Şimdi Ara

YouTube Music artık mevcut şarkıların diğer performanslarını gösteriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YouTube Music artık mevcut şarkıların diğer performanslarını gösteriyor

YouTube Music'in en iyi özelliklerinden biri de hayran coverları, konsere gidenlerin kaydettiği canlı performanslar ve daha fazlasını içeren YouTube kitaplığına erişimi olabilir. YouTube Müzik şimdi bu performansları görüntülemek için diğer performanslar isimli yeni bir bölüm ekledi. 

Ayrıca Bkz.Artık tek bir tweet'te resim, video ve GIF gönderebilirsiniz

Diğer performanslar bölümü sayesinde artık müziklerin canlı performansları gibi seçenekleri görebileceksiniz

YouTube Music'in diğer performanslarda sunduğu sürümlerin sayısı değişkenlik gösterebilir ve çoğunlukla ünlü sanatçılar için görünür. Diğer performanslarda YouTube'a yüklenen konser klipleri, remiksler, hayran coverları, akustik versiyonlar, diğer sanatçıların performansları ve daha fazlasını görmek mümkün.

YouTube Music artık mevcut şarkıların diğer performanslarını gösteriyor

İlk olarak bir ay önce ortaya çıkan bu özellik yakın zamanda YouTube Müzik'in Android, iOS ve web sürümünde kullanıma sunuldu.

Kaynak:https://9to5google.com/2022/07/30/youtube-music-other-performances/

• uzun zaman sonra spotify bırakıp youtube premiuma yönelttim müzik tarafını da, açıkçası bana yetiyor, youtube bu işin de kralı olur belki olmuştur bile

• 128 kbps youtube music mi pehh tirt...Apple music digital master/kayıpsız ve yüksek çözünürlüklü Sacd ile kiyaslanamaz bile..Tidal ve deezer in da audiophillere özel çözünürlükleri mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 31 Temmuz 2022; 21:13:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Peki Apple kablosuz kulaklıklar kayıpsız sesi destekliyor mu?

• Ses kalitelerinde yakın zamanda iyileştirme yapmaları kaçınılmaz.
    Zaten şarkı kütüphanesi birçok uygulamaya göre çok fazla.

• yt music > spoti

• interwap kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum.Apple kablosuz,tws vs kulak ici/üstü kullanmıyorum da yorumumla ne alakasi var söylediğin şeyin ? Ben app den bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 1 Ağustos 2022; 14:37:0 >
  • güzel özellik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.