Şimdi Ara

YOUTUBER VE TWİTCH YAYINCILARININ HADDİNDEN FAZLA PARA KAZANMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saçma sapan onlarca kanal (bu yayıncılar lise terk cogu) deli gibi para kazanıyor.Biz burada sınavlarda bir yerlerimizi yırtıyoruz 3000 tl maaş için.Adamlar hiçbir şey yapmadan binlerce tl alıyor.Neden susuyorsunuz ? Bunları savunanlarda bu konudan lütfen uzaklassınlar.

• Sende yap. Dediğin gibi hiçbir şey yapmadan binlerce TL kazanabilirsin.

O lise terk kişiler farkediyorsan senden daha zeki. 3000 TL almak için bir yerlerini yırtacaklarına fırsattan yararlanıyorlar sadece. İleride dahada artacak yayın iie ilgili şeyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen de gir twitch'e youtube'a, sen de kazan.

• Sanki herkes haddi olan parayı kazanıyorda onlar kaldı. He ama haksızsın demiyorum haklısın.

• Kamera karşısında şaklabanlık yapıp binlerce kişiye rezil olmak, deşifre olmak, ifşa olmak kolaysa sen de yap 1ader

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden susuyorsunuz derken? ne yapmak lazım mesela? izleniyor ki yapıyorlar sevenleri varki para yolluyorlar. çok kazandıkları parada gözün kaldıysa, çok kıskandıysan sende yap kitle oluştur senide sevsinler desteklesinler. ki genel olarak bu mantıkta bir insansan kimse seni desteklemez ya neyse
  • hayatımda bu kadar salakça bi konu görmedim

sistem bu heriflere nasıl empoze ediyorsa sınav sistemini 100 soru çözen adam kendini allah sanıyor
  • Bizi ilgilendiren bir durum göremedim ben bu konuda.

Veren memnun e alanda memnun bizi ilgilendiren kısım nedir ?
  • Bahsettiğin kişileri ünlü yapan halk oluyor. Halktan kasıt da youtube kitlesi ki yaş ortalamaı malum.

• İyide ne yapabilirsinki? Adamların Youtube ve twitch kanallarına el mi koyacaksın? Oturdukları yerden yüzlerce bağış almaları, reklam paraları v.b şeyler normal insanların ilgisini çekebilir. Ama adamlar zamanında fedakarlık yaptılar, risk aldılar. Ne diyebilirsinki? Çoğu lise terk diyorsun. Evet tam zamanlı yayıncı olmak için, veya Youtuber olmak için okullarından vaz geçtiler. Risk almaya korkmayın, sizde yayıncı veya Youtuber olun. Sizde on binlerce lira kazanın. Çok kolay ya hani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F E K E L İ -- 10 Ekim 2017; 7:38:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanlar ilgi gösteriyor ve onlar da kazanıyor. Sanki devlet dağıtıyo maaşlarını

• Zaten adam akıllı 5 tane bilemedin 10 tane adam var geçinebilecek kadar kazanan onlarında aktif izleyicilerini toplasan 50bini falan geçer 50k kişi içerisinde 10 kişi para kazanıyor diye ağlıyorsun burda

• Daha önce hic youtube ' dan para kazanmaya calismadigin o kadar belliki.Bi dene bakiyim bi kanal acip para kazanmayi sandigin kadar kolaymi ...
  • Trend olunca herkes ayni seyi yapiyor tostcu erol bile unutuldu

Tum suc Trend sekmesinde
  • Çene varsa sende yap

• Yapanlara değil de izleyenlere bi de bağış atanlara şaşırıyorum lösev e mehmetçiğe verin paranızı şaklabana değil

• Dünyada genel olarak gelir dağılımı adaletsiz ...

Ona bakcak olursak eğlence sektörü memurlara vs kiyaslayinca haddinden fazla para alıyor . Youtuber twitch yayıncısı felan gene iyi ...

• Sanane ? Sende yap sende kazan

• alternatif meslek önereyim yutubçuluk yapamayana. milletvekili olun

• Onlar senden daha zeki. Hele su ben dahil kimsenin sevmedigi enes batur bile uzgunum ama benden senden daha zeki. Ayni senin dedigin gibi 3000 lira icin bir yerlerini yirtacagina hicbir sey yapmadan milyarlar kazaniyorlar. Helal olsun. Saygi duymak gerek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.