Şimdi Ara

YouTube'un çocuklara özel uygulaması YouTube Kids Türkiye'de erişime açıldı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir yıl kadar önce indirmiştim. O zamandan bu zamana kadar algoritmasında bi geliştirme olduğunu hiç sanmıyorum.

O zamanlarda da çocuk tacizini çocuk için normalleştirmeye çalışan(sübliminal olarak) örümcek adamın elsayı kaçırıp ellemesi,oyuncak bebeğe dev kanlı iğneyle işkence edilmesi gibi son derece sapıkça ve tehlikeli videolar yine çıkıyordu.

Arkadaşlar çocuğunuza sadece içeriği belli olan şeyleri izletin. Özellikle Salih’in dünyası yok örümcek adamın günlüğü ,slime bilmem ne şahısların ürettiği içerikleri izletmeyin.

Çocuk video izlerken mutlaka ne izlediğini bilebilecek mesafede olun.

1 saatten fazla kullandırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanların, çocuğu yapıp eline telefon tablet vererek bir köşede sessiz sedasız oturmasını beklediği bu zamanda en azından bu çocukların saçma sapan içeriklerden uzak kalabileceği ihtimali oldukça sevindirici. Umarım gösterilecek reklamları da inceleyerek yayınlarlar.

• 2guyS kullanıcısına yanıt

Artık şu reklam işini milletimizin öğrenmesi lazım. Ad Block türevi eklentiler veya ad guard tarzı programlar (oyundaki reklamları bile engelliyor) ilk kurulacak programlar arasında olmalı kesinlikle.

• Klise Adam kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Hatta youtube ürünü veya benzeri herhangi bir türevini izletmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 24 Nisan 2021; 11:39:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2guyS

İnsanların, çocuğu yapıp eline telefon tablet vererek bir köşede sessiz sedasız oturmasını beklediği bu zamanda en azından bu çocukların saçma sapan içeriklerden uzak kalabileceği ihtimali oldukça sevindirici. Umarım gösterilecek reklamları da inceleyerek yayınlarlar.

Pek işe yaramıyor ,elsagate saçmalıkları çıkmaya devam ediyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.