Şimdi Ara

Youtube para kazanma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
2.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: olli

quote:

Orijinalden alıntı: mete39

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hesabınız belirli bir tutarı geçtikten sonra (yanlış hatırlamıyorsam 10 $) adsense hesabınızı doğrulamanızı isteyecek.
    Banka hesabınıza küçük bir meblağ yatıracaklar sizden yatırılan bu tutarı sisteme girmenizi isteyecekler.
    Adresinize posta ile onay kodu gönderecekler bu onay kodunu sisteme gireceksiniz.
    Bu iki adımı tamamladıktan sonra hesabınız 100$'ı aştığı ayın sonunda ödemeniz banka hesabınıza yatırılacak.
    BBG Bin gösterim başına geliri ifade eder.
    TBM Tıklama başı maliyeti

Kardeşim son 2 günde 12 bin izlenme yaptım. Ancak Adsens hesabımda son iki gün 1500 yazıyor bunun sebebi ne olabilir 2 kre telif hakkı yedim ancak para kazanma hala güncel yani

Tüm videolarınızda reklam yayını olmamış 1500 gösterimde reklam yayını yapılmış.

Kardeşim bu arada öyle diyorsunda 3 gün önce attığım bir video 8 bin izlenme yaptı 1000 izlenme yapan videomda var 1 hafta önceden ikisindede para kazanma açık Bu arada 8 bin olan 8 saniye zaten mutlaka çıkıyordur reklam. hem minimum 1000 çıkması lazım 800 gösteriyor. Bu arada Telif Hakkınıda digitürk'ten yedim. Birşey farkeder mi ?

Öncelikle telif hakkı olan bir videodan para kazanamazsınız o videoda reklam çıksa tıklama olsa bile kazanç hak sahibine aktarılır.
    Mutlaka reklam çıkacak diye bir garanti yok videonuza uygun reklam bulunamadıysa reklam yayınlanmaz videoda.

Öyle diyorsunda Telif Hakkı olnalardan para kazanmadım. Ve 9 Bin izlenme olan videoda para kazanma açık ve herhangi bir telif gelmedi. Niye Adsensed 10 günün toplamı 5 bin. Anlamıyorum hep geç yansıtır demişsiniz ama Toplam izlenmeden fazla yaptım adsensenin 4 gündür niye yansımıyor anlamadım.

Adsense paneli izlenmeyi değil reklam gösterimini gösterir
    videonuzda 9000 izlenim olmuş olabilir ama 5000 reklam gösterimi olmuş
    merak edilecek bir durum yok

Sorun o değil kardeşim. 8bin bir günde olan izlenmem. Onun dışında zaten 5 bin izlenme yaptım 2 günde 8 bin yaptım ama 1500 gösteriyor.

• eylem'in poposu göründü diye bir video aç garanti 8 milyon 2 günde.
    müjde ar 4 milyon desen aynı 2 günde.
    güblen ergen 3 milyon desen,
    15 milyon izlenme 2 günde bunu farklı ünlülerde dene bitti kır parayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenli

eylem'in poposu göründü diye bir video aç garanti 8 milyon 2 günde.
    müjde ar 4 milyon desen aynı 2 günde.
    güblen ergen 3 milyon desen,
    15 milyon izlenme 2 günde bunu farklı ünlülerde dene bitti kır parayı

Güzel fikirmiş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hesabınız belirli bir tutarı geçtikten sonra (yanlış hatırlamıyorsam 10 $) adsense hesabınızı doğrulamanızı isteyecek.
    Banka hesabınıza küçük bir meblağ yatıracaklar sizden yatırılan bu tutarı sisteme girmenizi isteyecekler.
    Adresinize posta ile onay kodu gönderecekler bu onay kodunu sisteme gireceksiniz.
    Bu iki adımı tamamladıktan sonra hesabınız 100$'ı aştığı ayın sonunda ödemeniz banka hesabınıza yatırılacak.

Kardeşim son 2 günde 12 bin izlenme yaptım. Ancak Adsens hesabımda son iki gün 1500 yazıyor bunun sebebi ne olabilir 2 kre telif hakkı yedim ancak para kazanma hala güncel yani

Tüm videolarınızda reklam yayını olmamış 1500 gösterimde reklam yayını yapılmış.

Kardeşim bu arada öyle diyorsunda 3 gün önce attığım bir video 8 bin izlenme yaptı 1000 izlenme yapan videomda var 1 hafta önceden ikisindede para kazanma açık Bu arada 8 bin olan 8 saniye zaten mutlaka çıkıyordur reklam. hem minimum 1000 çıkması lazım 800 gösteriyor. Bu arada Telif Hakkınıda digitürk'ten yedim. Birşey farkeder mi ?

Öncelikle telif hakkı olan bir videodan para kazanamazsınız o videoda reklam çıksa tıklama olsa bile kazanç hak sahibine aktarılır.
    Mutlaka reklam çıkacak diye bir garanti yok videonuza uygun reklam bulunamadıysa reklam yayınlanmaz videoda.

Öyle diyorsunda Telif Hakkı olnalardan para kazanmadım. Ve 9 Bin izlenme olan videoda para kazanma açık ve herhangi bir telif gelmedi. Niye Adsensed 10 günün toplamı 5 bin. Anlamıyorum hep geç yansıtır demişsiniz ama Toplam izlenmeden fazla yaptım adsensenin 4 gündür niye yansımıyor anlamadım.

Sorun o değil kardeşim. 8bin bir günde olan izlenmem. Onun dışında zaten 5 bin izlenme yaptım 2 günde 8 bin yaptım ama 1500 gösteriyor.

https://www.google.com/adsense/app?hl=tr#viewreports/ag=date&d=2013%252F8%252F1-2013%252F8%252F29&dd=1YproductY1YAFC_HOSTYHosted+AdSense+for+Content&ss=&oo=ascending&gm=earnings&co=d&drh=false&ct=td&oet=&ert=&se=&uim=d&tz=a

şu linke girip ekran görüntüsünü paylaşırmısın?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

https://www.google.com/adsense/app?hl=tr#viewreports/ag=date&d=2013%252F8%252F1-2013%252F8%252F29&dd=1YproductY1YAFC_HOSTYHosted+AdSense+for+Content&ss=&oo=ascending&gm=earnings&co=d&drh=false&ct=td&oet=&ert=&se=&uim=d&tz=a

şu linke girip ekran görüntüsünü paylaşırmısın?

Buyur Kardeşim bu hesabıma 3 kanal bağlı sadece bir kanalımdaki izlenme sayısı 15 bin ve bunun &70 inde para kazanama etkin Nerden baksan. 2 günde 8 bin yapan videom 8 saniye zatwne mutlaka sonunda çıkıyor reklam hemen. Anında sayfayı değştirmiş olamazlar ama o iki günde 1.500 gösteriyor. Anlamadım Gitti 8 bin izlenem yapmasamda 800 kişi geliyordu zaten. 1-2 bin yapsam
     Youtube para kazanma Youtube para kazanma

• parayı çekmek için 100 $ lazım öyle duydum
  • quote:

Arkadaşlar youtubeda kanalım var. Para kazanma falanda etkin bir 2 günümde 200 izlenme yaptım. Adsense hesabımda sayfa BBG bölümünde 0.03 euro yazıyor. Şimdi değilde bu 20 euro falan olunca ben nerden alıcam paramı nerden hesap giriyoruz bilen bir arkadaş varsa bir bilgi versin lütfen.

Hesap Bilgilerini eklemiş olman lazım
  • mete39 M kullanıcısına yanıt
    60.binden fazla izleyicim var da nasıl yaptın sen para kazanmayı banada öğretir misin ?
  • Çok basit 10 doları geçersen adresine bir Posta (mektup) gelicek ondaki kodu adsensede gireceksin ve ödeme yöntemini seçeveksen , havale , çek bunun gibi :D
  • ne kadar izlemeyle tahmini be para alabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer youtube partneri olurssan ben awesomeness partneriyim 1000 başı 3 dolar (50 cent fazla , 50 cent az) alıyorum, ama olmazsanız tık başı gelire bakar 5 dolarda kazana bilirsininz 5 cent de ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmacsizInsan

Eğer youtube partneri olurssan ben awesomeness partneriyim 1000 başı 3 dolar (50 cent fazla , 50 cent az) alıyorum, ama olmazsanız tık başı gelire bakar 5 dolarda kazana bilirsininz 5 cent de ;)

Partner olabilmek içinkaç izleyicimin olması lazım. Günde net 1000 izlenme olan kanalım kapandı.
  • quote:

quote:

Eğer youtube partneri olurssan ben awesomeness partneriyim 1000 başı 3 dolar (50 cent fazla , 50 cent az) alıyorum, ama olmazsanız tık başı gelire bakar 5 dolarda kazana bilirsininz 5 cent de ;)

Partner olabilmek içinkaç izleyicimin olması lazım. Günde net 1000 izlenme olan kanalım kapandı.

awesomeness tv partneri olursan 200-300 izleni 10-20 tanede abonen olsa yeter
  • hocam o zaman bu reklama tık alıp para veren sıtelerden farksız 3-5 kurus mu ? Uzun vadede fayda saglarmı

• Yenijerry kullanıcısına yanıt
    Awesomeness partneriyim ben hocam, youtube adsense bağlamıştım 60 cent kazandım 2000 görüntülenmeye , şimdi 2000 görüntülenmeye BGBM 5 dolar (benimki özgün içerik - oyun - olduğu için yüksek) , yani 10 dolar kazandım , farkı budur hocam uzuzn vadede büyük fark yaratır. @Yenijerry
  • quote:

Awesomeness partneriyim ben hocam, youtube adsense bağlamıştım 60 cent kazandım 2000 görüntülenmeye , şimdi 2000 görüntülenmeye BGBM 5 dolar (benimki özgün içerik - oyun - olduğu için yüksek) , yani 10 dolar kazandım , farkı budur hocam uzuzn vadede büyük fark yaratır. @Yenijerry

Yani hocam belli bir izleyici,abone kıtlesı olusturunca ve mısal 1mılyon tık alınca ,1000$ gıbı bı rakam almak mumkunmu ?Ve bu ucretı sureklı aynı ızleme oranıyla almak mumkunmu

Partnersen 2-3 katı hatta , ve içeriğinde özgünse 4-5 katı 2000-3000 veya 4000-5000 kazanabilirsin ama 1M görüntülenme zor be!
  • quote:

Partnersen 2-3 katı hatta , ve içeriğinde özgünse 4-5 katı 2000-3000 veya 4000-5000 kazanabilirsin ama 1M görüntülenme zor be!

Hocam bence uğraşılırsa biraz emek harcanırsa ve sosyal medyayı iyi takip edersen dediğin gibiysede mükemmel bir ek gelir olur .
    iyi ve kaliteli bir facebook sayfanız varsa , bide bol takipçili twitter, sizi kimse tutamaz hocam bide gündem takibi önemli tabii
  • tam da bunu videomda anlattım aktif etmeyi izleyinhttps://www.youtube.com/watch?v=orDxwgMZI6I
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.