Şimdi Ara

YOUTUBE'DA VİDEOLAR AÇILMIYOR YARDIM !! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
114.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bende host dosyasını düzenlemek istedim ama bende öyle bir dosya yok. Jacker yükledim yine de gelmedi. host.msn diye bir dosya var. Sanırım bu değildir. Host dosyasını nerden bulabilirim.
  • arkadaşlar ben sorunumu çözdüm hem de 5saniye gibi kısa bir sürede bi program var tam indir sitesinde onu indirdim ve programı açmak için tıkladım 5saniyede sorun çözüldü artık youtube'a sorunsuzca girebiliyorum hiç dns ayarlarınızla boşuna oynamayın çözüm değil çünkü işte size kesin çözüm linkihttp://www.tam indir.com/program/20117/YouTube_Jacker.htm (tam ve indir birleşik olacak ben bilerek ayırdım çünkü ayırmadığım zaman görünmüyrdu siz birleştirip öyle girin )
  • Arkadaşlar bu sıkıntıyı 1 haftadır yaşıyorum tekrar..
    dns değiştirdinm.
    verilen yeni dnsleri girdim internetten bulduğum yutubejacker denedim fakat yine aynı hatayı alıyorum yardımcı olabilecek biris ivarmı ?
    Format attım dün gerekliydi belki o sıkıntıda geçer dedim,yinede devam ediyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leindru -- 16 Nisan 2012; 11:31:06 >
  • Hocam benim maruzatım daha değişik video açılmıyor ama nasıl açılmıyor yazı mazı yok ekrandaki o dönen noktalar dönmüyor açıldı mı hep o fotodaki gibi bekliyor dönmüyor %90 videolar hep öyle acil yardım edin ya

YOUTUBE'DA VİDEOLAR AÇILMIYOR YARDIM !!

• Yok ya yok ne denediysem olmadı ya bune ya lanet okumuşlar zerime hiçbir şey etkilemiyor fıss ne hostslar indirdim ne ayarlar değiştirdim herşeyim güncel ne istiyorlar daha başka kapılarına mı dayanalım bunedir ya
  • http://www.youtube.com/watch?v=NKyt16Y8J9E&feature=youtu.be

youtube a giremiyorsunuz doğru :) ben özet geçeyim. real player ile mozilla çakışıyomuş flash player konusunda. bu nedenle real player yüklü ise real playeri açıp

ordanda aşağıda download-recording menüsünden enable olan tiki kaldırıyosunuz... sonra mozillayı aç kapa yapınca oluyormuş. ben videonun yalancısıyım :)

• çok teşekkürler bir kaç hosts dosyası indirmiştim ama gerçekten işime yaradı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.