Şimdi Ara

YouTuber olmak için ne yapmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
10.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben yakın zamanlarda bir YouTuber olmak istiyorum. Bu benim en büyük hayallerimden bir tanesi. Lakin ve lakin YouTuber için hangi edit,video,intro programı kullanacagımı bilmiyorum. Yada nasıl bir mikrafon kullanmalıyım. Detaylı açıklamada bulunursanız sevinirim arkadaşlar.
    Cevap veren vermeyen herkeze teşekkürler şimdiden.

• Bu iş için aslında iMovie biçilmiş kaftan; ama bence Movie Maker'ı da kullanabilirsin Windows kullanıyorsan.
  • Allah rızası için oyun videosu çekeceksen kalsın
  • yaş kaç
  • adıda varmış yav
  • oyun videosu çekenler suyunu çıkardı artık bu işin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sericatil18

oyun videosu çekenler suyunu çıkardı artık bu işin

abi nefret ettim youtube dan bıktırdılar.hepsinde bir kibir .birisi diyor ben bunu başka bir ülkede yapsam daha fazla fanım olurdu.uydu buydu.biri der bende iyi dota oynayan adam zor bulunur.dota bölümünde adam paylaşmış stream linkini.(baya ünlü birisi heralde) turnuvayı yorumluyor.twitch deki kanalın chatinde oyunu s.kiyolar .niye bunu seçmedin felan.zaten bu onların yaşının ortalamasını açıklıyor.o küçük çocuklara gerçekten çok acıyorum.günde 1-2 saatini onlara ayırarak kendine kötülük ediyorlar.o insanlara ricam küçük çocukların beynini yıkamayın.bazı kişilere uygunsuz laflar ediliyor.siyasi meseleye kadar gidebiliyor olay.

• izlemeyin abi görende zorla izletiyorlar sanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genjuro.

izlemeyin abi görende zorla izletiyorlar sanacak

izlemiyoruz zaten sen neden atar yaptın.
  • Bi tek video yun izlerim çıktığından beri,

Ve genel olarak youtubenin en iyileri

Freddiew , smosh ray william johnson , nihahiga , finebros , pewdie , coridor digital

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F97E00D06 -- 17 Haziran 2013; 6:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edikey

Bi tek video yun izlerim çıktığından beri,

Freddiew , smosh ray william johnson , nihahiga , finebros , pewdie , coridor digital

ben size birşey demiyorum zaten.küçük çocukların onlara ayırdığı vakiti söylüyorum.izlersiniz izlemessiniz boşu boşuna atara gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: edikey

Bi tek video yun izlerim çıktığından beri,

Katılıyorum. Türkiye'de bence **** bu işi iyi kopardı.
  • Benimde en çok takip ettiğim kanal jahrein, gerçi youtube'u bıraktı gibi bir şey twich üzerinden yayın yapıyor. Tam benim kafadan olduğu için izliyorum, hardcore oyuncu, dota 2'yi de onun sayesinde öğrendim geliştim. Muhabbeti çok güzel, youtubeda açın bir vlog'unu izleyin çok matrak adam. Ha bir de benim gibi orta dünya sever, dinlediği şarkılar sevdiğim türden, game of thrones okuru benim gibi vs. vs. daha ne olsun bu adamı izlememek için bir sebebim yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 17 Haziran 2013; 10:41:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORDECHAI

Merhaba arkadaşlar. Ben yakın zamanlarda bir YouTuber olmak istiyorum. Bu benim en büyük hayallerimden bir tanesi. Lakin ve lakin YouTuber için hangi edit,video,intro programı kullanacagımı bilmiyorum. Yada nasıl bir mikrafon kullanmalıyım. Detaylı açıklamada bulunursanız sevinirim arkadaşlar.

pewdiepieye mesaj at o sana gösterir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 17 Haziran 2013; 10:55:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: christopher smith

quote:

Orijinalden alıntı: MORDECHAI

Merhaba arkadaşlar. Ben yakın zamanlarda bir YouTuber olmak istiyorum. Bu benim en büyük hayallerimden bir tanesi. Lakin ve lakin YouTuber için hangi edit,video,intro programı kullanacagımı bilmiyorum. Yada nasıl bir mikrafon kullanmalıyım. Detaylı açıklamada bulunursanız sevinirim arkadaşlar.

pewdiepieye mesaj at o sana gösterir

bide 'kanki beğensene videoları' de ilk gün 100000 abone gelir
  • bence en iyisi movie maker hiç kafanı yorma yok diyosan bilmem onu
  • Videooyun ve Valoranli güzel yapıyor bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepsalman

bence en iyisi movie maker hiç kafanı yorma yok diyosan bilmem onu

aynen
  • Youtube hesabı açarak başlangıç yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xBlitzkriegx -- 14 Temmuz 2013; 15:48:41 >
  • Herkeze değil herkese
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.