Şimdi Ara

Yowamushi Pedal [5. Sezon Limit Break 4 yıl aradan sonra başladı] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Onodadan patlama bekliyorum artık Şu eziklik psikolojisinden kurtulması lazım Aslında Karakterin yapısı gereği öyle ama yinede insan bekliyor :D

@Kral Haberin yoktur belki diye etiketliyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 1 Mart 2018; 0:6:36 >
  • İzleme listem bir gün olurda biterse direkt 2.sezona geçeceğim çok eğlenceli seriydi

Hime Hime Hime Suki Suki Daisuki Hime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

İzleme listem bir gün olurda biterse direkt 2.sezona geçeceğim çok eğlenceli seriydi

Hime Hime Hime Suki Suki Daisuki Hime

Bu seriyi öne çek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

4.sezon iyi gidiyor.

Onodadan patlama bekliyorum artık Şu eziklik psikolojisinden kurtulması lazım Aslında Karakterin yapısı gereği öyle ama yinede insan bekliyor :D

Eyvallah hocam takip ediyorum merak etme :). Pek heycanlanamadım ben daha ama beklemedeyim güzel şeyler olucak gibi hisssediyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

4.sezon iyi gidiyor.

Eyvallah hocam takip ediyorum merak etme :). Pek heycanlanamadım ben daha ama beklemedeyim güzel şeyler olucak gibi hisssediyorum :)

inter highın 3.gününde büyük heyecan olur hocam :D Gerçi oda diğer sezona mı kalır bilmem artık :D

• 2.sezonu çok ama çok beğenmiştim hele sonunu

Güncel sezonun bitmesini bekleyip yardırmayı düşünüyorum ayrıca openingini sevdim

• Son sezon muazzam heyecanlı gidiyor, yerimde duramıyorum valla izlerken, son ana kadar kimin kazanacağını gerçekten anlamıyorsunuz!
  • Selamlar, nasılsınız arkadaşlar?

Konuyu bi uplayayım dedim.

Son sezon biteli çok oldu. Daha 5.sezon için bi tarih yok.

Animenin 1 sezonu yarışın 1 günü olarak geçiyor yahu Keşke daha sık çıkarsalar..
  • 5.sezon 4 yıl aradan sonra başlamış  Çok mutlu oldum. Yeni gördüm. Ara ara kontrol ediyordum ne zaman gelecek yeni sezon diye

İşin ilginci başka bi konuda sitem etmiştim bugün " ya 4 yıl oldu yeni sezon yok " diye :D Sonrasında kontrol edeyim dedim Ekimde başlamış bile. 4 yıldır bu konuyu uplamayı bekliyordum  

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.