Şimdi Ara

Youtube yavaşlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: the enemy

arkadaşlar bir deneme yapabilirmisiniz benimde video berbattı aylardır, şimdi 1080p videolar sıkıntısız

Güncel= 1080p videolar takılmadan izlenebiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eryanzo

ankara çayyolu videolar yüklenmiyor bile geçtim takılarak izlemeyi.

bende çayyolundayım, bir bunu dene istersen. Hız sorunlarım kalmadı artık.
    http://forum.donanimhaber.com/m_56830227/tm.htm
  • Son mesajımda da dediğim gibi iptal etmek için SOL'ı aradım, beni başka birisine yönlendirdi operatör, sanırım teknik servisten idi, sorunumu dinledi, burada birçok kullanıcının aynı dertten yakındığını vs söyledim bana DNS numarası verdi. DNS lerden sonra bir nebze hızlanma oldu itiraf ediyorum. Şu anda kanser edici bir yavaşlık yok ama ofisimde aynı notebook ile DNS girmeden çok daha hızlı Youtube. 360p ler izlenebilir durumda 480p ve yukarısı hala kabul edilmeyecek derecede yavaş.

Şöyle bir yöntem geliştirdim. İzleyeceğim video ya tıklayıp pause tuşuna basıyorum, 10-15 sn bekliyorum bar ilerliyor, sonra play'e basıyorum. Şu şekilde makineye bir bufferlama süresi vermiş oluyorum.

20Mbit hat için kabul edilebilecek birşey değil ama ne yapalım 150TL ceza ödemekten iyidir. (Gerçi DNS verilmeden önce ödemeyi kabul etmiştim kendimce ama neyse... )

Paylaşayım DNS leri belki size de faydası olur

85.29.26.251
    212.252.114.8

• aynı sorun bendede var bu adamlar bi haltı beceremiyolar 2 yıldır bu sorunla uğrasıyorum
    bütün operatörleri tanıyorum diyecek seviyeye geldim ama bi isi beceremedilar
    bende uğrasmaktan sıkıldım bilerek yapıyolardır kesin
  • Ayni sorunu ben de yasiyorum ve cok yoruldum. Fikirlerimi su post'ta paylastim:

http://resim.donanimhaber.com/m_56368882/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.