Şimdi Ara

Youtube Videolar Büyük Gözüküyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Youtube'da videolar aşığı büyük gözüküyor bende. Google Chrome kullanıyorum. Bu sorun önceden de başıma gelmişti, çareyi tarayıcı değiştirerek bulmuştum ancak telefon ve diğer bilgisayarımda chrome kullanıcısı senkronize olduğu için artık tarayıcı değiştirmek pek bir çarem olmayacak. Bu videonun büyüdüğü sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Bunu nasıl çözebilirim?

Ekran görüntüsü:
    http://prntscr.com/3tmiol

Normal gosteren IE:
    http://prntscr.com/3tmjrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacoff -- 17 Haziran 2014; 9:50:37 >

• Tarayıcının sağ üst tarafında ayarlardan sayfa boyutu %100 mü ?, öyle olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AncientLord

Tarayıcının sağ üst tarafında ayarlardan sayfa boyutu %100 mü ?, öyle olması lazım

Aynen hocam %100 o kisimda hic sikinti yok, hatta 10 kere CTRL+0 yaptim tabi acip yinede duzelmedi
  • Şaka gibi, aynısı bana oldu kardeş takipteyim bilen çıkar inşallah.
  • Bugün aynısı bana da oldu, Youtube tasarımını değiştirdi sandım sorunmuymuş hadi ya neden oluyor acaba çözüm bulan bilgilendirsin :)
  • Ya dedigim gibi bu daha onceden de basima gelmisti ve duzeltmek icin kaynak bulamayinca tarayici degistirdim (Yandex'e gectim). Bi sure sonra onda da olunca zaten format atmam gerekiyordu bilgisayara, atinca kurtulmustum. Ama su anda is bilgisayarindayim ve format atmam demek yedeklemeler vs. uzun is. Bunun cozumunu birisi bulursa super olur.

-AncientLord hocam kader sizinle resmen kafa buldu
  • tw ile bakabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_ermag155

tw ile bakabilirmiyim

İlginize teşekkür ederim ancak şirket bilgisayarı oldguğu için TV beremeyeceğim. Çözümü biliyorsanız, buradan paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jacoff kullanıcısına yanıt
    google chrome canary'i deneyin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.