Şimdi Ara

YouTube Red, 100'den fazla ülkeyi kapsayacak şekilde genişliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YouTube Red CEO'su Susan Wojcicki, katıldığı bir konferans sırasında ücretli abonelik hizmetinin 100'den fazla ülkede kullanılabilecek şekilde genişleyeceğini açıkladı. Google'ın genişletme planına dahil edilecek ülkeler ise henüz belli değil.

Ayrıca Bkz.Google, iPhone kullanıcılarını cezbetmek için Android P'nin tasarımını iyileştirecek
    YouTube Red abonelik hizmeti şu anda beş ülkede aylık 9.99 dolara sunuluyor. Hizmeti kullananlar reklamsız video izleme deneyiminin yanı sıra platforma özgü orijinal içeriğe erişim imkanına sahip oluyorlar. Ayrıca ücretsiz Google Play Müzik aboneliği, arka planda oynatma özelliği ve çevrimdışı izlemek için video indirmeye olanak sağlanması gibi avantajları da var.

Hangi ülkelere geleceği belli değil

YouTube, Red abonelik gelirini hak sahipleri ve içerik üreticileri ile bölüştürdüğünü söylüyor. 100 yeni ülkeye açılması planlanan YouTube Red'in şu anda Avustralya, Kore, Meksika, Yeni Zelanda ve Amerika'da kullanılabildiğini belirtelim. YouTube Red üyeleri, desteklenen ülkeler dışında seyahat ederken film ve dizileri izlemeye devam edebiliyorlar.

• Google'nın parası mı? bitti anlamıyorum.

• "çevrimdışı izlemek için video indirmeye olanak sağlanması gibi avantajları da var."

İyi de erken erişimde olan Google'ın kendi resmi uygulaması olan Youtube Go ile zaten indiriyorum Youtube'dan istediğimi...

• Reklamsız izleme, arka planda oynatma ve video indirme, Android'te yıllardır var zaten. 9.99 dolara da orijinal içerik eksik kalıversin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Google'nın parası mı? bitti anlamıyorum.

Reklam verenler bir güzel canina okuyor Google'nin, yani YouTube'nin -Yeni ismi Alphabet-
  • Arka planda oynatma özelliğini para ile satıyorlar...

QWEQW:EQW:QE:DŞWE:DQW:QWDQWŞWEŞQWD: :D :D

• Youtube red in Apksini inidirin.. Tüm özellikleri kullanıyorsunuz sadece hesap açamıyorsunuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yorumlardan bile dünyanın bize niye kopyacı korsancı gözüyle baktığını anlayabilirsiniz. Beleşcilikte ölücülükte dünya birinciyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

"çevrimdışı izlemek için video indirmeye olanak sağlanması gibi avantajları da var."

İyi de erken erişimde olan Google'ın kendi resmi uygulaması olan Youtube Go ile zaten indiriyorum Youtube'dan istediğimi...

aynen

ayrıca bide şu var:

Hizmeti kullananlar reklamsız video izleme deneyiminin

"a d b l o c k " ile zaten reklamsız izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 14 Şubat 2018; 9:0:3 >
  • Adblocker, root yapmadiysaniz veya iPhone kullanicisiysaniz sadece bilgisayarınızda geçerli

Go'nun en yüksek indirme kalitesi 480p sanırım, çok iyi kalitede değil.

Go ile müzik videoları inmiyor

Google Play müzik bizim ülkede açılsa ve ücreti iyi olsa, Spotify'a güzel alternatif olur. Fakat Google'ın aile paylaşımını getirmesi lazım bir an önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Arka planda oynatma özelliğini para ile satıyorlar...

QWEQW:EQW:QE:DŞWE:DQW:QWDQWŞWEŞQWD: :D :D

Harbiden böyle güldüm, monitöre kusa kusa

@Redunay videoları arka planda oynatma ve reklam görmemek için bu işlemleri yapanları kopyacı/korsancı görecekler hiç durmasınlar, istedikleri gibi görsünler, düşünsünler. Ölücülüğe vs girmez bu durum, aksine seni dürtmeye çalışanı saf dışı bırakmaktır. Bi videoyu arka planda oynatmak için para vermem arkadaş, bu kadar basit. Saçma sapan kapitalist şeylerin ağına düşüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 14 Şubat 2018; 12:8:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Google'nın parası mı? bitti anlamıyorum.

Reklam engelleyici eklentiler Google ve reklamcılar için epey problem çıkardığı ve paraları götürdüğü için başka yöntemlere başvuruyor.
  • APK dosyası mevcut her yerde bulabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ad-block ile reklamsız izlerim.

İstediyim videoyu android'den "snaptube" ile indiririm. Üstelik videoyu mp3 olarak da indirebilirim.

Ee ne gerek var 10 dolar vermeye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xposed Framework sağ olsun :)
  • Şuna ciddi olarak para verecek varsa beni bloklasın,

• kurun xposed ve youtube background playback eklentisini (https://forum.xda-developers.com/xposed/modules/module-youtube-background-playback-v2-0-t3656133) hayatınıza devam edin

• Youtube kadar para kazanan var mı zaten ya

• Açık kaynak kodu, insanlığa hizmet falan deyip arka planda oymatma özelliğini parayla satmak.. Kapitalizm bilinen en dürüst sistem aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafama silah dayasalar da arka planda oynatma özelliğine para vermem.Her dosyayı ayrı ayrı indirmeyle uğraşırım ama yine de vermeeem.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.