Şimdi Ara

Youtube'ye Giremiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
67.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube yasağı kalktığından beri DNS'de dahil Youtube'ye giremiyorum.Çoğu şeyi denemedim ama malesef olmuyor.Bu sorunu çözebilmem için ne önerirsiniz.

• iş yerindemisin yoksa ev bilgisayarımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

Bilgisayarım/C/Windows/System 32/Driver/etc klasörünün içindeki herşeyi sil.

Yaptım ama yine giremiyorum Youtube'ye.

Bu arada ev pcsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 20 Ekim 2011; 22:00:54 >
  • siteye girmeye calistiginizda sayfa goruntulenemiyor mu yuklenmiyor mu ya da acilip video mu izleyemiyorsunuz? aciliyorsa sayfa flash player yuklu olmali video izlemeniz icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaqzilla

siteye girmeye calistiginizda sayfa goruntulenemiyor mu yuklenmiyor mu ya da acilip video mu izleyemiyorsunuz? aciliyorsa sayfa flash player yuklu olmali video izlemeniz icin

Tarayıcı sayfayı geç açıyor yani zaman aşımı hatası veriyor yada sayfa görüntülenemiyor deniliyor.Tabii açar açmaz görüntülenemiyor demiyor biraz zaman geçiyor yani.

@DarkSmellMan
    Ktunnel'den girsem videolar açılmıyor.Hiç bir DSN ilede çalışmıyor.
  • internet hizinizla alakali olabilir o zaman yani arka planda torrent v.b. programlarla indirme yapiyorsaniz acmaz kullanmiyorsaniz bilgisayarinizi avira ya da g data boot cd ile taramanizi tavsiye ederim virus kaynaklida olabilir cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaqzilla

internet hizinizla alakali olabilir o zaman yani arka planda torrent v.b. programlarla indirme yapiyorsaniz acmaz kullanmiyorsaniz bilgisayarinizi avira ya da g data boot cd ile taramanizi tavsiye ederim virus kaynaklida olabilir cunku

Evet torrent kullanıyorum,ondan mı olabilir yani sorun.
  • C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

etc klasöründeki bütün dosyaları sil ve tarayıcıyı temizle yeniden başlat tekrar girmeyi dene.
  • ktunnel yada vtunnel başka yolu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

etc klasöründeki bütün dosyaları sil ve tarayıcıyı temizle yeniden başlat tekrar girmeyi dene.

Malesef bu da olmadı.
  • Güncel
  • Evet arkadaşlar aynı sorun bende de var. Sistem XP. Youtube' a bağlanmaya çalıştığımda sayfa açılmıyor, bir süre geçtikten sonra "sayfa görüntülenemiyor" uyarısı çıkıyor. Host içindekileri sildim, bir çok DNS' yi denedim, Microsoft Security Essantials ile tarattım (herhengi bir virüs çıkmadı), SONUÇ : Sayfa Görüntülenemiyor. Deli olacağım. Bu önerilerin dışında bir önerisi olan yok mu?
  • dns otoda girmesi lazım, otomatiğe aldınız mı ?
  • Tarayıcıda problem olabilir belki , bence farklı bir tarayıcı ile deneyin.

Örn: Chrome
  • dns yi değiştirin;
    208.62.220.220
    208.62.222.222
  • BU site DNS ayarları konusunda size yardımcı olacaktır, ben tüm DNS adreslerini buradan bulabiliyoruM :) Sizede tavsiy ederim.

dnsayari
  • 1) youtube kapalıyken host dosyası ile giriyorsan onu bul sil.
    2)internet ayarlarından ip otomatik ve dns yi 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 yap.

bende giremiyordum aynen bunları yaptım girdim :)
  • Kendi sorunumu çözdüm. Tüm yazılanları yapmama rağmen bağlanamıyordum. COMBOFİX ile virüs taraması yaptırdım ve diğer tüm programlarla bulamadığım virüsleri buldu ve sildi. Daha sonra rahatlıkla youtube a bağlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

tşkler oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

tşkler oldu :)

gecmis olsun, ilginc bi tecrube olmus...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.