Şimdi Ara

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
6
Favori
812.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu linkte (buraya tıklayın) sorununuzun çözümünü bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCPİSİ

aklınıza ne gelirse denedim hatta gelmeyenleri de direniyor resmen. chrome güncellemesiyle alakalı bir durum olabileceğini düşünüyorum.

Güncelleyin,sorun devam ediyorsa internette veya bilgisayarda sorun vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marinexx

Arkadaşlar kesin çözümü buldum. deneme yanılma yöntemiyle kendim buldum ve işe yaradı. bunu yaptığımdan beri açılmayan tek bir video bile olmadı..

Eğer google chrome kullanıyorsanız yapmanız gerekenler:

sağ üst köşedeki 3 çizgiye tıklayıp ayarları seçip ayarlar sayfasını açın, daha sonra alttan gelişmiş ayarlara tıklayıp "Ağ" başlığının hemen altındaki "proxy ayarlarını değiştir" sekmesine tıklayın alttan yerel ağ ayarlarını seçin (yerel ağınız için bir proxy kullanın yazan yere tık işareti koyun böylece gelişmiş sekmesini açabilirsiniz,)gelişmiş sekmesine girip orada HTTP yazan yerin yanındaki kullanılacak proxy adresi kısmına şunu girin 107.23.180.148 hemen yanındaki b.nok. yazan yere ise 8080 girip tamam diyerek çıkın, artık tüm videolarınız açılacaktır... en azından bende işe yaradı

Bu çözüm çok kullanışlı bir çözüm değil, çünkü proxy kullanmak interneti gözle görülür biçimde yavaşlatıyor. sonuçta internete o proxy'nin el verdiği hızlarda bağlanabiliyorsun. bu verdiğin proxy fena bir proxy değil ancak virginia, amerika çıkışlı bir proxy, dolayısıyla ping değerleri çok yüksek.
    Halen somut bir çözüm yok gibi gözüküyor. ama eğer proxy kullanınca olay çözülüyorsa bu durumda türkiye olarak yurtdışı internet çıkışımızda bir sorun var gibime geldi. Facebook'ta da birkaç gündür problemler yaşıyorum şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: seroomany

quote:

Arkadaşlar kesin çözümü buldum. deneme yanılma yöntemiyle kendim buldum ve işe yaradı. bunu yaptığımdan beri açılmayan tek bir video bile olmadı..

sağ üst köşedeki 3 çizgiye tıklayıp ayarları seçip ayarlar sayfasını açın, daha sonra alttan gelişmiş ayarlara tıklayıp "Ağ" başlığının hemen altındaki "proxy ayarlarını değiştir" sekmesine tıklayın alttan yerel ağ ayarlarını seçin (yerel ağınız için bir proxy kullanın yazan yere tık işareti koyun böylece gelişmiş sekmesini açabilirsiniz,)gelişmiş sekmesine girip orada HTTP yazan yerin yanındaki kullanılacak proxy adresi kısmına şunu girin 107.23.180.148 hemen yanındaki b.nok. yazan yere ise 8080 girip tamam diyerek çıkın, artık tüm videolarınız açılacaktır... en azından bende işe yaradı

ÇÖZÜM yolu budur arkadaşlar DUYURULUR !!!

.... Sonunda başardık :D çok sağol kardeş..

arkadaşlar esemvay kardeşimizinde dediği gibi çok sağlıklı bir çözüm değilmiş ne yazıkki. hızımı yavaşlattı ve ertesi güne tüm interneti kesti kapatmak zorunda kaldım.. Yeni çözüm denemeleri bekliyoruz !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seroomany -- 30 Mayıs 2013; 22:44:35 >

• quote:

quote:

quote:

ÇÖZÜM yolu budur arkadaşlar DUYURULUR !!!

.... Sonunda başardık :D çok sağol kardeş..

arkadaşlar esemvay kardeşimizinde dediği gibi çok sağlıklı bir çözüm değilmiş ne yazıkki. hızımı yavaşlattı ve ertesi güne tüm interneti kesti kapatmak zorunda kaldım.. Yeni çözüm denemeleri bekliyoruz !!

Hotspot Shield

• çok sıktı bu durum olay nedir halen anlamadım. ilk başta sorun bende sandım ama baktım diğer video siteleri açılıyor
  • sorunu çözdüm ccleaner sorun bölümündne tartın o kendi düzeltiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafam38

sorunu çözdüm ccleaner sorun bölümündne tartın o kendi düzeltiyor...

O da işe yaramıyor arkadaşım, bir süre sonra yine eski haline dönüyor. En azından bende böyle.
    Benim bulduğum tek çözüm Hotspot Shield.
  • quote:

Allah Razı Olsun İşe Yaradı

• http://www.youtube.com/html5?hl=tr&gl=TR lınke tıklayıp aktıf hale getırın
  • arkadaşlar firefox kullananlar ARAÇLAR>SEÇENEKLER>GELİŞMİŞ>AĞ -BAĞLANTI'nın YANINDAKİ AYARLARA GİRİN VEKİL SUNUCUYU ELLE AYARLA DİYİP '' Marinexx '' İN YAZDIKLARINI YAZIN , OLUYO . DÜZELDİKTEN SONRA SİLİYİM BUNLARI , BELKİ DÜZELMİŞTİR DEDİM AMA DÜZELMEDİ MAALESEF , KESİN BİR SONUÇ BULAN PAYLAŞSIN
  •  Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA)

Bu durumla karşılaşıpta problemi çözen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA)

Bu durumla karşılaşıpta problemi çözen var mı ?

Dün akşamdan beri aynı problemle uğraşıyorum bir türlünçözemedim modeme reset atıyorum bir video açıyor ikincisini açmıyor
  • aynı sorun dün arkadasımda vardı ilk video acılıyor sonra açılmıyor neler yapmadım ki yeni kullanıcı açtım modemi resetledim javayı kaldırdım kurdum flashı kaldırdım kurdum ccclaner ile temizledim registery felan ne varsa ama yemedi farklı tarayıcıları denedim sıfırladım toolbarları kaldırdım arkadasım aksam giriyordu şimdi girmiyor diyor bende sorunsuz açılıyor bölgesel bişey olablir belki diyecem aynı evden notebookla girebiliyor dns felan ne varsa denedim yine geçmedi gerçi xp sp2 kullanyordu virüs tarzı bişey olabilir facebook acılmayınca tunnel programları kurmuş ondan sonra böyle oldu diyor host dosyasınıda değiştirdim yine olmadı denencek herşeyi denedim işletim sisteminden galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 4 Haziran 2013; 11:09:51 >
  • 27 pc var hiçbirinde açılmıyor

sorunu çözebilen varmı?
  • Şuan için bu sorunun tek çözümü Hotspot Shield programı. yukarda da belirtmiştim "bi takla attırmadığım kaldı pc ye" diye
    Yükleyin Hotspot Shield'i şimdilik bu sorundan kurtulun.
    Ha varsa bi bilen yazsın hepimiz ögrenelim faydalanalım.
  • Bendede aynı sorun var :(
  • Valla aynı sorun var bende de şu an, neymiş çözümü ? Hotspot'la fln uğraşmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

Şuan için bu sorunun tek çözümü Hotspot Shield programı. yukarda da belirtmiştim "bi takla attırmadığım kaldı pc ye" diye

dostum hotspot bende yüklü fakat sürekli o program açık olarak internete bağlanmak zorunda kalmak sıkıntı oluyor. yavaş oluyor bazen çünkü. hosts dosyasını değiştirenler sıkıntı yaşıyor yazıyordu bi sitede doğru olabilir mi? bu phorm olayları yüzünden gezinti.comu filan engellemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_

quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

Şuan için bu sorunun tek çözümü Hotspot Shield programı. yukarda da belirtmiştim "bi takla attırmadığım kaldı pc ye" diye

dostum hotspot bende yüklü fakat sürekli o program açık olarak internete bağlanmak zorunda kalmak sıkıntı oluyor. yavaş oluyor bazen çünkü. hosts dosyasını değiştirenler sıkıntı yaşıyor yazıyordu bi sitede doğru olabilir mi? bu phorm olayları yüzünden gezinti.comu filan engellemiştim

Evet malesef internet bağlantısını yavaşlatıyor, benim kendimce bulduğum çözüm gerekli olduğunda açmak. Şuan için başka bir çözüm bulamadım şahsen.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.