Şimdi Ara

YouTube tüm videolarda reklam göstermeye başlayacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ytu tv den kullanan büyük bi kitle var ne yazik ki.keske tvyede kurabilsek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Youtube birisinin emeği üzerinden reklam gösterecek ama içerik üreticiye mesela 1000 abonesi olmadığı için yada bir tane telifli videosu var diye para vermeyecek ama adamın üstünden para kazanacak

• para gelecekse sorun yok ! kanka ! :)

• 2 yıldır premium kullanıyorum da vazgeçemem artık reklam görmemek gerçekten çok iyi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    6 değil mi o?

• adguard reis sağolsun. bir tane reklam yok

• bilgisayardayken ublock origin kullanıp tüm listeleri aktif edin telefonda iken gizli dns yerine dns.adguard (nokta koyun) com yazın ve reklamlar emekliye ayrılsın.

• Tek amaç para.

İsterse dünyanın sahibi olsun. Yine paraya doymazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vanced

• Keşke alternatifi olsa

• Bu tür SJW istilası altındaki dev firmalara karşı muadil firmalar şart. Özellikle youtubeye hiç muadil yok hiç

• istediğin kadar video yükleyip arşiv olarak tutabilirsin youtube'u. bunu da ücretsiz yapabilirsin. başka hangi marka böyle bir hizmet sağlayabilir? insanlar bunu düşünmeden konuşuyor bilgisizce

• uBlock origin sağolsun reklamları göstermiyor.

• Youtube'un ilk sloganı (veya mottosu) "Reklamsız Televizyon" du insanları kendilerine bağlayınca başladı reklamlar. :D:D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

2 yıldır premium kullanıyorum da vazgeçemem artık reklam görmemek gerçekten çok iyi

Telefonda Vanced bilgisayarda Adguard, fazla mı bedavacıyım ? 

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt

Hmm bilemiyorum hocam. Ben bir arkadaşın sayesinde premium aldım. Belki de 6 dır. Ama fiyat gayet uyguna geldi. Tavsiye ederim. Sırf reklamı geç butonuna basmamak için alınır.

• monacomen kullanıcısına yanıt

Yok değil. Adı: Youtube Premium Aile üyeliği... Ekonomik. Doların 8,3TL ler olduğu bir ülkede gayet mantıklı bir hareket.

Kurban a giremiyoruz, bari buna girelim dedik. Mutlu olduk mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 22 Mayıs 2021; 19:3:48 >
  • | OMG! | kullanıcısına yanıt
    TV kanalları işin b.kunu çıkarıp, program arası reklamdan reklam arası programa dönünce böyle bir kısıtlama geldi.
    Zaten reklam kuşağı olayı çok saçma. Bir kere o reklamlar izlenmiyor. İnsanlar reklam arasında tuvalet vs. ihtiyacını gideriyor. Ekran başından kalkmayanlar da başka kanala zaplıyor. O 15 dakikalık reklam kuşağını oturup izleyen varsa binde bir falandır.
    Kuşak reklamlardan ziyada gömülü reklam uygulamalarına ağırlık verseler daha çok kazanırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu reklam verme kazanma demiyoruz da tekeli elinde tutuyor diye suyunu çıkarıyor. Her videoda 1 kere reklam izlettir.

• Opera kullan kafan rahat etsin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.