Şimdi Ara

’YPG-PKK ve Rejim anlaştı’ masalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • “YPG, Suriye Ordusu’nu Afrin’i TSK-ÖSO saldırılarına karşı savunmak için davet etti”, “YPG rejim ile anlaştı”, YPG ve rejim birlikte hareket edecek. Afrin’i birlikte yönetecek”, Esad ile PKK ilişkileri derin ve uzun bir geçmişe dayanır”, “Esad, YPGPKK teröristlerin kaçması için yol veriyor” haberleri külli ve tafsile (toptan ve detaylı) kavlen ve kalben (sözel ve şeklen) palavradır. Bu okkalı yalanları piyasaya sürenler YPG ve AKP hükümeti yandaşı görünen matbuat ve trolleridir. Suriye ordusu ve Esad muhibbi sanatı üzerinden nemalanan müflis siyasi tüccarlardır. TSK-SSK işbirliğinden ödleri kopan taifedir.
    https://www.aydinlik.com.tr/ypg-pkk-ve-rejim-anlasti-masali-mehmet-yuva-kose-yazilari-subat-2018

• bu konuyu,bu arkadaşı ve bu konuya bu arkadaşı destekleyen kişileri ss alın.yarın öbürgün suriye ordusunun afrine kesin olarak girdiği netleşince görecem sizin neticenizi.
  • yakında bu kafalar akp, iranlı milis sokuyor afrine derse şaşırmam....hatta akp marsta yaşam buldu bile diyebilirler hayal alemleri bir okadar ütopik geniş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: halaycibasi

bu konuyu,bu arkadaşı ve bu konuya bu arkadaşı destekleyen kişileri ss alın.yarın öbürgün suriye ordusunun afrine kesin olarak girdiği netleşince görecem sizin neticenizi.

Batı kaynaklı medyayı takip ederek yorum yapılmaz.Dün gördük merkez medyanın nasıl haber yaptığını Türkiye ile Esad askerleri savaşıyor demedikleri kaldı.

Esad şuan Suriye nin resmi hükümet başkanıdır Türkiye nin Esad hükümeti ile resmi görüşüp anlaşması her iki devletin lehinedir.Buradan trol kafasıyla s.. yarışına girilmesi ciddiye alınacak bir durum değil bu milli meseledir bu yazı iddia değil gerçeklerdir.İddialar tv ekranlarından yapılıyor her dakika ama tutmuyor gördüğünüz gibi.
  • quote:

bu konuyu,bu arkadaşı ve bu konuya bu arkadaşı destekleyen kişileri ss alın.yarın öbürgün suriye ordusunun afrine kesin olarak girdiği netleşince görecem sizin neticenizi.

konuya gelmezlerki ölü numarası yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lolobayram

quote:

Batı kaynaklı medyayı takip ederek yorum yapılmaz.Dün gördük merkez medyanın nasıl haber yaptığını Türkiye ile Esad askerleri savaşıyor demedikleri kaldı.

Esad şuan Suriye nin resmi hükümet başkanıdır Türkiye nin Esad hükümeti ile resmi görüşüp anlaşması her iki devletin lehinedir.Buradan trol kafasıyla s.. yarışına girilmesi ciddiye alınacak bir durum değil bu milli meseledir bu yazı iddia değil gerçeklerdir.İddialar tv ekranlarından yapılıyor her dakika ama tutmuyor gördüğünüz gibi.

ne batı kaynağı bizzat türk kaynakları paylaşıyor.hatta rte bile açıklama yaptı afrine girmeye çalışırken top atışına tuttuk geri çekildiler diye.bugünde top atışın rağmen girdikleri söyleniyor.

ayrıca batı kaynağı diyorsunda afrin ile ilgili bu iddialar tamamen doğu kaynakları tarafından söyleniyor .d

zaten afrine girmeye çalışırken hafif bir sürtünme yaşandı rte de bunu doğruladı girmeye çalışırken topçu ateşi sonucu geri çekildiler.artık ne yapacağınızı bilmiyorsunuz .d

bak ben söylüyorum yarın öbürgün hükümet çıkıp açıklama yapacak 'suriye ordusu derhal afrinden çıksın' vs diye ozaman görecem neticenizi.bak ben söylüyorum bu gerçekleşirse bu konuyuda fava attım kaçarın yok

• quote:

quote:

quote:

ne batı kaynağı bizzat türk kaynakları paylaşıyor.hatta rte bile açıklama yaptı afrine girmeye çalışırken top atışına tuttuk geri çekildiler diye.bugünde top atışın rağmen girdikleri söyleniyor.

ayrıca batı kaynağı diyorsunda afrin ile ilgili bu iddialar tamamen doğu kaynakları tarafından söyleniyor .d

zaten afrine girmeye çalışırken hafif bir sürtünme yaşandı rte de bunu doğruladı girmeye çalışırken topçu ateşi sonucu geri çekildiler.artık ne yapacağınızı bilmiyorsunuz .d

bak ben söylüyorum yarın öbürgün hükümet çıkıp açıklama yapacak 'suriye ordusu derhal afrinden çıksın' vs diye ozaman görecem neticenizi.bak ben söylüyorum bu gerçekleşirse bu konuyuda fava attım kaçarın yok

anlaşıldı sen çoluk çocuksun şu yoruma bak senin anlayacağın şekilde söyleyeyim bir yere kaçmıyorum ama sen git bi batı kaynaklı medya nasıl olur onu öğren

• quote:

quote:

quote:

quote:

anlaşıldı sen çoluk çocuksun şu yoruma bak senin anlayacağın şekilde söyleyeyim bir yere kaçmıyorum ama sen git bi batı kaynaklı medya nasıl olur onu öğren

.d seninde a haber izlediğin belli oldu.batı kaynaklı haber dediği haberin tamamen doğudan çıktığını bilmeden iddia ortaya atan zavallı arkadaş.görcem ben seni bekle sen.

• herzaman diyorum büyük konuşmayacaksın ve boş konuşmayacaksın.bak kalın yavaş yavaş sinyalleri vermeye başladı.

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201802211032342200-ibrahim-kalin-afrin-suriye-esad-gorusme/

tabi bu haber sitesinde suriye ordusunun afrine girdiği yazıyor ama sen inanmazsın ki bekle sen illaki hükümet açıklama yapcak bekle .d
  • Aydınlıkçılar, Perinçekçiler yine kendi hayal dünyalarında yaşıyorlar, Esad Türkiye yerine YPG'yi tercih eder ve muhtemelen de Afrin'e dünden daha kapsamlı bir şekilde girecekler zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ileri zekalılar okusun ne kadar ileri görüşlü olduklarını görsünler

http://www.milliyet.com.tr/afp-nin-afrin-kaynagi-esed-in-gundem-2614264/
  • quote:

Girmez, ben sanmıyorum. Daha dün deir zor tarafında birbirlerine girdiler. Üstüne Esad PKK'dan nefret ediyor artık. Gelse gelse böyle paralı askerler gelir. Devlet ordusu değil.

Üstüne arkasına kimi alırsa alsın, şu haldeyken TSK'ya karşı kafa tutma tribine giremez.
  • lolololo gel buraya.suriyenin resmi haber ajansından sana bir haber var gel gel.

SANA: Türkiye'nin saldırısına karşı hükümet güçlerinin yeni birlikleri Afrin'e ulaştı

evet haber suriyenin resmi haber ajansından bildirilmiş.eee yorum yap bakalım

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201802211032349916-sana-hukumet-gucleri-yeni-afrin/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halaycibasi -- 21 Şubat 2018; 19:46:40 >

• quote:

lolololo gel buraya.suriyenin resmi haber ajansından sana bir haber var gel gel.

SANA: Türkiye'nin saldırısına karşı hükümet güçlerinin yeni birlikleri Afrin'e ulaştı

evet haber suriyenin resmi haber ajansından bildirilmiş.eee yorum yap bakalım

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201802211032349916-sana-hukumet-gucleri-yeni-afrin/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

sen ne kadar kıt anlayışlısın yazıyı okumadan yorum yaparsın neredeyse sevineceksin Esad bize kurşun sıkacak diye.Buna ancak amerikancılar sevinir Suriye de oyun bozulur diye.

Bak senin kaynak ne diye haber yapmış

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201802171032289528-sana-turkiye-afrinde-zehirli-gaz-kullandi/

BANU AVAR

Mehmet Yuva: Afrin’e konvoy haberi...

Afrin şehrinin Suriye ordusuna kayıtsız şartsız teslim edilmesi ve bölgedeki ypg-pkk örgütünün ağır silahlardan arındırılması yabancı savaşçılar ve pkklıların bölgeyi terk etmeleri kalmak isteyen afrinli kürt militanların silahsızlandırılması kabul edilmeden Suriye ordusu oraya girmez...
    Oraya gidenler İdlib vilayetine bağlı Afrin’e yakın Nubul ve Zehra şii kasabalarından ve Halep El Maksud kürt mahallesinden toplananlardır... Bölge ahalisinin bu kararı karşısında devlet ve ordu durmaz...
    İran ve Hizbullah'ın o milisler üzerindeki etkisi Suriye devletinden daha kuvvetlidir. Afrin ypgsi “ABD ve Rusya bizi sattı, biz artık sizinle birlikte hareket etmek istiyoruz” diyor...
    Ya devlet başa ya kuzgun leşe..Devlet ordusu ve otoritesi olmadığı zaman sahadaki örgütler sizi cennete de cehenneme de götürür...Bütün bu karmaşılıklar, Suriye’nin meşru ordusu ve devleti ile halen görüşülmüyor olmasından ve operasyonların koordine edilmiyor olmasındandır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.