Şimdi Ara

YOUTUBERDEN OYUNCU BİLGİSAYARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 YOUTUBERDEN OYUNCU BİLGİSAYARI
    Herkese Merhaba

Öncelik ile bilgisayarımı satma amacım yayın ve yayıncılık işlerini bırakıyorum , araç alacağım için bana katkıda bulunmasını istiyorum.
    Ürünleri alan arkadaşa Bilgisayar Masasını ve Koltuğunuda hediye edeceğim .
    Bilgisayarımın Özellikleri Şöyledir.

Detaylı açıklıyorum aklınıza takılan bir şey olursa telefon numaramdan arayıp yine bilgi alabilirsiniz arkadaşlar.
    Monitör ;AOC G2460PF 24" 144 Hz 1ms (Analog+DVI+HDMI+DisplayPort ) Full HD Oyuncu Led Monitörü. Vatandan alınma kutu fatura 2,5 yıl garantisi devam ediyor .

İşlemci ; i7 6700k 4,0 ghz Vatandan alınmadır kutu fatura garantisi devam ediyor. 23 ay garantisi vardır .
    Anakart ; Gigabyte Aurus z270x gaming 5 Vatandan alınma kutu fatura garantis idevam ediyor . 23 ay garantisi vardır.
    Ram ; GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL15 1.35V Vatandan alınma kutu fatura garantis idevam ediyor . 23 ay garantisi vardır.
    Ekran kartı ; Asus Strix Rx 480 8 GB 256 BİT Vatandan alınma kutu fatura garantisi devam ediyor 2.5 yıl garantisi vardır .
    SSD ; Tranced 128GB 320 Serisi Sata 3.0 SSD (560MB Okuma / 530MB Yazma)
    HDD ; WD Green 750 GB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3,5" Sabit Disk
    KASA ; ZALMAN Z11-NEO ATX MID TOWER KASA SIYAH ( SIVI SOĞUTMAYA UYGUNDUR 7 ADET FAN BULUNMAKTADIR. ) ( GARANTİSİ BULUNMAKTADIR )
    İŞLEMCİ FANI ; CoolerMaster Cooler Master RR-T4-18PK-R1cm Hyper T4 Soğutucu
    POWER SUPPLAY ; COOLER MASTER GX 650W BRONZE ( 12 - 24 VOLT DAN 63A 53A GİBİ HARİKA BİR GÜÇ ÜRETMEKTEDİR SESSİZDİR.
    KLAVYE ; LOGİTECH G710+ MEKANİK OYUNCU KLAVYESİ ( KUTUSU FATURASI GARANTİSİ VARDIR )
    KAMERA ; LOGİTECH C922X PRO STREAM ( 1080P 30 FPS 720P 60 FPS ŞUAN İÇİN EN İYİ YAYINCI KAMERASI BİLEN BİLİR )
    BÜTÜN ÜRÜNLERİN HEMEN HEMEN NEO Z11 KASA KUTUSU HARİÇ KUTULARI BULUNMAKTADIR. YOUTUBERDEN OYUNCU BİLGİSAYARIYOUTUBERDEN OYUNCU BİLGİSAYARIYOUTUBERDEN OYUNCU BİLGİSAYARI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 6000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.