Şimdi Ara

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
35
Favori
54.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara kullanıyordum, bu şekilde bitmesi üzücü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazdaki apk yi backupladim.Suan da bi sorun yok gayet guzel calisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 28 Mart 2022; 15:34:45 >
  • Bendede apk ve microg var fakat artık sunucu hatası vermeye başladı. Örneğin aboneliklere falan giremiyorum ve videolarda yorumlar falan yüklenmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sorunsuz çalışan apk ve microg si olan dostlar bana pmden atabilirler mi linkleri ? Benim apk ve micro g sunucu hatası veriyor. 14.10.53 kullaniyordum ama artık gg.

• @antonio_06 bir önceki sayfada bazı linkler var, bir bakın

• Tamamiyen fişi çekildi sanırım videolarda çıkmıyor

• google ben senin amcana kolayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nazar değmesin bende daha tık yok [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular 

• Music de Vanced de maşallah... Ben de her gün kullanıyorum, ara sıra zorla kapatıp açmam gerekebiliyor. Allah başımızdan eksik etmesin 😌

• https://www.mediafire.com/file/u0926djf1ev3qpi/YouTube_Vanced_%255B17.03.38%255D.zip/file

https://www.mediafire.com/file/e4r3ihnnxm8be3u/Vanced_microG_%255B0.2.23.220217%255D.apk/file

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

bendekiler bunlar. Vanced'in resmi hash değerleriyle uyuşmayacaktır türkçe dil dosyasıyla ziplendiği için. Split Apk olduğu için zip dosyasını X-plore ile veya SAI ile yükleyebilirsiniz.

• keşke yüklü olanlara güncelleme gelmeye devam etseydi, ben şuan hem video hemde müzik uygulamasını sorunsuz kulanıyorum...

• kullanmaya devam ediyorum herhangi bir sorun yok şuan umarım en kısa zamanda alternatifi çıkar

• Assagidaki siteden indirip kurdum ben sorunsuz calisiyor simdilik.Lazim olan varsa indirip kurabilir,virustotal sitesine göre temiz virüs vs yok.

Vanced Manager 2.6.2 - Install Official YouTube Vanced Easily!

• yabanci_ch kullanıcısına yanıt

Selamlar

Paylaştığınız linkteki apk dosyası, apkmirror sitesindekiyle aynı:

https://www.apkmirror.com/apk/team-vanced/vanced-manager/vanced-manager-2-6-2-crimson-release/

Eğer orijinal manager.apk ulaşamıyorsanız veya yedeklememişseniz

kaynak kodu hâlâ mevcut. Kendiniz derleyebilirsiniz, yapmanız gereken birkaç satır komutu kopyala yapıştır yapmak:

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular
    [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorulargithub
    Release Vanced Manager 2.6.2 · TeamVanced/VancedManager
    https://github.com/TeamVanced/VancedManager/releases/tag/v2.6.2-262

kaynak koddan derlemek zor veya yabancı geliyorsa alternatiflerine yönelmenizi tavsiye ederim.

Vanced ve Music Vanced için şurada çeşitli alternatifler mevcut:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 20 Nisan 2022; 23:24:42 >

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt

Bilgiler icin tesekkürler hocam daha yeni iphone'dan androide gectim yedek falan yoktu o yüzden,simdilik vanced calisiyor bakalim nereye kadar.

• Bende de hala canavar gibi çalışıyor. Umarım böyle devam eder. Güncelleme gelmese de olur. Videoları reklamsız açıyor yeter :) arka planda da aktif.. Varsın gereksiz youtube yenilikleri olmasın.

• Batarya optimizasyonu bildirimini kapatamadim bi türlü. YouTube vanced ve vanced manager kısıtlama yok yaptım telefonu da yeniden başlattım ama bildirim gitmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • First Premolar kullanıcısına yanıt

Onu değil,microg nin bildirimini kapatacaksın

• Bunu öneriyor musunuz? Daha indirme linki falan bulamadım ama vanced a alternatif olur mu?

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Selamlar

ReVanced, orijinal Youtube uygulamasının yamalanması için geliştirilen bir proje. Hazır bir apk dosyası yok, kullanacak kişinin bilgisayarda yamaması gerekiyor.

Aşağıdaki linkteki yönergeleri (İngilizce) izleyerek Windows bilgisayarda yamayıp Android'de kullanmayı deneyebilirsiniz:

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorularreddit
    Simple Windows ReVanced install guide without root or ADB (or a USB cable)
    https://old.reddit.com/r/revancedapp/comments/vejmrj/simple_windows_revanced_install_guide_without/

Önerip önermeyeceğim noktasında... Vanced hâlâ çalışıyor, bir risk veya yetersizliği olmadığı sürece Vanced'i önereceğim:)

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.