Şimdi Ara

YouTube Kanalım için Tavsiyelere İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
35
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    https://www.youtube.com/channel/UCCub_qdba0iGhKorA_Fz17A/ kanal linkim. Bir kaç haftalık bir kanal. Bir oyun kanalı. Açıkçası çok uğraşıyorum. Her şeyi özenle yapmak istiyorum fakat yeterli geri dönüşü alamıyorum. Bu yüzden tavsiyeye ihtiyacım var.

1) Oyunları PS4 üzerinden oynuyorum. Bu kötü birşey mi? Youtuber olmak için illa PC de mi oyun oynamak gerekir?
    2) Videolara kendimi koymalı mıyım?
    3) Bu çok fark ettirir derseniz önerebileceğiniz başlangıç seviyesi bir webcam tavsiyeniz var mı?
    4) Video olacaksa eğer arkaplan greenbox olmalı bence. Odamdan yayın yada video çekmek izleyenler için kötü bir durum mu? Arka plan nasıl olmalı?
    5) Kanal banner ı, logosu nasıl?
    6) Video başlıkları ve açıklamaları yerinde mi? Nasıl olmalı? Youtube algoritması için açıklamaya neler yazılmalı? Etiket girilmeli mi? Güzel bir örnek gösterme şansınız var mı?
    7) Haftada 3 video çekmeyi düşünüyorum demiştim ancak daha fazlası olursa ekliyorum rast gele. Bu doğru birşey mi yoksa iyi bir video olduğunu düşündüğüm bir kayıt varsa bile planlı olarak yükleyip günü ve saati geldiğinde otomatik yayına mı almalıyım? Yoksa youtube bunu da mı kötü algılıyor? Yani günü geldiğinde mi upload etmeliyim?

Teşekkürler. Özellikle uzun süredir bu işlerle ilgilenen arkadaşların tavsiyeleri benim için pahabiçilmez olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.