Şimdi Ara

YouTube, ücretsiz film yayınlamaya başlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ublock origin kullanıyorum youtube'da yıllardır reklam görmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar...youtube üzerinden yayınlanan beleş filimleri bilgisayarımız haricinde izlemek için laptopumuzdan bağlantıyla televizyonumuza hdmi kaplosu çekip geniş ekran keyfiyle yapımları seyretmek gerekir...reklamların fazlalığı can sıkıcı fakat hizmetin bedava oluşu cezbedici...
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Beş dakika önce yine çocuklara animasyon açtım , üşenmeden saydım , 30 dakikalık animasyonda 67 reklam var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arghh

Beş dakika önce yine çocuklara animasyon açtım , üşenmeden saydım , 30 dakikalık animasyonda 67 reklam var.
    Reklam engelleyici kullanın. Ublock origins veya ad-muncher.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle bir imkanım yok. Apple Tv üzerinden Televizyonda seyrettiriyorum çocuklara. Zaten nerede çocuklara yönelik , çok izlenen içerik var dolduruyorlar reklamı. Artık tiksindim yütüp ten.
  • quote:

Maalesef öyle bir imkanım yok. Apple Tv üzerinden Televizyonda seyrettiriyorum çocuklara. Zaten nerede çocuklara yönelik , çok izlenen içerik var dolduruyorlar reklamı. Artık tiksindim yütüp ten.
    Apple TV konusunda zerre bilgim yok maalesef. Ancak bu Apple TV'ye HDMI üzerinden (HDMI var mı, desteği var mı bilmiyorum) bir dizüstü-masaüstü PC-netbook bağlamanız mümkün değil sanırım? Veya üzerinde reklam engelleyici barındıran bir browser'dan Youtube videosunu açıp kablosuz bağlantıyla TV'ye aktarsanız? Apple TV'de var mı böyle bir şey?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Apple TV konusunda zerre bilgim yok maalesef. Ancak bu Apple TV'ye HDMI üzerinden (HDMI var mı, desteği var mı bilmiyorum) bir dizüstü-masaüstü PC-netbook bağlamanız mümkün değil sanırım? Veya üzerinde reklam engelleyici barındıran bir browser'dan Youtube videosunu açıp kablosuz bağlantıyla TV'ye aktarsanız? Apple TV'de var mı böyle bir şey?

Alıntıları Göster
    PC de reklamı halletmek için bir dünya program ve eklenti var ama telefonda-tablette yok malesef. Android i bilmiyorum ama apple da malesef böyle.

• Android için og youtube indirebilirsiniz arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arghh kullanıcısına yanıt
    Ben 1 yıldır bedava kullanıyorum netflixi. Kredi kartınız varsa her ay yeni sanal kart numarası ile üyelik açabilirsiniz. Gönül isterdi ki 5 6 k maaşımız olsun böyle şeylere gerek duymayalım
  • Hepsi mümkün (Pc üzerinden görüntü aktarma , telefondan tabletten görüntü yansıtma v.s) ama kendi programı varken uğraşılması gerekmesi saçma. Mesele reklam engelleyicilerle içerik seyretmekten çok yütüpün reklam konusunda ki vahşiliği. 1 saatlik içerikte 3-5 tane reklam olabilir tabii ki , yarım saat içinde 60-70 reklam nedir yahu. El insaf. Hele bazı reklamların süreleri akıllara zarar , reklam diye 8-10 dakikalık klipler yayınlıyor. O yine iyi , programını komple yayınlayan var reklam olarak. Geçen Deutsche Welle reklam vermiş 40 dakika , seyrettiğin şeyden uzun.
  • Night_Noise kullanıcısına yanıt
    Valla geçen gün ilk defa o konu hakkında arama yaptım. Hesap isim ve şifrelerini yayınlayanlar varmış. 5-6 tane denedim olmadı. Komşulardan olsa kafa dengi birkaç kişi paylaşalım seyredelim diyeceğim o da yok. Zaten şuan için çocuklar küçük sabahtan akşama çizgi-film den başka birşey seyredemiyoruz. Bob usta , uğur böceği derken kafa oluyor patates. Birşekilde alsam üyeliği ağız tadıyla seyredemeyeceğim , o yüzden üstüne çok düşmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Android için og youtube indirebilirsiniz arkadaşlar
    Youtube Vanced daha iyi ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

PC de reklamı halletmek için bir dünya program ve eklenti var ama telefonda-tablette yok malesef. Android i bilmiyorum ama apple da malesef böyle.

Alıntıları Göster
    Ben hiç denemedim ama bu forumdan bir üye konu açmıştı ve bizzat kendisi de kullanıyormuş. Yanlış hatırlamıyorsam Android'de ad muncher diye bir uygulama var. Hem uygulama reklamlarını hem de internet tarayıcılarındaki (browser) reklamları engelliyor. Ancak Google reklamlardan gelir elde ettiği için bu uygulama Google Play'de (market) bulunmuyor sitesinden harici olarak indirmek gerekiyor. Aynı uygulama iOS'ta da varmış yine harici olarak yüklemek gerekiyordu sanırım. Ancak Anroid'den farklı olarak iOS'ta sadece internet tarayıcılarındaki reklamları engelliyormuş . Yani uygulamadan reklam çıkmaya devam ediyor. Tabi ad muncher ücretli bir uygulama. Umarım yanlış bilgi vermemişimdir çünkü aradan zaman geçti. Android'de benim bilmediğim denemediğim yöntemler olabilir. Bir ara araştırmıştım biraz, root'lamak gerekiyor filan deniyordu o yüzden o topa girmek istemedim. Ama PC'ler kadar olmasa da Android'te başka çareler vardır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 19 Kasım 2018; 2:19:55 >

• youtube video yayınlama konusunda yol geçen hanı gibi !
    netflix en azından direk hizmet satışı olduğu için
    hizmet kalite standartı daha yüksek !

• quote:

Valla geçen gün ilk defa o konu hakkında arama yaptım. Hesap isim ve şifrelerini yayınlayanlar varmış. 5-6 tane denedim olmadı. Komşulardan olsa kafa dengi birkaç kişi paylaşalım seyredelim diyeceğim o da yok. Zaten şuan için çocuklar küçük sabahtan akşama çizgi-film den başka birşey seyredemiyoruz. Bob usta , uğur böceği derken kafa oluyor patates. Birşekilde alsam üyeliği ağız tadıyla seyredemeyeceğim , o yüzden üstüne çok düşmüyorum.
    çoluk çocuk zor iş aga kolay gelsin. insan rahat rahat bir dizi izleyemiyor, bir oyun oynayamıyor bee.
  • Amma da uzattıniz adblock kullanın kafanız rahat etsin

• quote:

Netflix ten tokadı yiyince ne yapacağını şaşrıdı herhalde. yütüp şuan tam bir çöplük. Her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Salak saçma , yalan yanlış zilyon tane video içinde izlenebilir kanallar gittikçe azalıyor. İzleyecek şey bulamadığım için sıkıntıdan Tv açıyorum artık o derece. Geçen çocuğa bir animasyon açtım , 20 saniyede bir reklam , sinirlenip kapattım. Sadece bizde de değil dünya genelinde durum aynı , Netflix internet trafiği açısından yütübü geçmiş durumda. Yütüp kendine çekidüzen vermezse insanlar internet üzerinden profesyonel yayın yapan Netflix gibi kanallara daha çok kayacak. Ben maddi durumum el verse saniye düşünmeden Netflix e geçerdim.
    Youtube aslında yıllardır Google'a maddi olarak zarar veriyor ama devasa bir platform olduğu için "too big to fail" modundan dolayı hala olduğu yerde duruyor.

• Ve tabii ki ülkemizde bu filmlerden biri bile gösterilemiyor. O kadar yerli reklam alıyorsunuz Google, 2 film atamadınız mı Türkiye kütüphanesine??
  • YouTube resmini görüp video sanmam ve play logosuna basmaya çalışmam çok cahilim kahretsin 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bedava izlemek istiyorsun ama reklam da izlemem diyorsun, e peki adamlar nasıl hizmet verecek? Tv'de 1 saatlik diziye 15-20 dakika reklam atıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.