Şimdi Ara

YSK İYİ Parti nin seçimlerine girebileceğine karar verdi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rte, akşener hangisi gelirse gelsin şikayet ettiğimiz problemler değişmeyecektir.

Ülkenin nasıl kurulduğunu bildiğim için bu kadar emin olabiliyorum.

Kemalizm sol değildir diye bas bas bağırmam bundan. Bu cümlenin peşine düşün ülkenin acı gerçeklerini görün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Rte, akşener hangisi gelirse gelsin şikayet ettiğimiz problemler değişmeyecektir.

Kemalizm sol değildir diye bas bas bağırmam bundan. Bu cümlenin peşine düşün ülkenin acı gerçeklerini görün.
    Sizin için bişey farketmeyecekse rteden vazgeçin rica ediyorum. Yine de hayır diyorsanız sağlık olsun ben yeterince uğraştım sizi vazgeçirebilmek için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHP liler bu kadına sahip çıkın. Belli ki CHP bu seçimde hiçbir halt yapamayacak. İttifak filan da yapmasın, ama CHP den fazla oy alsın Meral hanım. O zaman 2. turda biter bu iş Allahın izniyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

hocam detaya girmeden ülkeyi aslında ingiliz kraliçesi kurdu ve yönetiyor diyelim, ki ben de aynı şeylere inanıyorum.paylaştığınız videodan yola çıkarak mevcut iktidarı desteklemediğinize göre sizin tercihiniz ne olur? ya da aslında açıkça şunu sorayım paylaştığınız şahıs hakkında detaylı bilgim olmadığı için soruyorum, devletin geleceğini nasıl görüyordu? bazı hadislere inanmadığını anladığım için soruyorum, özellikle israil özelinde ortadoğu yu nasıl görüyordu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HünkarBeğendi -- 22 Nisan 2018; 12:34:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hadi hayırlısı olsun.. Çok iyi çalışın çokkk bak iyi diyorum çokkk..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.