Şimdi Ara

YSK İYİ Parti nin seçimlerine girebileceğine karar verdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha fazla açarsam başım derde girer. Adamlar bu algının oluşması için ciddi paralar harcıyorlar.

Aylardır yazıyorum Kemalizm sol değildir diye. Sadece bu gerçeği özümseyen çoğu şeyi görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 21 Nisan 2018; 22:38:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Daha fazla açarsam başım derde girer. Adamlar bu algının oluşması için ciddi paralar harcıyorlar.

Aylardır yazıyorum Kemalizm sol değildir diye. Sadece bu gerçeği özümseyen çoğu şeyi görür.
    dalga mı geçiyorsunuz, eğer öyleyse hoş değil
    Edit: biz rte'den bahsediyoruz ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 21 Nisan 2018; 22:39:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AFK_is_now_AFK kullanıcısına yanıt
    Şunun şurasında 24 hazirana birşey kalmadı. Belki o zaman anlarsınız.

Esir: rte benim gördüğüm 90larda bile kemalistti. İslamcı kesim oyuna getirildi. Solcu kesim bile zokayı yuttu.

https://youtu.be/MHkcunzI9DU

Kemalizme gerçek muhalefet linkte konuşan Ercüment özkanın yaptığı gibi olur. Tayyip Erdoğan nasıl da savunuyor bu ideolojiyi kendi gözlerinizle görün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 21 Nisan 2018; 22:46:48 >
  • quote:

Derinlemesine düşününce bunun böyle olduğunu görürsünüz.

Bu söylediklerimi haklı çıkaracak günlerin eşiğindeyiz. En basitinden Tayyip Erdoğan o kadar güçlü olsa iyi parti gibi güçlü bir partiyi engelleyebilirdi.
    Boş algı çarpıtması yapma. Partinin seçime girmesine yasal hiç bir engel yokken, saçma bir düşünceyle kendini kandırıp hayal kurma. Bilgi sahibi olmadığın şeyler hakkında ahkam kesme..

• quote:

Şunun şurasında 24 hazirana birşey kalmadı. Belki o zaman anlarsınız.

Esir: rte benim gördüğüm 90larda bile kemalistti. İslamcı kesim oyuna getirildi. Solcu kesim bile zokayı yuttu.

https://youtu.be/MHkcunzI9DU

Kemalizme gerçek muhalefet linkte konuşan Ercüment özkanın yaptığı gibi olur. Tayyip Erdoğan nasıl da savunuyor bu ideolojiyi kendi gözlerinizle görün.
    Adam daha dün ismet inönü'nün ismini anmam demedi mi hocam

İsmet Paşa şöyle iyi adamdır böyle kahramandır demesini mi bekliyordunuz hocam.

Bunu dediği an Ercüment Özkan gibilerin önü açılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 21 Nisan 2018; 22:56:46 >
  • lolobayram L kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra tek bir MHP milletvekilini bile kabul etmemeli İYİ PARTİ
  • quote:

İsmet Paşa şöyle iyi adamdır böyle kahramandır demesini mi bekliyordunuz hocam.

Bunu dediği an Ercüment Özkan gibilerin önü açılır.
    Hayır da dümdüz inönü üniversitesi diyip polemik oluşturmadan devam edebilirdi. Adını anmak istemediğim üniversite demenin amacı nedir

Amacı İslamcı kitleyi kendine bağlı tutmaktır. Siyaset işte böyle işliyor.

Not: İslamcı değilim. Kendi halimde bir müslümanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 21 Nisan 2018; 23:0:31 >
  • quote:

Amacı İslamcı kitleyi kendine bağlı tutmaktır. Siyaset işte böyle işliyor.

Not: İslamcı değilim. Kendi halimde bir müslümanım.
    Eee bunun adı nedir o zaman hocam. Bu adam islamcılarla yürüyor zaten siz de islamcı değilim diyorsunuz ben de müslümanım elhamdülillah ama ben bu adamı sırf bu yüzden desteklemem zaten. Sizin özel bir nedeniniz mi var acaba?

Ve de kim neden "inonu universitesi" lafından küsüp gidebilir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 21 Nisan 2018; 23:3:18 >
    İyi parti de gerçekten muhalif bir parti olsa beni seçerseniz parlamenter sistemi geri getireceğim derdi.

Bakın Kemalizme yaptığı muhalefet sözde muhalefettir. Bu yaptığı çıkışlar Kemalizme zarar vermez bilakis güçlendirir. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Videoyu izlerseniz bunu görürsünüz. İslamcı kesim bu ikisinden hangisine yönelirdi soruyorum eğer yaşasaydı Ercüment Özkan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 21 Nisan 2018; 23:15:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Haziranda da %50'leri zorluyoruz diyordunuz %40 oyu alınca tokadı yiyip oturdunuz. Barajı geçip yüzünüze yüzünüze çarpacaklar bekle sen biraz daha.

Alıntıları Göster
    Yüzde 40 ile tokat yiyip oturmakla hangi bilim dalı ilgileniyor hocam?

• quote:

İyi parti de gerçekten muhalif bir parti olsa beni seçerseniz parlamenter sistemi geri getireceğim derdi.

Bakın Kemalizme yaptığı muhalefet sözde muhalefettir. Bu yaptığı çıkışlar Kemalizme zarar vermez bilakis güçlendirir. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Videoyu izlerseniz bunu görürsünüz. İslamcı kesim bu ikisinden hangisine yönelirdi soruyorum eğer yaşasaydı Ercüment Özkan.
    quote:

İnşallah cumhurbaşkanı seçildikten sonra da ilk yapacağımız iş birtakım adli düzenlemeler yaptıktan sonra seçim kurulu dahil olmak üzere tekrar anayasa değişikliği için parlamenter sisteme dönmek için anayasa değişikliği referandumuna gidecektir. Türkiye Cumhuriyeti tekrar olması gereken, demokratik parlamenter hukuk sistemini benimsemiş bir devlet olarak görevini yerine getirecektir. Herhangi bir cemaatin ya da şirketin desteğini almadık. Bizim tek destekçimiz, Türk milletidir.

http://www.diken.com.tr/iyi-partinin-plani-2019da-cumhurbaskani-cikarirsa-referandum-duzenleyecek/

https://www.onedio.com/amp-haber/aksener-liderligindeki-iyi-parti-hedeflerini-siraladi-yeniden-parlamenter-sisteme-donulecek-792530

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 21 Nisan 2018; 23:19:35 >

• quote:

Videoyu maalesef izleyemiyorum, internet sıkıntıları malum ama izleyeceğim mutlaka

Her söz gibi bu da unutulacaktır. Dilerim yanılan ben olurum.

Buna gerçekten niyetlendiğinde iyi partinin i'si bile kalmaz. Bunu yapan da Tayyip Erdoğan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 21 Nisan 2018; 23:32:12 >
  • quote:

Her söz gibi bu da unutulacaktır. Dilerim yanılan ben olurum.

Buna gerçekten niyetlendiğinde iyi partinin i'si bile kalmaz. Bunu yapan da Tayyip Erdoğan olmaz.
    Şu sözün hayrına şu partiye şans verin. Allah rızası için. Yapmadıkları onların şerefsizlikleri olsun, Rte'nin 2010'dan beri çok yanlış yaptığını siz de biliyorsunuz. Kaldı ki sizi düşman safına çağırmıyorum her parti vatandaşa eşit uzaklıkta olmalı zaten.

• daha düne kadar nükleer füze atacak dünyayı yok edecek dediğiniz kim reyiz bilem trump için nükleer programını durdurup tesis kapatıyor buna şaşmıyonuz da emekliliği gelenlerin koltuğu devretmesine mi şaşıyonuz

• Canınızın nasıl yandığını görüyorum. Seçimle sorunların düzeleceğine inanmıyorum.
  • quote:

Canınızın nasıl yandığını görüyorum. Seçimle sorunların düzeleceğine inanmıyorum.
    Bu cevap bana mıydı

Eğer banaysa nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz.

Ayrıca neden rte?

• Kaç gündür iyi parti konuşuluyor merak oluşturuldu oya yansıyan bi şey varmıdır acaba. Googleye iyi yazsan parti adı ilk sıralarda çıkıyor demekki çok aranmış

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.