Şimdi Ara

YOUTUBER YANINIZA GELİYOR SAÇMA DİYAGLOG/HAREKETler YAPIP SİZİ İNTERNETE ATIYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
6.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allaha şükür daha yaşamadım hocam ama tazminat için savcılık mantıklı
  • Telif at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herschell

Deneyin sonuclari ne hangi kriterlerden geciriyorsun hangi sapma egrilerini kullaniyosun hangi olcekleri kullandin kullandigin yontem nedir orneklem evrenin ne hangi amaca hizmet ediyor bu deney katilan sahislarin gonul rizasi var mi???

Örneklem evren ne alaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o videoların hepsi kurgu zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erich Fromm

quote:

Deneyin sonuclari ne hangi kriterlerden geciriyorsun hangi sapma egrilerini kullaniyosun hangi olcekleri kullandin kullandigin yontem nedir orneklem evrenin ne hangi amaca hizmet ediyor bu deney katilan sahislarin gonul rizasi var mi???

Örneklem evren ne alaka

https://www.slideshare.net/mobile/ZDENZL/sosyal-bilimlerde-aratrma-yntemi-evren-rneklem-ve-verilerin-belirlenmesi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erich Fromm

quote:

Örneklem evren ne alaka

https://www.slideshare.net/mobile/ZDENZL/sosyal-bilimlerde-aratrma-yntemi-evren-rneklem-ve-verilerin-belirlenmesi

Abi çok komiksin ya iyi ki bi şey biliyorsunuz vallahi. Youtube sosyal deneyiyle bu linkini attığın olayın ne ilgisi var hocam hayatta her deneyde bu kurallara uymak açıklama yapmak mı gerek?

• o kel bana ne denk gelmesin.
  • Karsidakilerin egoya bak.ilk once . Tamam salak sacma olanlari varda bari whyshya laf etmeyin. Eglenmeyi bilmiyorsunuz kavga çıkarmaya yer ariyorsunuz. Ortadoğu ulkesinden ne beklenirdiki benim hatam

• Erich Fromm kullanıcısına yanıt
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Evet

Sana sormadım

• Erich Fromm kullanıcısına yanıt
    Sosyal deneyde bir bilimsel deneydir şartlara uymak zorundasın bilmiyorsan yazma

Blok

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Sosyal deneyde bir bilimsel deneydir şartlara uymak zorundasın bilmiyorsan yazma

Blok

Okuldaki laboratuvarda neden yapmıyoruz peki bunları

• Beğenmedim butonuna abanıyorum.sikayet ediyorum engelliyorum. Ama gene çıkıyor karşıma tiplerini düdüklediklerim.

• O ne la öyle o nasıl bir ego asıl soru bu. Ülkenin öğretim görevlisi dahi kavgacı çomar vahki vah..

• Hele bu sosyal deneyleri ciddiye alıp duygulandım ağladım şöyle oldum böyle oldum diyenler yok mu gıcık oluyorum. Bir tane meşhur sosyal deney (!) var. Veletler abi param yok 1 lira verir misin veya 1 tane poğaça verir misin, abi param yok 1 tane çay verir misin diyorlar. Esnafta veriyor. Videonun altında hüngür hüngür ağladım, işte biz böyle milletiz, işte biz şöyleyiz vs yüzlerce yorum yazılmış. Birşeyi abartmaya ne kadar meraklıyız.

Yoldan geçerken senin önünde giden adamın yerde oturan dilenciye para verdiğini bugüne kadar hiç mi görmedin. Eee gördün de duygulanmadın. Ama YouTube’da abi karnım aç param yok bir poğaça verir misin diyen velete poğaça verdiler diye hüngür hüngür ağlıyorsun. İkisi de aynı şey birinde direk 1 tl veriyor diğerinde poğaça veriyor ama videodan izleyince daha tatlı oluyor herhalde.

• sosyal deney. kışkırtma vb. içerikli videolar youtube'un utanç kaynağıdır.

birde slanderman'i arayan tipler var. oksijen israfı hepsi
  • Son zamanlarda olayon şeyini çıkartıp bomba şakası falan yapanlar var.

Eğer bana denk gelir ve o anda üzerimde silah varsa çıkarır kafasına sıkarım. Şaka falan beni alakadar etmez. Zaten mahkeme de beni haklı bulur.

Sanırım bu gerizekalıların akıllanması için böyle bir okayın yaşanması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 17 Kasım 2017; 14:34:4 >
  • İzin almadan koyarlarsa suç. Ama bu tür videoları yapanlar zaten izin istiyorlar.
    Neden bu kadar nefret kusuyorsun onu anlamadım.
  • tüm çektiği insanlara sorar youtube için içerik üreten arkadaşlar sormayanların kendi sorunu bu aklı başında içerik üretip video atan insanlar böyle yapıyor genelleme yapmanızın bi anlamı yok hem güldürürken hem eğlendirebiliyor hemde düşündürebilenler var whyshy gibi adını hatırlamadiğim bir sürü kanal daha var bu tarz deney ve insanların tepkisini ölçen yaptiğiniz yorumu çok amaçsız buldum
  • Videoda ki kız suçlu olabilir ama bir öğretim görevlisinin de bu kadar gereksiz ve tehditkar tepki vermesi hiç doğru bir şey değil.Şu ülkede egosuna kendini kaptırmamış bir tane öğretim görevlisi yok,hepsi bunun gibi.Bize eğitim verenlere bak pehee.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.