Şimdi Ara

Yowamushi Pedal [5. Sezon Limit Break 4 yıl aradan sonra başladı] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. sezon nerden izlediniz beyler pm alabilirim
  • ZéRo kullanıcısına yanıt
    Anizm de var kardeşim yowamushi pedal grande road adında.
  • Bu yaz ortası falan iki arkadaşımın bu spora başlamasıyla bisiklet merakı başladı, başladım araştırmaya 3 aydır falan yol bisikletleri ile ilgili sohbetler ediyorum tecrübeli arkadaşlarla bir kaç turada katıldım yanlız bu süre zarfında öğrendiklerimi şurda 10 bölümde özetini gördüm yanarım yanarım ona yanarım.
  • Selam, 3.sezon başladı. Daha doğrusu baya oldu başlayalı Takip eden var mı?
  • 3. sezondan 9 bölüm falan izledim. Bisiklete atlayıp dolaşmaya ve rüzgarın yüzüne vuruşuyla özgürlüğün tadını hissetmeye özendiren bir yapım. Kafamı rahatlatan ve birazcık bir şeylerden uzaklaşmamı sağlayan atmosferi var. Mangasının sonuna yetişmesi için daha bayağı bölüm olduğundan inşallah önümüzdeki senelerde 4. sezonu bile yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Haliax

3. sezondan 9 bölüm falan izledim. Bisiklete atlayıp dolaşmaya ve rüzgarın yüzüne vuruşuyla özgürlüğün tadını hissetmeye özendiren bir yapım. Kafamı rahatlatan ve birazcık bir şeylerden uzaklaşmamı sağlayan atmosferi var. Mangasının sonuna yetişmesi için daha bayağı bölüm olduğundan inşallah önümüzdeki senelerde 4. sezonu bile yaparlar.

Şu an 2. sınıftalar ya bunlar. Mangada 3. sınıfı anlatıyorlar mı ? Sadece evet veya hayır yeterli
  • Kral K kullanıcısına yanıt
    Ingilizceye çevrilmiş olan manga kısmı zaten animenin 2. sezonunun geldiği bölümler civarı. Ama Japonya'da çıkmış olan manga bölümleri biraz daha ileride. Hiçbir bilgim yok ama 2. sınıfta ve yeni interhigh turnuvasında çekiştikleri kısımda falandırlar. Bu yüzden 4. sezon gelmesini umut ediyorum. Anime yapılacak bayağı manga bölümü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Haliax -- 1 Mayıs 2017; 15:15:0 >
  • 17 bölüm iyiydi. Onoda beni bitiriyor ya

Gelecek bölümler hakkında tahminlerim

bence %80 buna benzer bir olay olacak . Yarış başladı. Sohoku kesin geriye düşer yarışın ortalarında yada sonlarına doğru, Sohoku olmasa bile Onoda kesin geriye düşer gibime geliyor . Ondan sonra geçen bölümlerde Makishimayı görmüştük, Inter High ı izlemeye gidecekti işte tam onada geriye düştüğü anlarda kesin Makishimayı görür ve o gazla tekrar önlere geçer ve bu sayede Sohoku yarışı tekrar kazanır ya da kıl payı kaybeder diye düşünüyorum. Zaten son bölümlerde acayip aksiyon olacak bunu herkes tahmin ediyordur

Spor animesi sevip şu animeyi izlemeyenler çok şey kaybediyordur net!

• 22-

Yeni bölüm güzeldi. Son 3 bölüm kaldı zaten geriye kalan bölümler çok çok heyecanlı olacak.

Bu arada geçen haftalarda üstteki mesajımda bir tahminde bulunmuştum gelecek bölümlerle ilgili ve şuan yarısı tuttu :D
    Şuan Onoda gruptan koptu ve arkada kaldı, son 3 bölümde nasıl toparlayacaklar merak içindeyim. Geri kalan tahminimde büyük ihtimal tutacak. Onoda ve Makishima göz göze gelir ve Onoda o gazla kendini öne atar, gruba yetişir hatta yarışı kazanabilir

Büyük ihtimal geri kalanı da doğru çıkacak merakla bekliyorum.

• liste aldım güzel benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk iki sezona baktım, sıkılmadan izledim.

İncecik yapısıyla,azmiyle,anime severliğiyle,çoşkusuyla ana karakterimizin/kahramanımızın başkalarına ve bizlere bisiklete binmenin ne kadar eğlenceli olduğunu anlatan bir anime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quard

İlk iki sezona baktım, sıkılmadan izledim.

İncecik yapısıyla,azmiyle,anime severliğiyle,çoşkusuyla ana karakterimizin/kahramanımızın başkalarına ve bizlere bisiklete binmenin ne kadar eğlenceli olduğunu anlatan bir anime.

Aynen hocam Ama bu aralar Onoda'dan Hime Hime şarkısını duyamıyoruz Kalan 3 bölümde duyarız inşallah
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

O kadar bölüm geçtiyse,kalan son 3 bölümde Hime Hime şarkısını duyacağımızı sanmıyorum.

4.sezon çıkarsa,çıkacak mı haberiniz var mı, o zaman bu şarkıyı duyarız
  • quote:

O kadar bölüm geçtiyse,kalan son 3 bölümde Hime Hime şarkısını duyacağımızı sanmıyorum.

4.sezon çıkarsa,çıkacak mı haberiniz var mı, o zaman bu şarkıyı duyarız

Büyük ihtimal gelir hocam
  • Oh be dileğim gerçekleşti Himee Hime @Quard

23-

Onoda takımı yakaladı sonunda hemde Hime şarkısı eşliğinde Makishima ne zaman görünecek acaba. Tahminlerimin büyük çoğunluğu tuttu bir tek Makishima kısmı kaldı :D

Önümüzdeki 2 bölümde Onoda öndekileri yakalayacaktır. Çok heyecanlı 2 bölüm olacak.

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Son 3 bölüm kala Hime Hime yi söyleyeceğini hiç mi hiç sanmıyordum Şaşırdım ve hangi smileyi koyacağımı bilemedim

Tahminlerim genelde tutardı ama yaktın beni Onoda

Bu "Hime" şarkısı eski Himeye benzemiyor

Bitiyor ha,son iki bölüm kaldı.

• quote:

Son 3 bölüm kala Hime Hime yi söyleyeceğini hiç mi hiç sanmıyordum Şaşırdım ve hangi smileyi koyacağımı bilemedim

Tahminlerim genelde tutardı ama yaktın beni Onoda

Bu "Hime" şarkısı eski Himeye benzemiyor

Bitiyor ha,son iki bölüm kaldı.

Aynen hocam bu Hime yeni versiyonuymuş sanırım :D

• Evet sezonu bitirdik. Tahminlerimin yarısı tuttu ama asıl heyecanı gelecek sezona saklamışlar.
    Reyizleri bölümün sonunda görmek süper oldu Yarış devam ederken bizim takımın senpailerini görüp gaza gelip yarışı 1.bitireceklerini %100 olarak görüyorum

Gelecek sezon görüşürüz

• Çocuk tam başaracak diyorum sonra gene düşüyor bütün hevesim kaçtığından ötürü bıraktım animeyi.Spor türü yapısı gereği hikaye fakiridir süründürür lakin komedisiyle denge sağlar yowamushi pedalsa komik değil maalesef slam dunktan çok akılda kalıcı sahne diyebilirim bunu ise hatırlamıyorum
  • Arkadaşlar 4.sezon başladı, hatta 6 bölüm çıkmış bile.

Şuan gördüm ve gömü bulmuş gibi bişey oldum

Büyük keyif hakikaten.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.