Şimdi Ara

YSK Başkanı: İmamoğlu KAZANSA BİLE Mazbata Verilmeyecek!!! Erdoğan için TEK ADAY seçimi yapılacak!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
4.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bak bak bak..... İmamoğlu 'kazansa bile' mazbatası verilmeyecekmiş. Bunun yerine TEK ADAY yani Erdoğan'a özel %50+1'lik barajlı CB olsunmu olmasınmı diye evet-hayır referandumu yapılacakmışmışmış....!?!?!??!?!

gerçek gündem
    YSK Başkanı'ndan 'siyasi yasak' açıklaması: Kazansa dahi mazbata verilemeyecek
    https://www.gercekgundem.com/guncel/ysk-baskanindan-siyasi-yasak-aciklamasi-kazansa-dahi-mazbata-verilemeyecek-404334

Yahu sen kimsin?! Millet karşısında kimse duramaz. Altılı Masa aday yaparsa, millet seçerse değil sen kralı gelse engel O L A M A Z. Sandığa, milletin iradesine DARBE yapmak isteyenleri 15 temmuzcuların düştüğü durumdan daha kötü yapmazsak bizede adam denmesin. NOKTA. Sizden korkan sizden beter olsun.

Zulme susan dilsiz şeytandır. HZ.Muhammed(S.A.V)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 16 Aralık 2022; 22:53:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ülkeyi kaosa sürüklemek hiç kimse için iyi olmaz. Halk bu sefer susup kabullenmez, ayaklanır. İran gibi olur durumlar. Avrupa, Amerika ambargo koyar büyük ihtimalle. Ekonomi zaten berbat oğlu berbat, komple biter millet. Yok sonucu kabul etmezler, tanımazlar, mazbata vermezler, güç kullanırlar düşüncelerine asla girmeyin.
  • Erdoğan ın da dediği gibi,Milletin iradesinin karşında hiç bir güç duramaz. 

• Seçimden sonra ilk iş bunları ve adalette taraf olduğunu açıkça belli eden isimleri kapı önüne koymak olmalı...

Bağımsız adalet ve tarafsızlık ilkeleri sağlanmadan başka hiçbir şey sağlanamaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 16 Aralık 2022; 23:10:41 >
  • İmamoğlu kazandığı anda şuan karşısında olan iktidar yanlısı kişilerin %90ı anında r yapacağı için mazbatayı vermeme gibi bir şeyin mümkünatı olmaz

• kazananada mazbata verilmezse çok çok kötü şeyler olur söylemek istemiyorum

• Where is the "Millî irade"? What happened to "İleri Demokrasi"?

• bunların zaten seçimle gideceğini düşünmek polyannacılık gibi geliyor bana.

• Yeni gelen hükümet bu devlet kadrolarına yerleştirilmiş kripto ajanları baştaaan sona kadar yargılayıp %80'ini hapisle içeri tıkması gerekiyor.

• Naganzo N kullanıcısına yanıt

Formül belli. İlk turda, tek adayla, açık farkla. Dağ olsa duramaz EZİCİ ÇOĞUNLUĞA karşı. Sadece sivil itaatsizlik çağrısı yapsalar yeter, ertesi hafta mazbatayı çiçeklerle teslim ederler.

Muhalefetin tavrı herşeyi belirleyecek. İmamoğlu'nun ve birçok gazetecinin dediği gibi 'iktidar bu seçimi kazanamaz, anca muhalefet kaybeder'. Doğru ve cesur olmalılar.

• Forum artık gerçekten can sıkmaya başladı. Bir an önce siyaset yasaklanmalı. Başlığı görünce girip haberi okudum. Sadece konu sahibine bu kadar çarpıtma nedeniyle bravo diyorum.

• Halk tek aday olarak olmasın derse ne yapacaksınız?
    Var mi formül?

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

On a circe

When you go forward

You get closer to the starting point

This is what happened

Destination arrived

Mişşın komplit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 17 Aralık 2022; 10:10:24 >
  • Oldu paşam...

• İmamoğlu'nun aday yapılmamasına kafayı takmışlar. Buradan çıkan sonuç bu. Önümüzdeki seçimi başka bir muhalif adaya, ondan sonraki seçimi de siyasi yasağı kalktıktan sonra mazlum yaptıkları İmamoğlu'na hediye ettiler.... Muazzam bir öngörüsüzlük. İlaveten YSK Başkanı'nın genel seçimleri muhtarlık seçimleriyle bir tutması komik. Hani gerçekten komik. İmamoğlu aday olup büyük bir farkla kazanırsa mazbatayı da sonunda alır. Bu kadar basit. Çünkü halk kendi iradesi kale alınmadığı için - demokrasi çerçevesinde haklı olarak - galeyana gelir. Günün sonunda da halk kazanır. Sıfır vizyon, sıfır öngörü, sıfır siyasi kavrayış. Uluslararası, tarihsel vb başka boyutlardaki implikasyonlarına da değinmiyorum. İmamoğlu'ndan ikinci bir Adnan Menderes mi yaratmaya çalışıyorlar? Mazlum yaptıkları İmamoğlu'nu daha da çok demokrasi ilahı haline getirmeye heves etmeleri nedendir? Korku mu? :D

• Bu yapılanlar bana hiç mantıklı gelmiyor. Neden akp böyle bir hamle yaptı acaba ? Bu adamlar saf adamlar değil. Algı dedim mi tillahını yapan adamlar. Hapis cezası alarak mazlum duruma düşüp, halk tarafindan yüksek oy alan RTE neden şimdi aynısını rakibine yapsın. Neden muhalefete böyle bir fırsatı bile bile versin. İmamoğlu na böyle davranarak halkı daha çok İmamoğlu savunucusu haline neden getiriyorlar ?

Kılıçdaroğlu na bakıyorum, seçimi kaybetmek için her türlü hareketi yapıyor.

RTE ye bakıyorum, o da seçimi kaybetmek için her türlü hareketi yapıyor ????

Neden neden neden ???

Gelmiş geçmiş en absürt seçim olacak bu seçim.

• kraldan çok kıralcılar bitirdi bizi 👀

• Yıllarca İsmet İnönü'yü karalayanlar İnönü kadar olamayacak anlaşılan.O İsmet İnönü ki 1950 seçimlerini kaybettiğinde yargı,basın ve ordu ondan gelecek bir işarete bakarken büyük bir olgunlukla yenilgiyi kabullenip iktidarı DP'ye devretmişti.Ayrıca İnönü 1950 seçimlerinde ilk defa gizli oy açık sayım formülünü uygulanmasını iktidardayken kabul etmişti.

Ama bugün 2022 Türkiyesinde muhalefetin CB adayı seçimleri kazanırsa göreve başlatılmayacağı ihtimali konuşulur oldu.Üstelik muhalefetin karşısına aday olarak çıkartmayı istedikleri kişinin anayasal olarak üçüncü defa aday olma imkanı yokken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 17 Aralık 2022; 20:46:11 >
  • Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Muhalefet kazanmak için uğraşıyorda Kılıçdar birden salça olup ağır zırvalamaya başladı. Yoksa kurucu olarak arka planda kalsa etkili.

Erdoğan'ı her hamlesi facia son 4 yıldır falan. Açıkçası siyasal zekası yüksek cart curt hepsi güce hakim olduğu için verilen bir görüntü o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 17 Aralık 2022; 21:19:57 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.