Şimdi Ara

Youtube reklam engeleme artık?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chrome için olan eklentiler yani bu adblock tarzı youtube reklam engelleme yamaları artık çalışmıyor mu? mutlaka video içinde olmasa bile video başında reklam ile başlıyor.

• Hem pc de hem mobilde reklam yok bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahatlıprens

Hem pc de hem mobilde reklam yok bende

hangi tarayıcı hangi eklenti?  

• quote:

Orijinalden alıntı: focusrite

hangi tarayıcı hangi eklenti?  

Alıntıları Göster

Eklentiyi sonra yazarım şuan pc de değilim mobil için YouTube vancedi indir

• Ublock origin.

• chrome için pc'de adguard kullanıyorum telefonda kullanmıyorum

• Chrome, eklentilerin yetkilerini etkileyen manifesto 3'ü çıkarttı ama hala manifesto 2 Chrome'da devam ediyor. Bildiğim kadarıyla bir süre daha reklam engelleyiciler Chrome'da çalışacak. Ben bilgisayarda ve Android'de Chromium tabanlı Brave kullanıyorum. Reklam ve takipçileri engelliyor eklentiye gerek yok. Hem de manifesto 3'ü hiçbir zaman kullanmayacakların açıkladılar. Şu konudan Brave hakkında bilgi alabilirsiniz: https://forum.donanimhaber.com/brave-browser-ana-konu-kullanicilar-kulubu--115830977

• Youtube vanced kullanıyorum fıstık gibi...

Firefoxda birden fazla adblocker kullanıyorum youtube'da sıkıntı çıkmıyor hiç. Sürekli reklam görmekten bıktım artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Ublock origin.

teşekkürler knk

• Telefonda adguard veya opera VPN
    Bilgisayarda adblock

• focusrite kullanıcısına yanıt

reklam engelleyici olmadan yola adım bile atılmaz. bir kere denedim "lan adamlar o kadar uğraşıyor emek veriyor, reklam izleyelim para kazansınlar " diye. demez olaydım. 10 dk lık videoda yalanım yok 5-6 dk reklam izlemişimdir.

o yüzden PC de uBlock origin

telde youtubeVanced kullanıyorum

"onlar sahte applar sizi kandırıyolaaaar" diyenler son derece salaktır, boş yere 15-20 tl yi bayan kişilerdir. ikisini senelerdir kullanırım rahatım

• hiddencat H kullanıcısına yanıt

En iyisi parayı basıp adguard Windows almak onu engellememiyor Google

• unununium U kullanıcısına yanıt

Doğru, Adguard iyi, hem de ömür boyu kullanıyorsun. Yalnız Adguard olsa da ben Brave kullanmaya devam ederim, çünkü başka bir çok özelliği var. Şuan Brave kadar gizlilik için uğraşan tarayıcı yok. Reklam hizmeti çığır açıcı.

• Sorun sadece rahatsız edeci reklamlar değil ki. Neredeyse reklamların çoğu kullanıcıları takip etme üzerine kurulu, hepimizi fişliyorlar isteseler hepimizi koyun gibi güderler. İzlemediyseniz Barış Özcan'ın Cambridge Analytica videousunu mutlaka izleyin.

• Hangi özellikleri var hocam adguardda da bazı özellikler var fakat bazı kötü kodlanmış websitelerinde sıkıntı çıkarabiliyor

• öğrenciysen premium ucuz hemde müzik uygulumasıda var çok uygun

• unununium U kullanıcısına yanıt

Gizlilik özellikleri ağır basıyor. Varsayılan olarak gizliliği en üst seviyede tuttarken sitelerin düzgün görüntülenmeye çalışıyor. Ana servera kullanıcıyı ayırt edici bilgi göndermiyor. Bunlar diğer tarayıcılarda yok. Firefox'da bir çok ayarı değiştirmek gerekiyor ama yine de Brave siteleri bozmadan bu işi yapmak için bazı yöntemler geliştirdi, bunlar diğerlerinde yok ya da daha etkisiz. Reklam servisi hem ilgili reklam göstermek hem de veri toplamamak hem de bir merkezi otoriteye ihtiyaç duymayan reklam platformu geliştiriyor. Daha emekleme aşamasın da ama Brave'de çalışan bazı reklamlar var. Yani varsayılan olarak en iyi gizlilk ayarlarıyla geliyor ve yeni takipçi korumaları ekliyor. Aslında bu konuda eksik kısımları var ama zamanla daha iyi olacağını düşünüyorum. Ekibin vizyonunu ve yaptıklarını çok beğeniyorum.

Reklam engelleyicisi Ublock ve Ghostery'den ilhan alınarak Rust dilinde tekrar yazıldı. Bu yüzden performans artışı var. Bunların kullandığı filtreleri kullanıyor. Varsayılan olarak sadece 3.taraf reklamları engelliyor ki mantıklı, bütün reklamalar kötü değil sonuçta. Reklam engelleme olarak Adguard ile karşılaştıramam bilgim yok. brave://adblock/ sayfasından Adguard Turkish Filter etkinleştirilebiliyor.

Bunlardan ayrı Android'de videoları arka planda oynatma özelliği var.

Ayrıntılar için Brave ana konumuz var oraya bakabilirsiniz. https://forum.donanimhaber.com/brave-browser-ana-konu-kullanicilar-kulubu--115830977

Denerseniz yorumlarınızı bekliyorum konuya.

• opera tarayıcı hem vpn hem adblock entegre gömülü

• hiddencat H kullanıcısına yanıt

bunu telefon ve tabletimde deneyeceğim. adguard'ın filtreleri herkese açık biçimdedir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.