Şimdi Ara

Youtube multitasking sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Sizinde bildiginiz gibi android cihazlarda ne tarayicida ne de youtube uygulamasinda arkaplana alamiyoruz. Aldigimizda ise sarki duruyor. Bunu aşmak icin yapilabilecek herhangi bir yontem var mi?

• Aynen bana da lazım
  • vplayer arka planda çalışıyor. ayrıca youtube linklerinide açıyor.
  • TubeMate kullanarak indirip izlemek daha pratik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EveryDaySmoke

vplayer arka planda çalışıyor. ayrıca youtube linklerinide açıyor.

Tesekkurler cidden ise yariyor ama benim istedigim daha cok orjinal programi yama/mod gibi seylerle kullanmakti.

@radyouygur
    Tubemate kullaniyorum zaten. Bana daha pratik bir cozum lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert.tdg -- 23 Ağustos 2012; 10:55:51 >
  • Sınırsız Muzik adli uygulamayla, youtube videolarini istersen arkaplanda dinliyorsun, istersen mp3 olarak indiriyorsun. Ama galiba su anda marketten kalkmis durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi22

Sınırsız Muzik adli uygulamayla, youtube videolarini istersen arkaplanda dinliyorsun, istersen mp3 olarak indiriyorsun. Ama galiba su anda marketten kalkmis durumda

bende şans olsa zaten. hazır konu açmışken sorayım. go switch widget kullanıyordum go launcherda ama şimdi mihome kullanmaya başladım ve o widgetı kullanamıyorum mihome launcherında. bir ton program denedim, hiçbiri mobil veriyi açamıyor. go switch gibi çalışır program var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert.tdg

quote:

Sınırsız Muzik adli uygulamayla, youtube videolarini istersen arkaplanda dinliyorsun, istersen mp3 olarak indiriyorsun. Ama galiba su anda marketten kalkmis durumda

bende şans olsa zaten. hazır konu açmışken sorayım. go switch widget kullanıyordum go launcherda ama şimdi mihome kullanmaya başladım ve o widgetı kullanamıyorum mihome launcherında. bir ton program denedim, hiçbiri mobil veriyi açamıyor. go switch gibi çalışır program var mıdır?

Bu konuda sanslisin.
    Marketten 3G Watchdog indir.

Widget ekleme yerine gelip sunu sec "3GW mobile data switch".

Widget'i eklediginde, widget kirmiziysa mobil veri kapalidir. Ustune basinca yesil olur ve mobil veri acilir.

Daha baska widget uygulamalari da var. Ama bu programda kota sayaci da geliyor. Ben o yuzden sadece bu programi kullaniyorum. Yoksa markette "mobile data widget" diye aratirsan bayaa program cikar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mert.tdg

quote:

Bu konuda sanslisin.
    Marketten 3G Watchdog indir.

Widget ekleme yerine gelip sunu sec "3GW mobile data switch".

Widget'i eklediginde, widget kirmiziysa mobil veri kapalidir. Ustune basinca yesil olur ve mobil veri acilir.

Daha baska widget uygulamalari da var. Ama bu programda kota sayaci da geliyor. Ben o yuzden sadece bu programi kullaniyorum. Yoksa markette "mobile data widget" diye aratirsan bayaa program cikar

tesekkürler baya detaylı güzelmiş program ama bana hepsi bir arada lazım( wifi/gps/3g.. ) hepsini tek tek ekrana koyunca baya bi karışıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.