Şimdi Ara

YSK Başkanı hakkında flaş iddia (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

önkibar ın kendisi has fetöcü.
    komedi gibi ülkeyiz yahu.

Daha 17-25 aralik bile yokken Onkibar F.guleni elestirdigi icin Yenicagdan atilmisti. Nasil iftira atiyorsun hayret

Onun işine gelmeyen herkes fetöcü

Şener
    Akşener
    Oğan
    Önkibar
    Sen
    Ben
    Hergün ses çıkaran karşı komşu
    Yolda sinyalsiz dönen BMW sürücüsü
    Çürükleri satmaya çalışan manav.

Herkes yani.

Bir gun sert kayaya carpar. İftira attiklarindan biri dava eder. O zaman gorur hanyayi konyayi

Merak ediyorum sokakta görüşünü beğenmediği birinede vatan haini,fetöcü diyorlarmı? Derlerse sağ kalabilirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim oyle bir sey yapmaya calistigim yok. Savundugumu da nereden cikardiniz? Ben bu yapilan dogrudur diye bir sey mi dedim? Ben aradaki fark ve bu uyenin genel olarak attigi mesajlariyla ilgili laf ettim. Uyenin yazdiklariyla ilgenmediginiz icin benim yazdiklarimin ne anlama geldigini anlamamaniz normal. Lutfen once uyeyi taniyalim. Zira laf direk olarak onaydi. Olaya farkli anlamlar katmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nycha

quote:

Orijinalden alıntı: daldan_dala

quote:

Orijinalden alıntı: Nycha

alt alta 3 troll yine mesai yapmış :D :D

haber zaten aydınlık haberi neyine mesai yaptınız bunun

Senden sonra alt alta 3 mesaj atanlara bak ta gör niye attık inanan çooookk

Bakalım özür dileyecekmisin

üzgünüm canım bloklusun göremiyorum seni

Yeni moda. Mesajları oku cevap ver ama o cevap verince mavi ekran çıkartım bloklusun de. He he öyle he , özür dilemeni bekleyen yoktu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Benim oyle bir sey yapmaya calistigim yok. Savundugumu da nereden cikardiniz? Ben bu yapilan dogrudur diye bir sey mi dedim? Ben aradaki fark ve bu uyenin genel olarak attigi mesajlariyla ilgili laf ettim. Uyenin yazdiklariyla ilgenmediginiz icin benim yazdiklarimin ne anlama geldigini anlamamaniz normal. Lutfen once uyeyi taniyalim. Zira laf direk olarak onaydi. Olaya farkli anlamlar katmaya gerek yok.

Ben yalnızca ilgilenmiyorum dedim, okumadım demedim ki.

"Sen herkesi bu sekilde kafana gore fetocu ilan ettigin yerde bir baskasi birine demis cok mu? Ustelik burada iddia diyor. "

Burada yazdığınız ile dediğim şeyi yapmış oluyorsunuz. İddia aracılığı ile karşıdaki kişiye istenilen ithamda bulunabilme... Her neyse, kimse birbirinin düşüncesini değiştirmeyeceğine göre devam etmenin pek de bir anlamı yok.

• Bu benim mesajim, onun degil. "ettigin yerde" diye karsilastirma yaptigim belli oluyor. Konu icinde ayni uyeye edilen diger laflar da benim dikkat cektigim noktaya deginmis. Dedigim gibi fazladan anlamlar yuklemeye calismaya gerek yok. Belli ki siz o uyenin mesajlarini hic gormemissiniz o yuzden yazdigimi bu sekilde yorumladiniz. Uyeyi taniyanlar demek istedigimi anlamistir o yuzden benim icin sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

önkibar ın kendisi has fetöcü.
    komedi gibi ülkeyiz yahu.

Hadi lan ordan hayatında önkibar ın yazısını okumamış geliyor burda ötüyor

• Bu 3 tane aktroll saglam mesai yapiyor. Konu acildigi gibi 3'u birden damlamis. Saka gibisiniz.

• Bir gün herkes fetocu olacak. Ne aptal milletiz ya. Yeniçağ gazetesi fetocu onkibar fetocu diğer bir grup için Cem küçük fetocu o fetocu bu fetocu

Herkesin humanistligi kendine.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.