı şikayeti Cumhurbaşkanına yada üst düzey birisine yapsınlar... Çay atılan Taksiciyi ne çabuk unuttunuz nasıl elindeki kağıdı okumuştu...
  • 2K23 kullanıcısına yanıt

Bu adam maaşlı akp trolü neyini izleyecekler :D

• Herkese troll deyip konuyu kapatın!

Konuşmak için konuşmak manasız... Bu forumda tartışılmaz, yaftalama yapılır.

• Adamdaki kafaya bak, esnafın kan ağlamasını 18 yıldır ülkeyi yönetenlere değil 1 yıldır istanbulu yönetene soruyor.
  • Sonuna kadar arkandayız ekrem başkan taksi terörüne dur deyecek tek adamsın.

• tek iş yapan adama güçleri yetiyor esnaf can çekişiyor diyor sanki adam bozdu ekonomiyi haklı sinirlenmekde işini düzgün yapan nadir kişilerden imamoğlu

• undead522 kullanıcısına yanıt

O kadar yakından takip ediyorsun yani.

ekonomisi yerinde olan heykeltraşlardan mısın yoksa.

Bir heyken 1milyon vardır değil mi?

• ghostlesh G kullanıcısına yanıt

Asıl kendileri o laf ettikleri trollerden beter durumlara düştüler farkında değiller.

• 750 MİLYON DOLARLIK Ankapark'ı sormak lazım önce kendisine, ondan sonra kendisine kabadayı mı denir ne denir onu düşünelim.

• Paylaşana bak ya ☺️☺️
  • Maçası yiyen varsa malum kişileri bi yuhalayın, sonra görürsünüz hayatınızı nerede geçiriyorsunuz
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt

Çöp bidonu akp den iyidir

• Anliyorumm A kullanıcısına yanıt

işte zaten bu kafayla hdp ile koyun koyuna girip seçimi kazanacaklarını sanan yeni cehape zihniyeti türedi.

cehape adam olaydı 18 yıl sürmezdi bunların iktidarı.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.