Şimdi Ara

Ytü Mekatronikten Marmara Tıpa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
7
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle hepinize kolay gelsin arkadaşlar.Başlıktan da anlayacağınız gibi 2015 yılında kazandığım mekatronik mühendisliğini bırakıp geçen yıl tıp kazandım.Şimdilik sorularınız varsa sorabilirsiniz daha sonra genel tavsiyelerim de olacaktır.Herkese başarılar
    Ytü Mekatronikten Marmara TıpaYtü Mekatronikten Marmara Tıpa

• tebrikler hocam fene hangi kaynaklardan çalıştın
  • tebrikler hocam hazırlık sürecinde kendinizi nasıl motive ettiniz, dershaneye gittiniz mi bende okulumu bırakmayı düşünüyorum
  • YTÜ Mekatroniği neden bıraktın?
  • Hocam fen bilimlerine gittim onun kaynakları

Onun dışında fizik için okyanus

Kimya için palme

Biyo için palme baktım. Bunlar dışında meb kitaplarını 9 dan 12 ye kullandım özellikle fizikte. Bi de kazanım testlerini çözdüm bunlar dışında da baya bi deneme çözdüm elime gelen her kaynağı çözmeye çalıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi To The Future -- 16 Ekim 2017; 17:23:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 58joker5858 5 kullanıcısına yanıt
    Hocam fen bilimlerine gittim. Tıp fakültesini çok istiyordum ve bunu son şansım olarak görüyordum açıkçası bu sayede çalışabildim diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: To The Future

Hocam fen bilimlerine gittim. Tıp fakültesini çok istiyordum ve bunu son şansım olarak görüyordum açıkçası bu sayede çalışabildim diyebilirim.

Okulda kayıt mı dondurdunuz birde obp kaçtı
  • badwolfxv kullanıcısına yanıt
    Hocam mühendisliğin bana uygun olmadığını anladım ayrıca içimde tıp kazanamamak da bi ukte olarak kalmıştı bu sebeplerden mutsuz olacağıma 1 senemden vazgeçerim dedim ve bıraktım.

• Hocam tebrikler bende tıp istiyorum fen için neler yaptınız birde hangi yayınların denemesini çözdünüz?

• 58joker5858 5 kullanıcısına yanıt
    Kayıt dondurmadım dersleri alıp gitmedim obp 86 hocam yaktı biraz beni ama olsun :D
  • quote:

Hocam mühendisliğin bana uygun olmadığını anladım ayrıca içimde tıp kazanamamak da bi ukte olarak kalmıştı bu sebeplerden mutsuz olacağıma 1 senemden vazgeçerim dedim ve bıraktım.

İnsan arzularını kovalamalı, ayrıca alanda iyi tabii ki. Doğrusunu yapmışsın.
  • drpetrıchor44 D kullanıcısına yanıt
    Hocam pek soru bankası bitirmedim ama fen bilimleri kaynakları dışında fizik için okyanus palme kimya ve biyo için de palmenin kaynaklarına baktım.Deneme olarak da elime geçen bütün kaynakları çözmeye çalıştım.En iyileri olarak fizikte nihat bilgin kimyada endemik ve biyoda palmeyi önerebilirim ama genel olarak palme,endemik,okyanus bunlar çok iyidir bütün denemelerini çözmenizi öneririm ayrıca meb denemeleri de mükemmelerdir.
  • Unide öğrendiğiniz mat geo fizik lys için yeterli miydi yoksa yine lys mat geo fizik çalıştınız mi

• xasger kullanıcısına yanıt
    Hocam ünide ilk yıl hazırlıktı ygs lys için bi şey yapmadım 1.sınıfta derslere pek gitmedim mat ve geo için dersane testlerini ve kazanım testlerini çözdüm.Soru bankası çözmedim ama baya bi deneme çözdüm.Elime geçen her kaynağı çözmeye çalıştım burda önemli olan yapamadıklarını öğrenmek ve eksiklerini gidererek gitmek açıkçası mat ve geoda önemli olan denemedir diye düşünüyorum.Fizik için bolca konu çalıştım.Ösymnin soruları hiçbir kaynağa benzemiyor fizikte.Fizik için konuları özümseyerek öğrenmek ardından denemelerle eksikleri kapatmaya çalışmak en doğrusu diye düşünüyorum.
  • Ünide hazırlanarak ilk 20k düşünüyorum hocam ygs fen ve ygs mat bitti tavsiyelerin nedir şimdiden çok teşekkürler

• quote:

Size göre olmadığını size düşündüren nedir? bende istiyorum ve mesleki anlamda pek bilgim yok yanlış tercih yapmak istemiyorum
  • günde ortalama kaç saat çalıştın hocam istikrarı nasıl sağlıyordun
  • Hocam obp kırık halde mi kazandınız? Tebrik ederim,çok iyi yapmışsınız

• StayHungryStayFoolish kullanıcısına yanıt
    Başarılar hocam öncelikle, mat ve fenin bitmiş olması gayet iyi, deneme çözüp eksiklerin üzerine gitmenizi tavsiye ederim türkçeniz nasıl bilmiyorum ama yeni sitemde türkçe çok daha önemli bir yerde o yüzden türkçeye de bakmanızı öneririm işin anahtarı deneme kesinlikle.

• Hocam saat olarak değişiyordu ama gün içinde ben sadece konu ya da sadece soru çözemiyordum sıkılıyordum(deneme harici) ikisinin dengesi önemli ama verimli şekilde yapılması lazım bunun için de konsantrasyon çok önemli dersinizden başka bir şey düşünmemeniz gerekiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.