Şimdi Ara

YouTube Premium Kardeşliği - ANAKONU (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.747
Cevap
442
Favori
272.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Suskunadam08

Yıllık YouTube Premium Aile grubumuza kullanıcı aranıyor, biliyorsunuz aylık bireysel kullanımda 16, 17 lira gibi bir ücret ödeniyor, Aile grubunda ise 6 kişi olduğundan 27/6=4,5 Lira oluyor aylık kişi başı, Yıllık ise 11x4,5=50 TL kişi başı ücret oluyor, herkes için kazançlı oluyor.

Katılmak isterseniz dediğim gibi Yıllık üyelik 50 TL, herhangi bir sorun olursa atıyorum 3. Ayda bir sorun oldu kalan ayların ücreti iade edilir.

Referanslar için r10 profilimi inceleyebilirsiniz.https://www.r10.net/account-amp-lisans-satisi/2412703-youtube-premium-hesaba-ortak-araniyor.html

Kalan kontenjan: 5
    Hızlı iletişim WhatsApp 0530 449 71 94

https://api.whatsapp.com/send?phone=905304497194&text=&source=&data=&app_absent=

YouTube Premium'un avantajı ise arkaplanda oynayabiliyor, videoları indirebiliyorsunuz ve reklamsız izliyorsunuz, YouTube Music de kullanabiliyorsunuz.

Grup hazır katıldığınız anda hesabınız premium olur.

Alıntıları Göster
    Ben Youtube Premium Kardeşliği arıyorum kazıklanma arayışında değilim. Gidin oltanızı başka yerde atın. Bıkmadınız zaten forumu kirletmekten.

Üstteki sahtekarı ciddiye almayın arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

Ben Youtube Premium Kardeşliği arıyorum kazıklanma arayışında değilim. Gidin oltanızı başka yerde atın. Bıkmadınız zaten forumu kirletmekten.

Üstteki sahtekarı ciddiye almayın arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    Gruplarıma dahil olan varsa bu mesajı görüp yorum yapabilir mi özellikle 3 4 aydır grubumda olan arkadaşlardan?

Whatsapptan yazın, whatsapp business hesabımda YouTube da kayıtlı olan kişilerin ekran görüntüsünü atayım özel bilgileri sansürleyip, kazıkçı arkadaş demişsiniz kişi başı aylık 4.5 liraya geliyor zaten, ekstra ücret mi görünüyor mesajımda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suskunadam08 -- 3 Ağustos 2020; 21:26:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Suskunadam08

Gruplarıma dahil olan varsa bu mesajı görüp yorum yapabilir mi özellikle 3 4 aydır grubumda olan arkadaşlardan?

Whatsapptan yazın, whatsapp business hesabımda YouTube da kayıtlı olan kişilerin ekran görüntüsünü atayım özel bilgileri sansürleyip, kazıkçı arkadaş demişsiniz kişi başı aylık 4.5 liraya geliyor zaten, ekstra ücret mi görünüyor mesajımda?

Alıntıları Göster
    Ben sizin olayınızı çözemedim. Sürekli üye topluyorsunuz ama henüz şikayet gelmedi. Flood yaptığınız için birçok sefer şikayet edip postlarınızı sildirdim. Kokusu çıkar elbet, şahsen ben de sizim yerinize eski bir üyeyi tercih ederdim ama serbest piyasa sonuçta şikayet yoksa birşey diyemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: therkut

Ben sizin olayınızı çözemedim. Sürekli üye topluyorsunuz ama henüz şikayet gelmedi. Flood yaptığınız için birçok sefer şikayet edip postlarınızı sildirdim. Kokusu çıkar elbet, şahsen ben de sizim yerinize eski bir üyeyi tercih ederdim ama serbest piyasa sonuçta şikayet yoksa birşey diyemiyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam zaten üyeler bende kayıtlı, konumda da belirttiğim gibi sıkıntı olursa kalan ayların ücreti iade edilir diye belirtmiştim, bi grupta ödemede sıkıntı oldu, 1 2 güne düzelttim ki üyelere onlar yazmadan sıkıntı olduğunu söyledim ve düzelttim, konuşma kayıtlarını özelden atabilirim.

• Selamlar. Uzun süreli 1 yıllık veya 6 aylık eski üyelerden oluşan bir gruba katılmak istiyorum. Rica etsem Dm atarmisiniz. Teşekkürler.

• Ben de diğer arkadaşlar gibi 6 ay veya 1 yıllık grup arıyorum. DH referanslı arkadaşlar tercihimdir.

Saygılar sevgiler.
  • Aile grubumuzda son 4 kalan kontenjan, Yıllık 50 TL kişi başı ücret, Hızlı iletişim WhatsApp 0530 449 71 94

• Yıllık YouTube Premium Aile grubumuza kullanıcı aranıyor, biliyorsunuz aylık bireysel kullanımda 16, 17 lira gibi bir ücret ödeniyor, Aile grubunda ise 6 kişi olduğundan 27/6=4,5 Lira oluyor aylık kişi başı, Yıllık ise 11x4,5=50 TL kişi başı ücret oluyor, herkes için kazançlı oluyor.

Katılmak isterseniz dediğim gibi Yıllık üyelik 50 TL, herhangi bir sorun olursa, diyelim 3. Ayda bir sorun oldu kalan ayların ücreti iade edilir.

Referanslar için r10 profilimi inceleyebilirsiniz.https://www.r10.net/account-amp-lisans-satisi/2412703-youtube-premium-hesaba-ortak-araniyor.html

Kalan kontenjan: 5

https://api.whatsapp.com/send?phone=905304497194&text=&source=&data=&app_absent=

YouTube Premium'un avantajı ise arkaplanda oynayabiliyor, videoları indirebiliyorsunuz ve reklamsız izliyorsunuz, YouTube Music de kullanabiliyorsunuz.

Grup hazır katıldığınız anda hesabınız premium olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilentBey35 -- 4 Ağustos 2020; 18:26:28 >

• Youtube premium grup arıyorum. Referansı olan eski üyeler tercihimdir.

• Şu rütbe / tecrübe arayan arkadaşlardan biri kurarsa ben de katılırım, 4-5 kişi oldu arayan sayısı galiba :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 kişiyiz yani aile grubu için kişi sayısı tamam. Aramızdan biri grubu kursun bence. Bu arada ben yapmışken 1 senelik olsun diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
  • Yıllık YouTube Premium Aile grubumuza kullanıcı aranıyor, biliyorsunuz aylık bireysel kullanımda 16, 17 lira gibi bir ücret ödeniyor, Aile grubunda ise 6 kişi olduğundan 27/6=4,5 Lira oluyor aylık kişi başı, Yıllık ise 11x4,5=50 TL kişi başı ücret oluyor, herkes için kazançlı oluyor.

Katılmak isterseniz dediğim gibi Yıllık üyelik 50 TL, herhangi bir sorun olursa atıyorum 3. Ayda bir sorun oldu kalan ayların ücreti iade edilir.

Kalan kontenjan: 4

Grup hazır katıldığınız anda hesabınız premium olacak.

• 1 yıllık veya 6 aylık grup arıyorum.

• Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Ben varım

• Youtube premium grup arıyorum. Referansı olan eski üyeler tercihimdir.

• E bir babayiğit kursun artık :)
  • VLX kullanıcısına yanıt
    Spotify da netflix de de hesap bulamayıp ben kurmuştum bununla uğraşmayım bari dedim ama kimseden ses çıkmayınca yine ben kurdum 5kisilik yerim var. Sadece yıllık abone olmak isteyen pm atarsa katılabilir. İş yoğunluğundan para takibiyle uğraşmak istemiyorum maalesef daha az süreli almayacağım.

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Yer var pm atabilirsin.

• Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Grubu kurdum pm atabilirsiniz.

• dragontool arkadaşımızın kurduğu gruba katıldım. 1 sene kafam rahat artık :). Yer bitmeden gelmenizi tavsiye ederim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.