Şimdi Ara

Youtube videoları çekmek için telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Uzun zamandır youtube videoları çekme planım vardı ve "nihayet" işsiz kaldığımdan dolayı eylemimi pratiğe dönüştürme kararı aldım. Ancak bunun için kameram yok, şansıma emektar Samsung A3 cihazımında bir ayağı çukurda. Yani hem telefon hem kamera gerekiyor. Bu yüzdende 3000-4000 lira arası kamerası iyi bir telefon almaya karar verdim. Genellikle ev içerisinde çekim yapmayı düşünüyorum, yemek kanalı olacak. Ancak zaman zaman dışarıda da video alabilirim. Doğal olarak fotoğraf kalitesinin de iyi olmasını isterim. Samsung tercih etme sebebim güvenilir marka olması. Samsung A3 kullanıyorum, şuncacık canıyla yıllardır banamısın demedi. Şu sıralar Xiaomi vs. de çok görüyorum ama patronum iş telefonu olarak sıfır Redmi 6A aldı bana ama illallah ettim. Kasım kasım kasıyor. Tabi modelle alakalı bir sorunda olabilir.

3000-4000 lira arası, kasmayan, fiyatına göre kamerası iyi (4k vs. videolar çekebileceğim), mümkünse 5g desteklerse iyi olur, bir cihaz önerirmisiniz. Önceliğim Samsung ama Oppoydu, Zoppoydu, Xiaomiydi bilmemneydi de olur. 

• Eğer samsung önceliğinse note 10 lite bak derim.Bu segmnette en iyi kamera performansını sunan cihaz bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.