Şimdi Ara

YouTube Premium Kardeşliği - ANAKONU (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.732
Cevap
442
Favori
272.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllık grup acacak biri varsa dahil olabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıllık gruba katılabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni grup açacak arkadaşlar @tuhafseyler telegramdan ulaşabilirse ortak olmak isterim. 1 kişilik 1 yıllık.
  • Yeni Grup açacak dolandırıcı olmayan arkadaşlar pm den yazabilir. 1 yıllık peşindeyim
  • Yeni grup kuracağım 3 kişilik yer vardır yıllık 52 TL. Üç yıldır düzenli olarak Sportfy ve Netflix grubum vardır. Hatta üyelik tarihi geçmesine rağöen unutup aylarca ücret almadığım da olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secilburgaz -- 25 Eylül 2020; 18:58:59 >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Ben de açayım diyorum katılabilirsiniz yıllık 52 Tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secilburgaz -- 25 Eylül 2020; 18:59:19 >
  • sevketbd kullanıcısına yanıt
    Ben açacağım yıllık 52 Tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secilburgaz -- 25 Eylül 2020; 19:0:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilburgaz

Ben açacağım yıllık 52 Tl
    neden 81 tl
  • 52 olarak hesapladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secilburgaz -- 25 Eylül 2020; 19:2:44 >
  • bilgisayardan üye olunca fiyat daha düşük çıkıyor. Ancak iphone uygulamada da premium kullanabiliyor muyum? Yoksa sadece siteden mi girmek gerekiyor? ben daha önce telden ödeme ypıyordum aylık 34 lira. Eğer uygulamada kullanabileceksem bilgisayardan üye olayım ücret de (26*12/5=62 TL)düşük olur. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • 6 aylık yeni grup açmayı düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar pm den ulaşabilir.Hesap pc üstünden açılacaktır
  • interior designer kullanıcısına yanıt
    bilgisayardan açıca daha ucuzmuş öyle yaptım ayrıca ben 5 kişi sanıyordum 6 kişilikmiş. tutar güncellendi. premium hesabımı daha önce bir kaç aydır iphoneden aylık 35 TL ye kullanıyordum. hoşuma gidince yıllık kullanayım dedim. Yeni öğreniyorum.
  • gurubumuzda 3 kişilk yer vardır. Yıllık 52 TL .
  • Son 2 kişi kaldı 6 aylık 26 TL ücret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SugarRay -- 25 Eylül 2020; 20:29:37 >
  • 6 ay yada 1 yıllık daha karar vermedik wp grubundayiz son 2 kişilik yer kaldi

• yokmu gelen kaçmaz fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SugarRay -- 25 Eylül 2020; 20:30:4 >
  • gurubumuzda 1 kişilk yer vardır. Yıllık 52 TL
  • son 1 kişilik yerimiz kaldı 6 aylık 26 TL
  • arkadaşlar 12 aydan önce aile değişikliğine izin vermiyor Google. sene başında buradan bir arkadaştan aldık. insanlık hali battık falan dedi çocuk. parayı iade edecem falan dedi. para önemli değil ama başka aileye giremiyorsunuz. bu işi yapacak arkadaşlar yıllığı aile aboneliğini peşin alsın. Ve üstüne 5 kişiyi organize etmenin bedelini eklesin karını koysun öyle yapsın. isim vermiyorum zaten şu anda patladığı için devam edemiyor bu işe. işletme WhatsApp hesabı falan ayarlamış. Ama amatör herseyimiz.

Bir işi bedava veya karsız yaparım diyenlere iş verilmemesi gerektiğini bir daha öğrendik. İyi niyet de olsa grubu kuranın menfaatini de olsa bu işleri organize eden karını alacak ve işini düzgün yapacak.
  • şahsen ben kendim aylık 4-5 TL ye premium kullanmayı kar gördüğüm için öyle fiyatlar uygulamıyorum birde peşin alma gibi bir durum yok mesela ben denedim 6 aylık yada 12 aylık üyelik almayı ama illaki aylık ödeme alıyor youtube.

6 aylık için son 2 kişilik yer üyelik 26 TL.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.