Şimdi Ara

Youtube Kazanç Rekoru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandır youtube kazanç üzerine çalışıyor ve tanıyanlar bilirki diğer arkadaşlarada destek olup kazanmalarını sağlıyorum. Kullandığım otomatik upload programları ve taktikler sayesinde iyi kazançlar elde ediyoruz.

Dün 1 günde yakaladığım kazanç rekorunu kırdım.

Youtube Kazanç Rekoru

Bu kazancı yayınlama nedenim youtube kazanç için çalışan arkadaşlara destek olmak, yeni arkadaşlarıda bu işe teşvik etmektir. Herkese bol kazançlar

• Tebrik ederim güzel rakam fakat bir günlük kazanç miktarı mı bu Eğer öyleyse çok müthiş bir iş çıkartmışsınız.
    Yaklaşık 5 senedir adsense kullanıyorum fakat şu ana kadar hiç ödeme almak nasip olmadı, kafalarına göre hesabımı kapattılar. Şuan sadece Youtube üzerinden yapıyorum. Yabancı içerik mi kullanıyorsunuz, Türkçe mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabrandt

Tebrik ederim güzel rakam fakat bir günlük kazanç miktarı mı bu Eğer öyleyse çok müthiş bir iş çıkartmışsınız.
    Yaklaşık 5 senedir adsense kullanıyorum fakat şu ana kadar hiç ödeme almak nasip olmadı, kafalarına göre hesabımı kapattılar. Şuan sadece Youtube üzerinden yapıyorum. Yabancı içerik mi kullanıyorsunuz, Türkçe mi?

hocam tek günlük kazanç bu ve bu türkçe video. eğer yabancı bir içerik olsaydı kazanç 2-3 kat fazla olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sume

quote:

Tebrik ederim güzel rakam fakat bir günlük kazanç miktarı mı bu Eğer öyleyse çok müthiş bir iş çıkartmışsınız.

hocam tek günlük kazanç bu ve bu türkçe video. eğer yabancı bir içerik olsaydı kazanç 2-3 kat fazla olurdu

Bende bugün tek videodan $70 kazandım hiç beklemiyordum. Hala devam ediyor kazanç, $100'ı aşacak gibi. Tek korkum telif, o işi tam kavrayamadım daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schweber -- 16 Mayıs 2013; 19:59:57 >

• quote:

quote:

quote:

Bende bugün tek videodan $70 kazandım hiç beklemiyordum. Hala devam ediyor kazanç, $100'ı aşacak gibi. Tek korkum telif, o işi tam kavrayamadım daha.

hocam inş telif gelmez en azından 1-2 gelmez ve kazanmaya devam edersiniz.

• Herkes katılabiliyormu bu olaya. Bilgisayar başında çok mu vakit geçirmek gerekiyor bir de.
  • Takipteyim.
  • Gündemi iyi takip etmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip edeyim
    video yükleyip izleyenlerin sayısına göre mi para kazanıyoruz tam olarak ?

• quote:

quote:

Hocam Allah bereket versin bol kazançlar. Ben de birkaç video ekledim libded isimli kanala, isterseniz bakarsınız. Neyse tabi pek başarılı olamadım ne yaptığım pek belli değil. Muhtemel okul masraflarından dolayı da çok iyi olur buradan gelen gelir. Siz bayağa çözmüşsünüz işi, önerileriniz varsa ve paylaşırsanız çok hora geçer

• Adsense ve youtube hesabı olanlar:

1. Facebook
    2. Twitter
    3. Google+
    4. world.kapook.com
    5. reddit.com
    6. pinterest.com
    7. StumbleUpon.com
    8. break.com
    9. videobash.com
    10. jumptags.com
    11. collegehumor.com
    12. funnyjunk.com
    13. video.mthai.com
    14. video.sanook.com
    15. postjung.com
    16. flixya.com
    17. funnyjunk.com
    18. folkd.com

Videonuzu bu sitelerden bazılarında paylaşınız. Sitelere girdiğinizde your videos ve upload gibi bölümler vardır. Deneyip nasıl paylaşıldığını bulmak zor değil. Her bi paylaşımızdan 10-20 izlenim gelmesi size katkı sağlar.

Adsense hesabı olanlar özelden mesaj atsın yada sumewebtasarim@gmail.com adresine mail atsın yardımcı olalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.