Şimdi Ara

Yowamushi Pedal [5. Sezon Limit Break 4 yıl aradan sonra başladı] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ending densonraki kısmı diyorsunuz galiba hocam.Orası çok iyiydi aynen.Bende çok güldüm orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Tensa Zangetsu

Ending densonraki kısmı diyorsunuz galiba hocam.Orası çok iyiydi aynen.Bende çok güldüm orda

Evet
  • 18

Sakamichi gücünü gösterdi bayağı.Ne pedal çeviriyor arkadaş Midousuji gerçekten acayip bir karakter.Çok iyi bir kötü karakter olmuş.Her seferinde hareketleriyle güldürüyor beni
  • quote:

18

Sakamichi gücünü gösterdi bayağı.Ne pedal çeviriyor arkadaş Midousuji gerçekten acayip bir karakter.Çok iyi bir kötü karakter olmuş.Her seferinde hareketleriyle güldürüyor beni

Baya güzel bölümdü

Midousuji değişik bi karakter , tam kötü değil aslında Nasıl desem bir iyi bir kötü gibi. Pek bir kötü niyeti yok her zaman 1.olmak istiyor . Aynı şekilde benide güldürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

18

Baya güzel bölümdü

Midousuji değişik bi karakter , tam kötü değil aslında Nasıl desem bir iyi bir kötü gibi. Pek bir kötü niyeti yok her zaman 1.olmak istiyor . Aynı şekilde benide güldürüyor

Aslında orası da öyle.Takım arkadaşlarına filan kötü davransada içindeki tek istek kazanmak.Ne hile yapıyor ne bir şey.Ama gerçekten çok başarılı bir karakter.Sonunda sürpriz olsa Midousuji kazansa üzülmem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

18

Baya güzel bölümdü

Aslında orası da öyle.Takım arkadaşlarına filan kötü davransada içindeki tek istek kazanmak.Ne hile yapıyor ne bir şey.Ama gerçekten çok başarılı bir karakter.Sonunda sürpriz olsa Midousuji kazansa üzülmem

Bu yarıştan sonra tavırları biraz değişebilir belki Midousujinin . Valla bana soracak olursan sürpriz yaşanmayacak bence bizimkiler kazanır o kadar olaydan ,dramadan sonra

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Bizimkiler %99 kazanırlarda işte belki klasik bitirmezlerse dedim.Midousujide her animede olduğu gibi nerdeyse muhtemelen değişir.Ama Hakone akademisi de kazanabilir tabi.Sonuçta 1. sınıf bizimkiler.
  • Yok artık ya.Son bölümün bittiği yere bak.Haftaya kadar nasıl bekleyeeğim bilmiyorum
  • quote:

Yok artık ya.Son bölümün bittiği yere bak.Haftaya kadar nasıl bekleyeeğim bilmiyorum

Aynen öyle

Onoda kazanmıştır inşallah

Kazanamadıysa bayağı söverim.Animenin başından beri Onoda'nın dağ kralı ödülü yok.Bunu kazanarak hem dağ kralı hem de birinci olmuş olacak.İnş. kazanmıştır Gerçi dağ kralı ödülü alacak mı bilmiyorum da dağı tırmandığı için öyle dedim
  • Bu aralar spor animeleri tekrar revacta sanki. ustelik de gayet iyi MAL puanlari var . ilk sezonu bir solukta izleyip nadasa biraktiydim, biriksin dimi. 2. sezonu bitirsinler ordan devam ederim .

Bununla birlikte .

Kuroko no basket
    Haikyu (voleybol)
    Baby Steps (tenis)
    One outs (beyzbol)(eski ama ben yeni izledim)

2014-2015 de cok severek izledigim animeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimakkaya -- 31 Mart 2015; 11:50:57 >
  • alimakkaya A kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum hocam. Spor animeleri cidden çok keyifli ve kaliteli oluyor. Ayrıca Yowamushi pedalında bugün bir bölümü daha çıkacak final gibi olacak yani. Başlayabilirsiniz izlemeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Animeyi güzel bir şekilde bitirdik.3. sezon çıkar mı acaba? Mangasına baktım hala devam ediyor.İnş. çıkar
  • quote:

Animeyi güzel bir şekilde bitirdik.3. sezon çıkar mı acaba? Mangasına baktım hala devam ediyor.İnş. çıkar

İnşallah çıkar Güzel finaldi gerçekten , Onada 1.olamasaydı üzülecektim

geçen hafta dayanamayıp kimin birinci olduğuna bakmıştım mangadan ama ona rağmen yinede bayağı heyecanlandım.Çok iyi yapmışlar gerçekten.3. sezon da Onoda filan 2. sınıf çok şahane olur cidden
  • an itibari ile bitirdiğim anime tavsiye için teşekkürler @Nymphetaminê
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

an itibari ile bitirdiğim anime tavsiye için teşekkürler @Nymphetaminê

• burada konusu gözüme çarpmıştı. İlk başta izlenecek biton anime var onla kim uğraşacak dedim. Önemsememiştim. 2 gün önce komite sonuçları açıklanınca bi boşluğa düştüm. Napsam netsem derken bilinçaltımda yer etmiş sanırım ismi bi bakayım dedim neydi bu falan diye. ilk sezon nasıl bitti anlamadım. Cidden çok kaliteli bir yapım olmuş en yakın zamanda ikinci sezona başlamayı düşünüyorum
  • güzel animeydi 2 günde bitirdim umarım 3.sezon çıkar

bide şu onodayı biraz daha karizmatik çizebilirlerdi gözlüklü muhallebi çocuğu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: savagecharmer

güzel animeydi 2 günde bitirdim umarım 3.sezon çıkar

bide şu onodayı biraz daha karizmatik çizebilirlerdi gözlüklü muhallebi çocuğu :D

İnşallah çıkar Hadi çizmeyi geçtim biraz daha olgun olabilirdi . O kadar yarış kazandı mesela halen hareketleri dediğin gibiydi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.