Şimdi Ara

YouTube Premium Kardeşliği - ANAKONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.783
Cevap
441
Favori
273.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    İlk üye olarak ben katılabilirim hocam. Senelik veya 5 aylık farketmiyor bana hepsi uygunsur. Grup kurulması iyi olacaktır

• Arkadaşımla aile üyeliği kuruyoruz, 4 kişilik yerimiz var mesaj atabilirsiniz. Eğer iki kişilik yeri kalan varsa da mesaj atabilir.

• cekilise katilmak istiyorum
  • 6 aylık ya da 12 aylık grup arıyorum. not: 6 aya 26tl,12 aya 52 tl ödeyeceğim.

edit: bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrregya -- 13 Ekim 2019; 16:15:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Aylık 4,4 TL 'den 5 aylık 22 TL şeklinde üyelik başlatacağım. Hali hazır'da neredeyse 1 yıllık Netflix grubum bulunuyor çok şükür bir sıkıntı yaşamadık.
    Aile üyeliğine sanırım toplam (ben dahil) 6 kişi olabiliyor.
    iOS kullanıyorum ama youtube'un internet sitesinden abonelik başlatırsanız 26 lira gibi bir fiyat oluyormuş, normal de iOS 30 küsür lira. Bende o fiyat üzerinden değerlendirdim, eğer bu şekilde olmuyorsa arkadaşlar beni uyarabilir.
    Whatsapp grubu kurulacak ödeme yapıkredi, teb veya enpara olacak ve 5 ay'da bir ödemeler yapılacak.
    Pek tabi artık devam etmek istemeyen arkadaşlar sürenin bitimine 1-2 hafta kala gibi söylerlerse ona göre aksiyon alırız.
    Dolmadiysa beni de listeye ekler misiniz?

• Arkadaşlar 1 er aylık bedava hakkımızı kullandıktan sonra gruba katılabiliyor muyuz yoksa katılanların hepsi sıfır hesapmı
  • aile uyeligi ariyorum 3-6 ay verebilirim

• Son bir kişilik yer kaldı grup için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, üyelik arayan yazabilir

• Merhaba ,

Üyelik arıyorum.
  • mnts94 M kullanıcısına yanıt
    1 ay bedavası vardı onu kullanmıştım önceden
    YouTube Premium Kardeşliği - ANAKONU

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Eğer uygunsa ve yer olursa ben katılabilirim hocam.

• 6 aylık 26tl, senelik 52tl olmak üzere grup kuruyorum, 17 ekim akşamı açacağım. yazan arkadaşlar oldu şu an 4 kişi olduk bile. katılmak isteyen arkadaşlar özel mesajla whatsapp için numaralarını ve isimlerini bırakabilirler.

mart 2017'den beri spotify aile yöneticiliği yapıyorum. youtube için de stabil bir grup oluşturabilirsek ne mutlu. selametle

Grup dolmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 18 Ekim 2019; 16:11:41 >
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    merhaba yer varsa gelebilirim numaram 541 384 8427
  • VitesKolundakiTesbih V kullanıcısına yanıt
    yerimiz var 541 384 8427 wp mesaj at konuşalım
  • arkadaşlar yerimiz mevcut isteyenler enesgultekin.20@gmail.com adresine yazsın görüşelim ücreti aylıkda verebilirsiniz aksatmadıktan sonra hiçbir sıkıntı yok
  • Merhaba
    Bu youtube premium u android auto lu araç multimedia sında kullanırken ekrana herhang bir müzik video su vs de geliyor mu? Yoksa sadece müzik mi duyuluyor spotify gibi...
    Teşekkürler
  • enes_l994 E kullanıcısına yanıt
    üyelik alındı. teşekkürler
  • Aile üyeliği aldım arkadaşlar, ailemden 3 kişi var şuan 2 kişilik yer boş 21 gün ücretsiz deneme süremiz var.Üyeliğe dahil olmak isteyenler 6 aylık 26 tl dir.21 günde ücretsiz kullanıcak.Üyelikte annem,babam,abim olduğu için uzun vadeli üyelik olucaktır.Düşünenler özelden yazabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.