Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yuh be hakemler maçın içine etti!Sırplarada YUH!!

20
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Yuh be hakemler maçın içine etti!Sırplarada YUH!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    İspanya-Hırvatistan maçını izleyen varmı?Hakem müsvetteleri,şerefsiz varlıklar maçın içine etti resmen.Salondaki 10binlerce SIRP-ŞEREFSİZ HAKEMLER-FİBA-İSPANYA TAKIMI Kolu-Kanadı kırık hırvatları uzatmada yenebildi.

Onca olumsuzluğa rağmen helal olsun hırvatlara.maçın uzatmasında hırvat koçu daldı sahaya hakeme 10cm den saydırdı baya bi.Hakem bi mok yiyemedi.sırp rejisi hırvat aleyhine olan hiçbi pozisyonu göstermedi.GÖZGÖREGÖRE .bnelik buna denir.

Son olarak başta Gricek hırvat oyuncular ve koçlar yaklaşık 2-3dk ağzına negelirse artık saydırdılar hakemlere.Bu küfürler onlara ömür boyu yeter dicem yetmez demekki ben hala saydırıyorum .bnetörlere

|
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Yarbay
    2519 Mesaj
    ben bu tur orginizasyonlarda hakemleri ve teknik destegi nedense hic begenmiyorum
    |
    |
    Eurobasket 2005 çeyrek final maçında İspanya hakemlerin inanılmaz kararları ile Hırvatistan'ı 100-85 yenerek yarı finalde Almanya'nın rakibi oldu. Uzun yıllar unutulmayacak maçın 3 hakemi de Hırvatistan alehine inanılmaz kararlar verdiği maçta, maçın canlı yayını sırasında Sırp rejisi hakemlerin hiç bir hatalı kararının ardından pozisyonun tekrarını ekrana getirmedi. Tribünlerde sürekli Sırbistan tezahuratları yapılırken, maçın son saniyelerinde hakemlerin acayip düdüklerine isyan eden ve çileden çıkan başta koç olmak üzere Hırvat oyuncular teknik fauller aldılar.

24.09.2005

Kaynak : SuperSpor.com
    |
    |
    bu kadar şerefsizlik olmaz ya.Türkiye ye yapılmış gibi sinirlendim .Sırplar ın düzenliyeceği turnuvaya ,hakemlere ,seyircilere vede maçtan sonra hakkı olmayan maçı aldığına bu kadar sevinen ispanyollara yazıklar olsun.
    |
    |
    |
    |
    beyler o kadar sinirlenmeyin ya hırvatların derdinden bize ne.. sırpların lobisini biliyosunuz zaten.. şu turnuvadan böyle elendik ya.. litvanya yok sırplar yok.. kıytırık almanya ve slovenyayı yensek yarı finaldeyiz ama onu bile yapamadı 12 tane adam..
    |
    |

de bu kadarda olmaz beaaa spor ahlakı falan geçtim insanlık kalmamış bunlarda ne yüzsüzlük şerefsizliktir bu?resmen çıldırdım evde.bugün hırvatların derdi.dünya şampiyonasında Arjantin-Sırbistan maçıda hala akıllarda.yarında başka bitakım.

valla çivisi çıkmış bu düzenin.
    quote:

Orjinalden alıntı: somali

beyler o kadar sinirlenmeyin ya hırvatların derdinden bize ne.. sırpların lobisini biliyosunuz zaten.. şu turnuvadan böyle elendik ya.. litvanya yok sırplar yok.. kıytırık almanya ve slovenyayı yensek yarı finaldeyiz ama onu bile yapamadı 12 tane adam..
    |
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Navarro kaç tane faul kullandı maçın sonunda ben sayamadım..
    Yazık günah bu kadarı fazla gerçekten..
    Hırvatistan maç uzatmaya gitmeden önce 2sayı fark varken kullandığı 2atışı sayıya çevirse maç biticekti.
    1tanesini kaçırınca maç uzatmaya kaldı ve hakemler çirkin yüzünü gösterdi..
    Popovic sinirinden ağlıyodu maçın sonunda..
    |
    |
    sırp tv si son uzatmaya giden pozisyonu göstermedi ve daha birçok pozisyonu.bu da başka bir rezillik zaten.2001 de finalde kaybetmemizin sebebi zaten sırpların masa oyunlarıydı.sırplar malesef böyle.
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: baldaSSare

son pozisyon için:
    http://rapidshare.de/files/5452595/cro-esp.avi.html

Son pozisyonun tekrarını vermedikleri için izliyememiştik..
    Garbajosa Mamic'in sağ kolunu tutmuş açık bir faul var..

Navarro 21 serbest atış kullanmış tabi bunların çoğunu maçın sonunda gelen teknik fauller sayesinde kullandı..
    Toplamda İspanya 49 serbest atış kullanmış 38 sayı serbest atışlardan bulmuş..

Yazık oldu Hırvatistan'a o kadar eksiğine ve bu hakemlere rağmen İspanya'yı yeniceklerdi ama olmadı..

Maç sonunda o kadar küfür yedi hakemler önüne gelen küfür etti ama sadece Popovic'i oyundan atabildiler..
    |
    |

• Yüzbaşı
    607 Mesaj
    aklıma efesin pana maçı geldi. yunanistandaki maçta pana tam 44 serbest atış kullanmıştı. ne sinirli günlerdi beee...

ah o son ribaund ahhhh. az kalsın hırvatlar fibayı devireceklerdi....
    |
    |
  • Binbaşı
    1101 Mesaj
    Hırvat koçun hakemin arkasından yaklaşıp tam kulağına F*ck-off demesi vardı ki beni bile rahatlattı.
    İspanya 49 faulden 38 sayı
    Hırvatistan 12 faulden 8 sayı
    ayıptır..
    |
    |
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bu kadarı 1-2yılda 1 ancak oluyor.bilmeden yazmayalım.
    quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

hakemler taraflıydı ancak Türk takımlarının bu olay başına her maç geliyor. anlasın hırvatlar nasıl oluyormuş .
    |
    |

• Yarbay
    4127 Mesaj
    yazıklar olsun!
    Bu olay Türkiye nin başına gelse yine aynı tepkiyi verirdim çünkü burada takım önemli değil hakemlerin yaptıkları önemli
    hadi bi hakem taraf tutar anlarız da 3 hakem birden nasıl yapar bunu ya
    ben fiba nın yerinde olsam o 3 hakemi görevden alırdım
    İspanyollarda ne şerefsizler bi de utanmadan seviniyorlar,o kadar faul atışını bizim Türk Milli Takımına verseler bizimkilerde kazanırdı
    neyse ki bugün Almanya İspanya yı devirdi
    |
    |
    bende gördüm maçı resmen hırvatları türkiye sandım
    vaybe bu sırplar nasıl elendiler ellerinde bu kadar güç varken,çok ilginç
    |
    |
    emin değilim
    quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

yazıklar olsun!
    Bu olay Türkiye nin başına gelse yine aynı tepkiyi verirdim çünkü burada takım önemli değil hakemlerin yaptıkları önemli
    hadi bi hakem taraf tutar anlarız da 3 hakem birden nasıl yapar bunu ya
    ben fiba nın yerinde olsam o 3 hakemi görevden alırdım
    İspanyollarda ne şerefsizler bi de utanmadan seviniyorlar,o kadar faul atışını bizim Türk Milli Takımına verseler bizimkilerde kazanırdı
    neyse ki bugün Almanya İspanya yı devirdi

|
    |

• Binbaşı
    1095 Mesaj
    bu hırtvatlar sırplar boşnaklar daha 3-5 sene öncesine kadar birbirlerini boğazladı normaldir ben daha büyük facialar bekliyordum.
    |
    |

• Onbaşı
    24 Mesaj
    Ben basketbole sırf hakemler yüzünden ısınamadım.Kararlarda tutarlılık yok.Hakem oyunlarına çok açık bir spor dalı.İki hakemden biri art niyetli olsa olayı bitiriyor.
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,288
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.