Şimdi Ara

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
6
Favori
812.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim Denemediğim Yöntem Kalmadı Düzelmiyor Arkadaş Ya Düzelsede İki Dakika Sonra Aynı Oluyor Ttnet Yapıyor Galiba Aramadığımız Forum Sitesi Kalmadı Format Attık Olmadı Dns Değiştik Olmadı Hosts Dosyası Da Fayda Etmedi Ne Biçim İştir Ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marinexx

Arkadaşlar kesin çözümü buldum. deneme yanılma yöntemiyle kendim buldum ve işe yaradı. bunu yaptığımdan beri açılmayan tek bir video bile olmadı..

Eğer google chrome kullanıyorsanız yapmanız gerekenler:

sağ üst köşedeki 3 çizgiye tıklayıp ayarları seçip ayarlar sayfasını açın, daha sonra alttan gelişmiş ayarlara tıklayıp "Ağ" başlığının hemen altındaki "proxy ayarlarını değiştir" sekmesine tıklayın alttan yerel ağ ayarlarını seçin (yerel ağınız için bir proxy kullanın yazan yere tık işareti koyun böylece gelişmiş sekmesini açabilirsiniz,)gelişmiş sekmesine girip orada HTTP yazan yerin yanındaki kullanılacak proxy adresi kısmına şunu girin 107.23.180.148 hemen yanındaki b.nok. yazan yere ise 8080 girip tamam diyerek çıkın, artık tüm videolarınız açılacaktır... en azından bende işe yaradı

Allah razı olsun
  • Hotspot Shield yükledim şuan çok iyi çalışıyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmWaTs

quote:

Orijinalden alıntı: Marinexx

Arkadaşlar kesin çözümü buldum. deneme yanılma yöntemiyle kendim buldum ve işe yaradı. bunu yaptığımdan beri açılmayan tek bir video bile olmadı..

Eğer google chrome kullanıyorsanız yapmanız gerekenler:

sağ üst köşedeki 3 çizgiye tıklayıp ayarları seçip ayarlar sayfasını açın, daha sonra alttan gelişmiş ayarlara tıklayıp "Ağ" başlığının hemen altındaki "proxy ayarlarını değiştir" sekmesine tıklayın alttan yerel ağ ayarlarını seçin (yerel ağınız için bir proxy kullanın yazan yere tık işareti koyun böylece gelişmiş sekmesini açabilirsiniz,)gelişmiş sekmesine girip orada HTTP yazan yerin yanındaki kullanılacak proxy adresi kısmına şunu girin 107.23.180.148 hemen yanındaki b.nok. yazan yere ise 8080 girip tamam diyerek çıkın, artık tüm videolarınız açılacaktır... en azından bende işe yaradı

Allah razı olsun

kardeşim sen bi tanesin ya 1 ayın sonunda saolasın :D
  • Buradan girip host dosyanızı aynı dizinde değiştirin(her ihtimale karşı yedeğini alın) sorun bende kalktı :)

EDİT:Arkadaşlar ilk başlarda işe yarıyodu sonradan yaramadı başarılı olan varsa yinede denesn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordmayk -- 8 Haziran 2013; 16:14:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordmayk

Buradan girip host dosyanızı aynı dizinde değiştirin(her ihtimale karşı yedeğini alın) sorun bende kalktı :)

Çok teşekkürler.
    denemediğim şey kalmadı bunuda deneyelim bakalım birazdan çalışıp çalışmadığını yazarım.

Benim bilgisayarım bu numaraları yemez inatla Youtube videolarını çalıştırmıyor.
    Yinede paylaştığınız bilgi için teşekkür ederim. Belki başka arkadaşların işine yarayabilir. Bende hala tek çözüm Hotspot Shield.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redvelvet -- 7 Haziran 2013; 21:03:38 >
  • Beyler dns veya proxy değiştirme dışında bir çözüm bulan var mı ? Bir video izleyecez diye interneti yavaşlatmanın alemi yok.
  • günlerdir araştırıyorum ancak hiçkimse sorunun çözümünü bulamamış. kafayı yicem ya. chrome ile mozillada videolar izlenmiyor ama ie de izleniyor.
  • Vpn denilen bir olay var bu işlemle sorunun çözülmesi mümkün müdür acaba ?
  • DH üyeleri bile bu sorunu çözemiyorsa olay bitmiştir
  • Arkadaşlar lütfen bana da yardım edin.

Bugün bilgisayarıma format attırdım. Eve geldim. Google Chrome dan youtube videoları açıyor, diğer sitelerden de video açıyor. Fakat Chrome'dan Facebooktaki videoyu açtığımda Flash Player'ın Güngellenmesi gerekiyor uyarısı çıkıyor. Flash Player yüklü olmasa Youtube gibi sitelerde de video açmaması lazım ama sorun sadece facebookta. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
  • cmd yazıp aratın

açılan ekrana ipconfig /flushdns yazıp enter yapın.

Sorun düzelebilir
  • Gezi parkı olaylarından sonra internet e müdahale oldu en yaygın video paylaşım sitesi youtube olduğuna göre o da nasibini almış görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

cmd yazıp aratın

açılan ekrana ipconfig /flushdns yazıp enter yapın.

Sorun düzelebilir

işe yaradı ancak boşluk olmadan yazılmalı: ipconfig/flushdns

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamitb3 -- 9 Haziran 2013; 13:08:28 >
  • hamitb3 kullanıcısına yanıt

Fark etmiyor, istenildiği gibi yazılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atak35

Gezi parkı olaylarından sonra internet e müdahale oldu en yaygın video paylaşım sitesi youtube olduğuna göre o da nasibini almış görünüyor.

Gezi parkiyla alakasi yok , konuyu 2 mayista acmistim , youtube sorunu nisan ayinin baslarindan beri var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Arkadaşlar youtube videoları açılmıyor , diğer bütün video sitelerinden video izleyebiliyorum fakat youtubeden izleyemiyorum.

Mozilla , Chrome , yandex hepsinde aynı sorun var , flash player güncel.

Twitter Takip:https://twitter.com/MertkanKostan

Dün format atdım şu anda sorunsuz çalışıyor nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Fark etmiyor, istenildiği gibi yazılabilir.

doğrudur hocam boşlık olsa da oluyor ben bir harf eksik yazmışım ondan hata vermiş meğer,gerçi niye boşluk bırakalım ki
  • Marinexx M kullanıcısına yanıt
    Benim videolar aslında açılıyordu, ancak girdikten ve tüm sayfa yüklendikten yaklaşık 30 saniye sonra açılıyordu. Bende bu yöntemi denemek istedim. Gerçekten işe yarıyor. Bence deneyin. Teşekkürler Marinexx.
  • Xp için bi çözüm yolu varmı arkadaşlar youtube siyah ekran problemi için yardımcı olursanız çok memnun olurum...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.